320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rynne j2i koju t2na meil vist

    Kommentaar


      Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
      Rynne j2i koju t2na meil vist
      Ei jäänud. Meie ründemängu võtab lihtsalt kokku olukord, kus Oxlade virutab peale ja Rosicki jääb ette.

      Kommentaar


        Täielikult domineerime, aga 0 ohtu vastase väravale ja omale kohe esimesest rünnakust ära lasta lüüa. Ime, et teine tulemata jäi.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          On näha, et mehed tegid Chelsea mängust väga häid järeldusi... nooooooooooot.
          Rünnata ei tahetud/osatud ning kui kaks kiirelt ära löödi istuti kiirelt kaitsesse ning maagiliselt imeti mitte millegi pealt üks ära (või noh Flamster pani konkreetselt paska, et nii üldse sellel jorsil sinna joosta lasi). Kurja küll kui leili selline s'tt ajab lihtsalt.

          Kommentaar


            Võiks ju naerda, aga ei suuda.
            Supplies!

            Kommentaar


              Kui 1 minutiga suudeti 2 väravat ära lüüa, siis tekkis korraks tunne, et kas tõesti saame 3 punkti. Aga ei - vaja konkreetne pang maha panna ja piirduda 1 punktiga. Gibbs oli täna hea, Podolski oli hea 1 minuti jooksul kui ta andis väravasöödu ja lõi värava, Källström mulle isegi meeldis. Rosicky oli vahepeal hea. Ja sellega asi piirdubki. Maksimaalselt neljas koht vaja ära kinnitada aga vaadates mis viimastes mängudes toimunud on, siis tuleb kartus sisse.

              Sitt sitt sitt.

              Kommentaar


                Özil katki?

                Kommentaar


                  Positiivse noodi pealt tõesti Källström oli hea. Pani paar head pikka palli ning võitles isuga.
                  Arteta samal ajal aga vehkis järjekordselt kohtuniku suunas oma kätega (enough is enough!)
                  Negatiivse noodi pealt (peale tulemuse, mängupildi, ilmselgete järelduste mitte tegemise ning muu sita juures) kui 89.midagi sekunditel värav sisse imeti siis jäädi lihtsalt leinama. Võtnud oma pask kokku, pall kiirelt võrgust ära ning kähku lahti mängima. Ei, selle asemel jäädi ringi passima ning elu üle järele mõtlema. Sel hetkel sai juba aru, et rohkem meie ei löö kui luiged just vastu ei kingi.

                  Kommentaar


                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Kes kurat sa oled? Koguaeg seletad siin, päris elus oled perse kukkunud debiilik. Sa oledki see lont, kes käib ja kommenteerib kusagil delfis ja tunneb elust mõnu? Ma soovitan sul oma eluga natukene midagi targemat peale hakata. Kui sa oled Itaalia toetaja aastast 94, siis ma ei taha teadagi kui vana sa oled. Võiks natukene rohkem mõistust inimesel olla. Aga noh, Soome ehitaja kohta isegi normaalne.

                      Minu soovitus sulle --> OTSI OMALE NAINE või mängu runescape.

                      Parimat.
                      M

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Supax Vaata postitust
                        Kes kurat sa oled? Koguaeg seletad siin, päris elus oled perse kukkunud debiilik. Sa oledki see lont, kes käib ja kommenteerib kusagil delfis ja tunneb elust mõnu? Ma soovitan sul oma eluga natukene midagi targemat peale hakata. Kui sa oled Itaalia toetaja aastast 94, siis ma ei taha teadagi kui vana sa oled. Võiks natukene rohkem mõistust inimesel olla. Aga noh, Soome ehitaja kohta isegi normaalne.

                        Minu soovitus sulle --> OTSI OMALE NAINE või mängu runescape.

                        Parimat.
                        M
                        Võimas esimene postitus!

                        Kommentaar


                          Ma ei ole foorumi kasutaja, lihtsalt käin lugemas. Aga ma ei suutnud enam, vaata natukene selle inimese postitusi. käib ja halab igas teemas lihtsalt.

                          Kommentaar


                            Ühesõnaga FA kopsik palun ja 4. koht. Kolmanda saamiseks peab keegi teine ennast ikka väga konkreetselt täis laskma.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Vaatasin mängu 63 minuti paiku alles, enne vaatasin kas ManU'l sisu on.

                              ja see aeg, peale podolski ja giroud.. minu arust Källström tahtis teha ja genereerida aga ülejäänud tEAM oli ikka väga hambutu
                              The One and Only

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                meil on chelseaga nats vähem vahet kui romal juvega
                                1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X