320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Everton - Arsenal tuleb korralik surmamäng teie jaoks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Supax Vaata postitust
      Kes kurat sa oled? Koguaeg seletad siin, päris elus oled perse kukkunud debiilik. Sa oledki see lont, kes käib ja kommenteerib kusagil delfis ja tunneb elust mõnu? Ma soovitan sul oma eluga natukene midagi targemat peale hakata. Kui sa oled Itaalia toetaja aastast 94, siis ma ei taha teadagi kui vana sa oled. Võiks natukene rohkem mõistust inimesel olla. Aga noh, Soome ehitaja kohta isegi normaalne.

      Minu soovitus sulle --> OTSI OMALE NAINE või mängu runescape.

      Parimat.
      M
      Oot mis sa ütlesid et mu naine on lits v?

      Kõik mu sõbrad on siin, mul pole kuhugi mujale minna. Vabandan. Otsi endale oma sõbrad ja mine siit minema! Ise oled l/ts!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Oot mis sa ütlesid et mu naine on lits v?

        Kõik mu sõbrad on siin, mul pole kuhugi mujale minna. Vabandan. Otsi endale oma sõbrad ja mine siit minema! Ise oled l/ts!
        Okei, selge siis. Oled siin koos oma viie sõbraga, õnnitlen.

        Kommentaar


          Oled kindel et ta ei ole lätlane ja 6 sõrmega?
          The One and Only

          Kommentaar


            Özil on katki ?

            Kommentaar


              M Ozil >Hamstring Injury >13th Apr 14
              The One and Only

              Kommentaar


                Täna oli kuidagi pohmas mäng. Palli hoidsime aga rünnak oli hambutu kui see üks õnnelik minut välja arvata. Siis luikede viigivärav tuli täiesit ajuvabast palli põrklemisest. No mis parata ebaõnn. Samas oleks tuld ikka rohkem ise lüüa.

                Kommentaar


                  Kohtuniku lõpuvile kohta arvamusi?
                  Huvitav, et seda pole siin veel mainitud
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    kas vahetusi tehti lisaajal? et lugeda aega juurde, kui ei siis võib nii ja naa võtta aga see rünnak oleks 5 sekundi pärast läbi olnud nagunii, seega oleks võinud minu silmis lasta mängida
                    The One and Only

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      Kohtuniku lõpuvile kohta arvamusi?
                      Huvitav, et seda pole siin veel mainitud
                      Kohtuniku lõpuvilest on kohtunike teemas.
                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Supax Vaata postitust
                        Ma ei ole foorumi kasutaja, lihtsalt käin lugemas. Aga ma ei suutnud enam, vaata natukene selle inimese postitusi. käib ja halab igas teemas lihtsalt.
                        Selline see foorumielu on. Kõik ei käitu ühe mustri järgi. Arsenali fännidest on see troll Marv3llous (vmi), kes alles paar nädalat tagasi käis Chelsea kaotuse puhul keksimas seal teemas. Siis oli elu ilus, Arsenal tiitliheitluses ning 6-0 kotti polnud kuskil näha. Muide, ta viskas just nalja, et Chelsea pargib bussi ning rünnata ei oska. Karma.

                        Kommentaar


                          Isegi peale Spursi mängu uskusin, kas naiivselt või mitte, et oleme täiesti mängus sees.
                          Miks? Suutsime ju alumise otsa tiime väga edukalt võita, kuid kaotus Stokele ja nüüd kodus selline hädine tulemus Swansea vastu, rääkimata võõrsil pakkidest lähikonkurentide vastu (null kolli Chelsea ja ManU vastu samuti) nõuab vaatamist seljataha.
                          Aeg oleks jalad kõhu alt välja võtta ja mitte elada Ramsey eufoorias, teha üks korralik sooritus ka vahelduseks ja Cityt võita.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas realking Vaata postitust
                            Selline see foorumielu on. Kõik ei käitu ühe mustri järgi. Arsenali fännidest on see troll Marv3llous (vmi), kes alles paar nädalat tagasi käis Chelsea kaotuse puhul keksimas seal teemas. Siis oli elu ilus, Arsenal tiitliheitluses ning 6-0 kotti polnud kuskil näha. Muide, ta viskas just nalja, et Chelsea pargib bussi ning rünnata ei oska. Karma.
                            Ma ei saa aru kust selliseid arvamusi võetakse, kuidas Marv trollimas käib? Marvi tekstid on siiski banter ning see käib asja juurde.

                            C*unti tekst/pildid on lihtsalt naljakad. See pole trollimine kui inimene tõepoolest nii arutu on, kuid eks ta elab ennast lihtsalt välja kuna Romal pole olnud juba pikalt rõõmsaid aegu ei tulemuste osas ega mängupildi osas (v.a tänavune hooaeg kus algus lubas nagu midagi).
                            Laske tal aga kütta, teeb tuju teinekord päris rõõmsaks enda jamaga.

                            Kommentaar


                              Meanwhile aga
                              “None of them are close to coming back. Koscielny is out for a while. After that Ozil, I don’t know but at least two or three weeks. Ramsey is perhaps the closest. He is two weeks maybe.”

                              Ramsey on vist igavesti kahe nädala kaugusel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Romal pole olnud juba pikalt rõõmsaid aegu ei tulemuste osas ega mängupildi osas (v.a tänavune hooaeg kus algus lubas nagu midagi).
                                Laske tal aga kütta, teeb tuju teinekord päris rõõmsaks enda jamaga.
                                Ma eeldan et sa regulaarselt Romat ei jälgi. Luis Enrique ja eriti Zemani Roma mängupilt oli üldiselt ikka väga äge.

                                Ja selle hooaja kohta...Algus nagu lubas? Siiani ollakse 2 kaotuse peal ja minemas väga kõrgetele punktidele. Sa lihtsalt jood liiga palju õlut ja mõtled asju välja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X