320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Kas selline sõna on eesti keeles olemas või lihtsalt eestistatud inglise keelest?
    pole õrna aimugi ja ausalt ei huvita kah, iga jalgpallist vähegi huvitatud inimene saab aru, mis sellega mõeldakse :P

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      pole õrna aimugi ja ausalt ei huvita kah, iga jalgpallist vähegi huvitatud inimene saab aru, mis sellega mõeldakse :P
      Ja kui veel pisut norida, siis eelmisel juhul olnuks sõna "roteerIda" täpsem variant.
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
        Pole ju välistatud veel stsenaarium, et tänavu kogutakse mullusest rohkem punkte ja võidetakse see neetud pott ka veel lisaks. See eeldab küll, et ühtegi mängu enam kaotada ei tohi. Ja klaas pooltäis kodanikud võiksid ju mäletada, et seesama kooslus juhtis veel hiljuti liigat. Kuidas sellest jõutakse eilse taktikalise küündimatuse ja üldise loiduseni, tekitab küsimusi, möönan. 18 järjestikust TOP4-ja on mu jaoks siiski piisav, et anda niipalju lisa-aastaid kuipalju härra ise vajalikuks peab.
        Ohjaa ma just eile vaatasin, et peame viimasest 5 st mängustkah veel 2 korda suhkamit saama selleks et saavutada tavaline 71-73 punkti. Samas kardan, et selle hooaja probleem, mis Wengeri lahkumist soovijate arvu suurendab just selles peitubki. Eelmine hooaeg oli kuidagi ere sähvakas, kui suudeti peale traditsioonilist kõikjalt välja kukkumist ennast kokku võtta ja võimas lõpp teha. See hooaeg aga on juba toimunud viimaste aastate tavalise mustri järgi. Väga hea esimene pool, tekitab lootus jälle pisut ja siis mõnus kollaps. Viimasest 33 st punktist oleme saanud vist 11. See on ju jube sõltumata sellest, kellega mängisime ja isegi meie vigastuste hordi puhul.

        Ma ei kavatse siin prõmmida, et Wenger Out jms lollust. Selline kilkamise faas lõi vist mul välja 2 aastat tagasi kui Manchesteri käest need hirmsad kellad saime. Nüüd olen kuidagi rahunenud ja enam nii raevukas ei ole. Ütleksin pigem sedasi - ma olen lihtsalt väsinud. Väsinud sellest lõputust kordusest, lootuse ja hävimise tsüklist, mis kordub iga-aasta. Samuti olen ma väsinud Wengeri korduvatest taktikavigadest ja suutmatusest mehi otsustavateks mängudeks motiveerida. 18 aastat järjest top4 on vahva küll, aga ma tahan lihtsalt värsket verd. Kedagi noort, kes ei mõju väljaku ääres nagu üks väsinud ja vana mees - eelmine hooaeg nägi Wenger kohati päris tõbine välja. Ma tahaks kedagi, kes on ise ambitsioonikas ja võidujanuline ja suudab meestele korralikult jalaga perse kütta, et ka nemad endast 110 annaksid. Samuti tahan ma tagasi ründavat Arsenali, mis lööb palju väravaid tänu sellele, et neil on toimiv rünnakuplaan ja ründajad, kes teevad kiireid läbijookse ja vasturünnakuid. Praegu me ei ole enam see ilusat jalgpalli mängiv klubi ju.
        Ei ole seda enam õige mitu hooaega. Meie rünnakud on suhteliselt hambutud. Seda eelkõige tänu sellele, et meie rünnakud on plaanitu ja staatiline palli edasi-tagasi kõigutamine. Keegi ennast õieti vabaks ei jookse, mille tulemusena pole sööduvõimalusi ja sinna nahka see asi läheb. Tõsi asi oli veidi parem kui Ramsey ja Walcott olid terved.

        Me oleme see hooaeg löönud liigas 56 väravat ja lasknud sisse 40. Meie väravavahe on +16 - see on viletsam kui Evertonil ja Manchester Unitedil. Ja üldse ka palju kirutud United on löönud 56 väravat ja sisse lasknud 38, seega on tegelikult vähemalt väravate löömise ja kaitse poole pealt kahe klubi vahe minoorne.

        Ma annan täiesti aru, et uus mees ei pruugi kohest edu tähendada. Aga see oleks siiski värske üritus stagnatsiooni asemel ja noh tore oleks näha, kedagi pukis, kes üritaks asja tõsiselt, selle asemel, et teha hasartmänge stiilis, et äkki 1 Giroud on piisav meie edurivi juhtima läbi hooaja. Samuti pole minu meelest vaja ülearu karta, et uue mehega juhtuks nagu Moyesega Manchesteris, sest nagu ülal juba näidatud pole vahe tegelikult ju nii suur.

        Ja üldse olen ma tüdinud vanast mustrist - ootame suve ära ja vaatame sügisel, missugune meeskond komplekteeritud on. Siis sügisel -ootame jaanuarini ja vaatame siis. Siis jaanuaris - tibusid loetakse kevadel jne. jne.

        See kõik kordub iga aasta ju.

        Edit : Noh see rant kõlab võibolla rohkem wenger out bõliinana kui mulle meeeldiks. Sellepärast olgu lisatud, et ma siiralt hoolin härra professorist ja kõige toredam oleks ikka see, kui ta ise asjad ringi pööraks ja veel korra tegusid teeks. Paraku on lihtsalt mul usk sellesse võimalusse otsa saanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Giroudist vabanemine on lihtsalt vajalik, et edasi liikuda. Ma isegi ei vihka teda nagu enamus Arsenali fänne, aga ma tahan lihtsalt, et meil oleks parem esiründaja.
          Temast lahtisaamine ilmselt ei lahendaks praegust ründajaprobleemi olenemata sellest, kes järgmiseks hooajaks sisse toodaks või kes treeneripingil istub. Kui tema maha müüdaks, ei ostetaks kindlasti kahte asemele ning ma ei usu elus, et Sanogo/Akpom üldse kandidaadid oleksid ning Campbell ei kõla ka reaalse variandina (kuigi oleks huvitav). Sellisel juhul oleks jälle sama seis, et on üks põhiründaja, küll ehk parem kui Giroud, aga siiski ühe ründajaga ~50 mängu hakkama saada on samasugune lollus, nagu praegu käsil.
          Ilmselgelt on Giroud piiratud oskustega ründaja, ta ei suuda eriti kedagi ette võtta ja kiirust pole jne, aga tal on omad plussid ning tema kasutegur oleks olemas, kui teda ei mängitataks üle, nagu praegu on tehtud, ja ka sellepärast tundub praegusel hetkel Sanogo sinna isegi parem valik.

          Mulle meeldiks näha sellist lahendust, kus toodaks kiirem ja tehnilisem ründaja lisaks, Giroud jäetaks ka alles, Campbellile antaks võimalus ning Sanogod ja muud klutid saadetaks laenudele.


          Liverpoolil on kaks väga head ründajat, aga nemad on nii hästi hakkama saanud, sest need kaks on mõlemad ikka väga heas hoos olnud sel hooajal.
          Cityl on 4 tasemel ründajat, Manul on 3-4 ründajat, Chelseal on 3 ründajat. Nende kõigi oskuste üle võib vaielda, kuid Bendtner ja Sanogo ei mahu kuidagi nendega võrdlusesse, seega Arsenalil on vaid üks ja kõikide seni intrigeerivate numbrite ja statistikate lisaks on ka see ilmselge puudujääk.

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Kas selline sõna on eesti keeles olemas või lihtsalt eestistatud inglise keelest?
            roteerima (ld rotāre), 1) oma telje või kindla punkti ümber pöörlema; 2) ametkonnasiseselt töötajaid pidevalt ühelt töökohalt teisele üle viima

            close enough.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
              Temast lahtisaamine ilmselt ei lahendaks praegust ründajaprobleemi olenemata sellest, kes järgmiseks hooajaks sisse toodaks või kes treeneripingil istub. Kui tema maha müüdaks, ei ostetaks kindlasti kahte asemele ning ma ei usu elus, et Sanogo/Akpom üldse kandidaadid oleksid ning Campbell ei kõla ka reaalse variandina (kuigi oleks huvitav). Sellisel juhul oleks jälle sama seis, et on üks põhiründaja, küll ehk parem kui Giroud, aga siiski ühe ründajaga ~50 mängu hakkama saada on samasugune lollus, nagu praegu käsil.
              Ilmselgelt on Giroud piiratud oskustega ründaja, ta ei suuda eriti kedagi ette võtta ja kiirust pole jne, aga tal on omad plussid ning tema kasutegur oleks olemas, kui teda ei mängitataks üle, nagu praegu on tehtud, ja ka sellepärast tundub praegusel hetkel Sanogo sinna isegi parem valik.

              Mulle meeldiks näha sellist lahendust, kus toodaks kiirem ja tehnilisem ründaja lisaks, Giroud jäetaks ka alles, Campbellile antaks võimalus ning Sanogod ja muud klutid saadetaks laenudele.


              Liverpoolil on kaks väga head ründajat, aga nemad on nii hästi hakkama saanud, sest need kaks on mõlemad ikka väga heas hoos olnud sel hooajal.
              Cityl on 4 tasemel ründajat, Manul on 3-4 ründajat, Chelseal on 3 ründajat. Nende kõigi oskuste üle võib vaielda, kuid Bendtner ja Sanogo ei mahu kuidagi nendega võrdlusesse, seega Arsenalil on vaid üks ja kõikide seni intrigeerivate numbrite ja statistikate lisaks on ka see ilmselge puudujääk.
              Täiesti nõus. Kuigi ma olen jõudnud järeldusele, et ma täiesti irratsionaalselt vihkan Giroud ja seda mitte tema oskuste või nende puudumiste pärast vaid tema kuradi demonstratiivse taevasse jõllitamise pärast iga kord kui ta mõne võimaluse luhtab, ei soovi ma siiski tema lahkumist, sest ta on siiski päris korralik ründaja. Meil on lihtsalt ühte tegijat ja pisut teist tüüpi venda juurde vaja ja siis neile kahele noored backupiks.

              Kommentaar


                1538632_1003203833053166_1308434894_n.jpg ainuke variant

                Kommentaar


                  Lass Diarra ise ütleb,et ta ei ole terrorist ja sõidab uhke lennukiga(via twitter)

                  Lass Diarra ‏@Lass_Officiel 15h
                  In Syria??? Lol nice joke guys have a good evening on twitter G5!!!!

                  pilt ka pic.twitter.com/IoQGRep6Ew

                  Kommentaar


                    No väga huvitav pakkumine, aga ilmselgelt pole tegu sama inimesega. kui väidetavalt on arsenalis mänginud ja portugalis ronaldoga koos kasvanud vms.. mängis ilmselt küll realis temaga koos ja arsenalis tegi jah paar mängu, aga siis ilmselt oleks ka real ja chelsea mainitud. Lisaks hääl ja inglisekeeleoskus olid erinevad ning nägu ka veits. + see kutt olevat 2 aastat tagasi juba nendega liitunud ja jalgpallielustiili jätnud, Diarra on sel ajal rahulikult venemaal palli veeretanud.

                    Kommentaar


                      Lauren.

                      Või Amaury Bischoff.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas acca Vaata postitust
                        Lauren.

                        Või Amaury Bischoff.
                        Mitte keegi meie omadest pigem. Sellist tonti meil pole oldki, kes oleks Ronaldoga samal ajal portugalis olnud ja oleks pildiga sobivat nahavärvi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                          Kas siinsete Red memberite abi saab paluda vs Newcastle piletite ostmisel? Mäng toimub 28. aprillil ja vaja oleks 2 piletit, üksteise kõrval. Abipakkumised saatke privasse.

                          Tänan juba ette.
                          Üks on RM olemas, äkki leiab teise juurde?

                          Edit: purgis
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            James Olley ‏@JamesOlley 25s
                            11 players possibly out for #afc on Sat. Gibbs, Ox, Rosicky, Koscielny, Ozil, Wilshere, Walcott, Gnabry, Diaby, Bendtner, Flamini (banned).
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Nothing new there I'd say.
                              Miskipärast on see aastast aastasse korduv jama ning enne kui miskit klubi treeneri(te) osas ei muutu jäävad meid vigastused vist kimbutamagi.

                              Kommentaar


                                ja arstide osas vist ka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X