320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aeg alustada uut traditsiooni. Keegi pakkus juba ka täiesti sobiva nime välja - St Persingham's Day. Loodetavasti saab sellest samasugune igakevadine rõõm nagu järgmises voorust tähistatavast.

    Kommentaar


      GUEZ WHOZ BAK!



      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Krt näe, Arsenal ikka treenib Emiraatide (või ainuld Diabi tohib?!). Käisid siin foorumis lugemas ja parandasid vea.
        Gunner since 97

        Kommentaar


          See oli U21 mäng täna õhtul millest härra osa võttis
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            GUEZ WHOZ BAK!


            Vasak põlv on trammi alla jäänud?
            Once a Gooner, always a Gooner

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              See oli U21 mäng täna õhtul millest härra osa võttis
              Krt jah. Esimese hurraaga ei labudeerinud, et miks mänguvormis trenni tehakse
              Gunner since 97

              Kommentaar


                Algselt postitas mongol Vaata postitust
                Vasak põlv on trammi alla jäänud?
                Tuletan igaks juhuks meelde, et mis härraga on tegu ->

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxx Vaata postitust
                  Tuletan igaks juhuks meelde, et mis härraga on tegu ->
                  Tean küll, aga sellise põlvega tuleb ülehomme uudis, et septembrini on vigastusega väljas.
                  Once a Gooner, always a Gooner

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mongol Vaata postitust
                    Tean küll, aga sellise põlvega tuleb ülehomme uudis, et septembrini on vigastusega väljas.
                    Ei ole midagi. Selle hooaja lõpuni terve, uue hooaja alguses ca 6 mängu terve mille peale teenib uue 4 aastase lepingu. Siis saab alles vigastada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      uue hooaja alguses ca 6 mängu terve mille peale teenib uue 4 aastase lepingu.
                      Kusjuures saab koondisekutse sõprusmängule ja saab seal vigastada.

                      Kommentaar


                        Või äkki saab vigastada hoopis MM-il ?

                        Kommentaar


                          Sellele vennale tuleks panna tükitöö (loe: makstakse mänguminutite eest)
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Sellele vennale tuleks panna tükitöö (loe: makstakse mänguminutite eest)
                            Noh seda optsiooni saab kaaluda kui praegune leping järgmine suvi läbi saab. Seni austagem lepingut ja loodame, et poiss paraneb. Mul on Diabyst siiralt kahju - üritab kogu aeg tagasi tulla ja saab uue nätaka. Juba lolli järjekindluse eest väärib preemiat . Mõistlik oleks tal old juba tüki aja eest karjääri vahetada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              Mõistlik oleks tal old juba tüki aja eest karjääri vahetada.
                              Äkki Dan Smith saab kõnekeskusesse tööle sebida?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas coco Vaata postitust
                                Äkki Dan Smith saab kõnekeskusesse tööle sebida?
                                Ära maini seda kuradi persse kukkunud juuksurit. Ja ära saa valesti aru, mulle Diaby meeldib ja omamoodi avaldab muljet tema pidev üritamine sporti naasta. Lihtsalt meditsiinilisest vaatenurgast on ta lootusetu juhtum, sest Smithi põhjustatud vigastus on loomult krooniline ja jääbki teda elu lõpuni vaevama, lisaks on see ka kaudseks põhjuseks enamikele tema muudele vigastustele. Sellepärast ma ütlesin, et Diabyl oleks mõistlik muule karjäärile mõelda. Üldse mitte paha pärast.

                                PS -Ma ei panustaks ka Wilshere puhul pikale ja stabiilselt terve püsimisele. Need tema hädad on ikka eriti kummalised ja sellised murrud ja vigastused nii noores eas viitavad pigem sügavamatele probleemidele. Ausalt ükskõik kui nunnu ta on oleks mõistlik ta rahaks teha enne kui temast uus Diaby saab. Muidugi ma loodan siiralt, et ma eksin ja Wilshere leiab kah sama hobuseplatsenta mille Van Persie vahepeal. Püsib pikalt terve ja mängib hästi . Aga reaalselt on selleks väiksem võimalus kui vastupidisel lahendusel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X