320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Fantastiline

    Bold1 -
    Bold2 -
    Bold3 -

    The One and Only

    Kommentaar


      Lugesin täna, et Gibbs ei mängi Newca vastu. Ja mis veel huvitavat, siis - Other than that the Arsenal manger is reporting a clean bill of health for everyone else involved in that 3-0 win. There’s no place in the squad for Abou Diaby despite his 45 minute run-out with the U21s in midweek, due to the fact he picked up a ‘little groin problem’.

      Kommentaar


        Algselt postitas tanel89 Vaata postitust
        lugesin täna, et gibbs ei mängi newca vastu. Ja mis veel huvitavat, siis - other than that the arsenal manger is reporting a clean bill of health for everyone else involved in that 3-0 win. There’s no place in the squad for abou diaby despite his 45 minute run-out with the u21s in midweek, due to the fact he picked up a ‘little groin problem’.
        lmfao

        Kommentaar


          Isegi kui seda imepisikest (mis arvatavasti hoiab teda nüüd 4 kuud eemal) kubeme prbleemi poleks siis võistkonda poleks ta ikka mahtunud, siililegi selge.
          Seda ka, et Verma pidi vb taas pingil olema.

          Kommentaar


            varastatud teisest foorumist aga minu meelest hea kommentaar:
            Diaby on kõige stabiilsem mängija, kes meil olnud on.


            Mul on igatahes täitsa kahju poisist

            Kommentaar


              on Jack Wilshere…
              Jack is progressing well. He is still on course to be with the team in the last couple of games.

              Kommentaar


                Algselt postitas Haron Vaata postitust
                on Jack Wilshere…
                Jack is progressing well. He is still on course to be with the team in the last couple of games.
                Last couple of games on which season? 2014/2015 ?

                Kommentaar


                  Eks ikka see hooaeg. Saab tiimiga koos olla = Järelikult saab haiglast välja, karkudel.
                  Tõsiselt rääkides siis hellitatakse ju lootust, et saab suvisel MMil ka kaasa lüüa ning on enne seda saanud korralikult trenni teha ja jõuab normaalsesse vormi tõusta. Selle poolest tunduks ju täitsa mõistlik, et nt viimaseks liigamänguks ning FA kopsikuks on ta pingil saadaval.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Haron Vaata postitust
                    on Jack Wilshere…
                    Jack is progressing well. He is still on course to be with the team in the last couple of games.
                    Seda infot ei olegi silmanud. Mis jackil viga on?
                    Gunner since 97

                    Kommentaar


                      Monaco pidavat pakkuma siis 3x suuremat palka Wengerile, kui ta Arsenalis teenib hetkel - ise väga ei usu, et Arsene kibeleks veel Prantsusmaale.

                      Kommentaar


                        20 miljonit naela? Võib-olla tõesti. Aga

                        Asked in an interview with beIN SPORTS, broadcast on Talksport, whether he would stay or go at the end of the season, Wenger replied: "Look, I have said that many times already, I have given my word to this club and that I want to continue where I am … that means to stay."
                        Samas on umbes protsendine tõenäosus, et pärast viiendaks jäämist ja karikafinaali kaotust lepingut siiski ei pikendata.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          See on juba eilane uudis. Jälle Wenger ja tema sõna - isegi lootust ei või anda. Mina olen Wengerist ja tema mental strengthist väsinud. Muidugi ma ei hakka jonnima, kui ta jääb aga tõsiselt mina tahan vahetust. Olin mitu aastat juba serva peal aga selle hooaja glorioossne mental strengthi näitamine lähirivaalide vastu tõukas mu lõplikult üle serva.
                          Ka see kui tuleme 4 daks ja võidame FA karika ei muuda minu jaoks enam midagi. Muidugi on tore kui seda teeme, aga minu meelest võiks karika võit olla kena lõpetus Wengeri Arsenali karjäärile.

                          Kommentaar


                            Lisatud failid
                            The One and Only

                            Kommentaar


                              Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                              noh see on küll loll kokkusattumus soccerneti lehel. idiootne on midagi sellist üldse levitada.

                              Kommentaar


                                Kui lühidalt kokku võtta siis eelistaks, et ta lahkub Top4 trofee ja FA Cupiga. Samas usun ja olen valmis täiesti kindlalt selleks, et ta jääb.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X