320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga teise treeneri käe all poleks 3 korda nii suurelt tala saadud ja kõik mehed oleks terved kah!
    Supplies!

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      Kogu see Wenger-out seltskond. Kui te täna hommikul liigatabelit vaatate, kas teil ei teki küsimusi ja kahetsusi? Noh, et 7 punkti liigatipust ja üleüldse. Punkte tänaseks koos samapalju kui mullu kogu hooajaga ning ilmselt kogutakse neid tänavu kõige rohkem, alates 2008ndast. Seda kõike vägivalla taustal, mida siin mõned klubid Arsenali kallal on hiljuti kasutanud. Kas siinkohal ei teki tunnet, et mõni vigastus lühem või mõnel hetkel vähem (Özil, Ramsey, Walcott, Koscielny, Wilshere etc) ja ... Ühesõnaga pange nüüd käsi alla, nii Wenger kui Sagna.
      Tekib kahetsusi - et suvel ei toodud seda 1-2 meest rohkem, kellest meil vigastuste ajal puudus oli. Et isegi jaanuaris ei lisatud ühte ründajat valikusse kes oleks võinud Giroud mõõna ajal vankrit vedada või Walcotti kiirust asendada. Vigastused peaks meie juhtkond küll juba hooaega sisse arvestama, mitte nende teemal iga kevad halama.
      Enda meelest pole ma ei klubi ega Wengeri aadressil vägivaldseks läinud. Ma olen viimased 4 aastat alati lootnud, et see suvi teeme paremini, see jaanuar teeme paremini. See aasta õpime kaitsma ka, see aasta kasutame taktikat ka. See aasta viskame käsipiduri kappi jne. Praeguseks ma olen lihtsalt Wengeri reziimist väsinud - Evertoni mäng lükkas mu lõplikult üle piiri. Seega olen valmis küll riskima uue juhendajaga. KLubi muidugi ei ole ja ilmselt Wenger jätkab. Ja noh ega ma siis jonnima ei hakka. Kui Arsene jätkab, siis mingu tal hästi. Mingu kohe väga hästi.
      Ma olen alati öelnud, et minu suur unistus on üks Wengeri poolt serveeritud humble pie ära süüa. Lihtsalt usk tema pagarioskustesse on praerguseks lõppenud. Ja FA karikast saab ehk ainult pirukapõhja - täidiseks on ikka liigat vaja.

      Kommentaar



        See on päris kena - eriti ülemine pilt, mis näitab kuidas Özilit jagus pea igale poole ründefaaasis

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Praeguseks ma olen lihtsalt Wengeri reziimist väsinud - Evertoni mäng lükkas mu lõplikult üle piiri. .
          Heakene küll, aga keda sa (uuest hooajast) saadaolevatest treeneritest siis pukki määraksid?

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            Heakene küll, aga keda sa (uuest hooajast) saadaolevatest treeneritest siis pukki määraksid?
            Tead ausalt - suhteliselt ükskõik, kelle. Van Gaali ehk ei tahaks - tundub selline hapu vanamees hetkel.
            Võibolla meelitaks Garcia Roomast ära ( Roomakad nüüd kohe turjas vist). Löw võiks huvitav olla. Simeone on ehk liiga raske kätte saada, aga mine hullu tea. Martinez long shotina. Samas ma siiralt ei tea, kes on saadaval ja kes mitte või keda annab ära moosida.
            Üldiselt tuleks vist klubistruktuure ka muuta. Wenger on üks viimaseid vana koolikad euroopas, kes kogu värki ise veab. Enamik klubisid toimib juba football directoriga, kes rohkem ostupoole eest vastutab (koostöös treeneriga muidugi) Seega kui just väga ei näkka, siis on ilmselt sellist asjapulka ka vaja. Igatahes ma loodan, et klubi mõtleb jätkuplaanide peale. Ses mõttes et kui Wenger ka pikendab lepingut siis ma arvan, et see on ilmselt viimane pikendus - vanus surub ju peale ja seega tuleb plaane hakkata paika seadama igal juhul.

            Kommentaar


              Wenger ise kunagi rääkis, et näeb oma järeltulijana Dragan Stojkovic. Minu teada peaks see mees praegu vaba olema. Jaapanis Grampuse tüüris oma esimesel hooajal meistriks, millega Arsene ise näitekd hakkama ei saanud, ja korra ka hõbedale. Kaks viimast hooaega olid pisut tagasihoidlikumad.

              Wengeri fännina (oli tema koos Henryga üks põhjuseid, mik kunagi sai Arsenali tegemistel silma peal hoidma hakatud) väga sooviks, et ta ikka jäeks paigale ja pööraks asjad ümber ning võidaks jälle kulda ja karda aga karta on, et seda ei pruugi juhtuda. Vanus pressib ka juba kurjalt peale ja äkki võiks koju ära tulla. Et siis back to the roots - Monaco ootab.

              PS! Ei ole üks neist, kes Wengerit absoluutselt kõigis Arsenali probleemides süüdistab. Vastupidi, ma arvan, et neist tiitlita aastatest enamuses on üle oma varju hüpatud.

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                Kogu see Wenger-out seltskond. Kui te täna hommikul liigatabelit vaatate, kas teil ei teki küsimusi ja kahetsusi? Noh, et 7 punkti liigatipust ja üleüldse. Punkte tänaseks koos samapalju kui mullu kogu hooajaga ning ilmselt kogutakse neid tänavu kõige rohkem, alates 2008ndast. Seda kõike vägivalla taustal, mida siin mõned klubid Arsenali kallal on hiljuti kasutanud. Kas siinkohal ei teki tunnet, et mõni vigastus lühem või mõnel hetkel vähem (Özil, Ramsey, Walcott, Koscielny, Wilshere etc) ja ... Ühesõnaga pange nüüd käsi alla, nii Wenger kui Sagna.
                Tekib küll kahetsusi...

                ...kahetsusi, et Arsenali viimase 5+ aasta võõrsilmängude rekord on alla igasugust arvestust
                ...kahetsusi, et ainult Arsenalis on mees hammyvigastusega 3,5 kuud väljas, ainult Arsenalis on mees reielihase venitusega 3,5 kuud väljas
                ...kahetsusi, et lähme hooajale peale 1 arvestatava ründajaga
                ...kahetsusi, et treener peab vajalikuks mitte tugevdada meeskonda talvises aknas, kui meeskonna üks dünaamilisemaid ja ohtlikumaid mängijaid korjab üles vigastuse, mis võib teda kuni ligi aasta jagu platsilt eemal hoida, ja see ainus arvestatav ründaja silmnähtavalt enam üksi ei jõua
                ...kahetsusi,et oleme läinud suurtesse võõrsilmängudesse ülikõrge kaitseliini ja gung ho mentaliteediga, tulemuseks julmalt peksa saamine
                ...kahetsusi, et hüljati väga hästi toimiv pragmaatiline võõrsilmängude süsteem, kurat teab miks
                ...kahetsusi, et mitte ükski nendest kahetsustest ei ole esmakordne, kõik on üks suur lõputu korduv tsükkel
                ...kahetsusi, et juhtides liigatabelit enamuse osa hooajast, suutsime ennast tiitlimängust ülikiirelt mõne nädalaga välja mängida ja keskenduda tuttavamatele lahingumaadele

                Kahetsusi, et Gazidise ja Wengeri ajupesu on olnud nii efektiivne et pärast kümmet aastat kannatusi on veel väga suur protsent poolehoidjaid, kes küsimusi esitamata veel samapalju suudaksid alla neelata. Sest, sest et noh me oleme isemajandav klubi ja oleme alati kasumis ja saame alati top4 ja maksame kõigile hästi palka ja muudkui tõstame piletihindu ja kõik on häppid.

                Palju kahetsusi on...

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  7 punkti liigatipust ja üleüldse. Punkte tänaseks koos samapalju kui mullu kogu hooajaga ning ilmselt kogutakse neid tänavu kõige rohkem, alates 2008ndast

                  punktide arv on oluline siiski võrdluses teiste meeskondadega, lihtsalt sel aastal jagunesid need teisiti

                  võid 38 punktiga napilt püsima jäämise üle rõõmustada
                  või siis 41p välja lennata
                  (e: ja ei kilka õnnest, et said "kolm silma rohkem" kui eelmisel aastal)

                  Kahtlemata, kui saad kamaluga võite, siis 90+ punkti kogumise puhul on kellelgi sind juba matemaatiliselt raske edestada ja see kajastub ka kohas,

                  sel a-l aga, nagu eespool juba nenditud, vahetati 4. koht tubli neljanda vastu
                  ja võib vaid harrastussotsioloogina mõtiskleda, et kellelt need lisapunktid välja pigistati ja kes sel hooajal vähem sai
                  (ei pea kaugemale vaatama, esikoht (khm) on seekord jälitajaile palju lähemal ja punktid tihti risti läinud)
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                    punktide arv on oluline siiski võrdluses teiste meeskondadega, lihtsalt sel aastal jagunesid need teisiti
                    peaaegu kõik siin maailmas on seotud taustsüsteemidega. aga me võime ju suures plaanis eeldada, et aastate lõikes ühe meeskonna võiduga või viigiga lõppevate mängude osakaal püsib suhteliselt stabiilne (oleks loogiline, ei hakka kontrollima) ehk erinevate hooaegade jooksul jagatakse välja sarnane arv punkte. mistõttu suurem punktisaak ühe meeskonna jaoks tähendab väiksemat hulka punkte ülejäänud meeskondade jaoks ehk siis ka ajalises perspektiivis vaadeldava meeskonna suhtelist edu, ei?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      peaaegu kõik siin maailmas on seotud taustsüsteemidega. aga me võime ju suures plaanis eeldada, et aastate lõikes ühe meeskonna võiduga või viigiga lõppevate mängude osakaal püsib suhteliselt stabiilne (oleks loogiline, ei hakka kontrollima) ehk erinevate hooaegade jooksul jagatakse välja sarnane arv punkte. mistõttu suurem punktisaak ühe meeskonna jaoks tähendab väiksemat hulka punkte ülejäänud meeskondade jaoks ehk siis ka ajalises perspektiivis vaadeldava meeskonna suhtelist edu, ei?
                      minule silma jäänud taustsüsteem, mida mõnikord ka liigatabeliks nimetatakse, ütleb mulle siit teiselt poolt planku seda, et mullune neljas koht vahetatakse tänavu neljanda vastu ning järjekordselt on hooaja mingis faasis meeskonda saatuslikult alt vedanud täpselt samad asjad mis varemgi. ehk et piltlikult öeldes joostakse alatasa täpselt ühejämeduse varrega reha endale nätsti kahe silma vahele kinni ja see väga üldpilti ei muuda, et kas nüüd reha küljes pulki on parajasti kaheksa või kümme ja kas vars on seekord sinist või punast värvi.

                      see kõik ei tähenda tingimata, et Wenger tuleks lahti lasta, aga kõrvalt vaadates on mõne kodaniku kasvav frustratsioon ka täitsa mõistetav. seda ei juhtu liiga palju, et ma coco postitustega nõus oleksin, aga see viimane paistis küll täitsa asjalike küsimärkidega olevat.

                      aga eks ta muidugi sõltub paljuski sellest, kas ilusam numbririda tundub näiteks 1-5-1-7-3-1 või 3-4-3-4-3-4.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        minule silma jäänud taustsüsteem, mida mõnikord ka liigatabeliks nimetatakse, ütleb mulle siit teiselt poolt planku seda, et mullune neljas koht vahetatakse tänavu neljanda vastu ning järjekordselt on hooaja mingis faasis meeskonda saatuslikult alt vedanud täpselt samad asjad mis varemgi. ehk et piltlikult öeldes joostakse alatasa täpselt ühejämeduse varrega reha endale nätsti kahe silma vahele kinni ja see väga üldpilti ei muuda, et kas nüüd reha küljes pulki on parajasti kaheksa või kümme ja kas vars on seekord sinist või punast värvi.

                        see kõik ei tähenda tingimata, et Wenger tuleks lahti lasta, aga kõrvalt vaadates on mõne kodaniku kasvav frustratsioon ka täitsa mõistetav. seda ei juhtu liiga palju, et ma coco postitustega nõus oleksin, aga see viimane paistis küll täitsa asjalike küsimärkidega olevat.

                        aga eks ta muidugi sõltub paljuski sellest, kas ilusam numbririda tundub näiteks 1-5-1-7-3-1 või 3-4-3-4-3-4.
                        hästi öeldud

                        Kommentaar


                          Ma kavatsen nüüd etteaimatav olla aga lõpuks annab ju kõike rahale taandada, eriti arvestades otsest seost kulutatava ja tulemuste vahel. Selle taustal on Wenger saavutamas tulemusi selgelt klubi võimete piiril - täna eespool olevad on rohkem saanud panustada, nende edastamine eeldab sarnasema finantsvõimekuse teket (paranemine on siinkohal toimumas) või siis lihtsalt head õnne või juhust. Hooaeg on kokkuvõttes piisavalt pikk, et juhuse roll oleks vähetähtis ja naftavargad tabeli tipus. Nii see jääbki. Väljendub see allajäämine siis parajasti lühikeses pingis, kvaliteedi puudumises kriitilisel hetkel - kõik viib tagasi esimesse ruutu.

                          Viimase kümnendi jooksul on selgelt üle klubi rahalise võimekuse tulemusi saavutanud ehk vaid manku eelmine ja üleeelmise juhendaja. Aga no seegi sai olla ainult ajutine.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            Ma kavatsen nüüd etteaimatav olla aga lõpuks annab ju kõike rahale taandada, eriti arvestades otsest seost kulutatava ja tulemuste vahel. Selle taustal on Wenger saavutamas tulemusi selgelt klubi võimete piiril - täna eespool olevad on rohkem saanud panustada, nende edastamine eeldab sarnasema finantsvõimekuse teket (paranemine on siinkohal toimumas) või siis lihtsalt head õnne või juhust. Hooaeg on kokkuvõttes piisavalt pikk, et juhuse roll oleks vähetähtis ja naftavargad tabeli tipus. Nii see jääbki. Väljendub see allajäämine siis parajasti lühikeses pingis, kvaliteedi puudumises kriitilisel hetkel - kõik viib tagasi esimesse ruutu.

                            Viimase kümnendi jooksul on selgelt üle klubi rahalise võimekuse tulemusi saavutanud ehk vaid manku eelmine ja üleeelmise juhendaja. Aga no seegi sai olla ainult ajutine.
                            Lõpuks annab kõik taandada sellele, et meil jääb iga hooaeg puudu, mitte mingi hiigelinvesteering vaid mingi 1-2 mängijat, et tõsiselt konkurentsis olla. Seekord siis veel üks korralik ründaja eelkõige.
                            Samuti see pidev vigastuste laine ei ole küll otseselt rahast sõltuv - tõsi seda võib ajada lühikese pingi kaela, aga NII lühike see pink ka ei ole.
                            Ja viimase paari aasta pidev alla andmine lähirivaalide vastu no kurat see on müstika minu jaoks - kodus saame nagu mängitud küll aga võõrsil situme ennast lihtsalt täis. Ja noh ei saa öelda, et näiteks Everton meist rahakam on.

                            PS - ei vaidle täielikult raha väitele vastu, aga see on siiski ainult loo üks tahk.

                            Kommentaar


                              Wenger on suurepärane administraator, aga sitt taktik, sellele praegu kõik taandubki. Lõpmatuseni ei saa ka rahadopingu, vigastuste ja üks-kaks-meest-oli-liigavõidust-puudu ettekääneteks tuua. Neljanda koha trofee on tore ning meeldib kindlasti aktsionäridele ja paljudele fännidele ka. Parem ikka kui neljapäevad Euroopa Liigas. Aga noo nii veenvalt ja korduvalt sel hooajal võõrsil kanjuuginisse saada (eriti see üks mäng) kinnitab taktikalist küündimatust ja on enam kui piinlik.

                              Tahaks väga pirukat ja mütsi süüa ning näha, kuidas Arsène võidab meeskonnaga nii Inglismaal kui ka Euroopas, aga millegipärast pole sellesse enam usku. Kes teab, mis edasi juhtub - võibolla ruulime tänu Wengeri laotud tugevale (finants)vundamendile lähitulevikus taas liigat või langeme pärast tema lahkumist hoopis tabelikeskmikeks. Pole nagu väga mõtet lähituleviku üle spekuleerida ja mingeid raha, vigastuste, punktide jms teemalisi edetabeleid postitada. Loetud nädalate pärast on nagunii selgus majas.

                              Kommentaar


                                Tuletan kõigepealt meelde, et jalgpalliklubi edukuse mõõdupuul peaks olema siiski võidud ja karikad esmajärjekorras...seejärel fännibaas, staadion, globaalne staatus, Forbesi edetabelid jkms tore. Ühe jalgpalliklubi suurim soov peaks olema tiitlite ja karikate poole püüelda, mitte iga hinna eest aastaaruandes plussnumbreid näidata ja rahareserve kasvatada. Oleme olnud küll rahaliselt piiratud, võrreldes teiste suurtega, aga kindlasti mitte selliselt nagu asi välja mängiti. Oleks suutnud kindlasti mõne tähtsa mängija alles jätta või tekkinud augud adekvaatselt lappida, aga ei teinud seda. Wenger eeldas, et Top4 saadakse ikka kätte ja muu on teisejärguline.

                                Päeva lõpuks peab Wenger trooni kellelegi loovutama niiehknaa, minu arust on aeg parajalt õige. Lasta tal veelkord proovida, seekord küll ehk paksema rahakotiga, viib ma kardan ainult sinna Vincenti reha juurde meid tagasi. Ja kui uus mees kõrbebki, mis siis ikka. Tuleb keegi teine ja usutavasti teeb paremini. Kui liverpool suudab olla rahakulutajate edetables õliklubide taga, seda Anfieldi suuruse staadioni ja ilma CL-ita, mis see siis Arsenalile ära ei oleks kui peakski halvim juhtuma ja mänkut tehakse. Aga vähemalt proovitaks midagi teistmoodi ja see on ju peamine.

                                Enivei, kas on äkki mingit infot läbi jooksnud selle kohta mis FA CUpi finaali ajal Emiratesil toimuma hakkab? Finaaliks pileteid saada on suht võimatu aga meie oleme igaljuhul härradega sellel ajal Islingtonis ja kindel plaan Emiratesil lubatud suurte ekraanide pealt mängu vaadata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X