320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Igati ära teenitud auhind oleks igaljuhul.

    Kommentaar


      Algselt postitas nr9 Vaata postitust
      Igati ära teenitud auhind oleks igaljuhul.
      Pigem kui õnneks läheb siis kukkus sülle tänu Cechi vigastusele. Samas miski 16-17 puhast puuri on igati hea saak hooaja peale.

      Kommentaar


        Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
        clean sheetist (puhtast lehest?)
        nullimängust ?
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          ka variant, aitäh

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Ning jah, nii kurb kui see ka pole siis Sagna pidas täna tõepoolest oma viimase mängu Emiratesil. Wengeri tsitaadid pressikalt ei jäta selles muud kahtlust ...

            Wenger: "I want Sagna to stay. If it was down to me, him and Fabianski would both stay."
            L' Equipe'i andmetel on ta eelistamas Inglismaale jäämist ja on valimas City ja Chelsea vahel. Oleks väga ebasümpaatne, kui mees rahaklubid valiks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              L' Equipe'i andmetel on ta eelistamas Inglismaale jäämist ja on valimas City ja Chelsea vahel. Oleks väga ebasümpaatne, kui mees rahaklubid valiks.
              Nii ja naa, ma üldiselt ei peaks väga viha (a la Clichy, Toure jne.). Andis oma parimad aastad meile, teenis ausalt lepingu lõpuni, me ei pakkunud nii head palka kui teised - hüvasti!
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Isegi kui ta Inglismaalt ära läheks, siis mis klubidega teda veel seostatud on? Monaco, PSG, Inter... kaks neist on ka rahaklubid.. et noh, eks ta siis ilmselt rahaklubisse läheb, pensionit koguma või nii.. aga tõsi, et ei saa pahaks panna.
                Probleem tekib aga sobiva asenduse leidmises.. kahtlen, et kedagi asjalikku sinna otsima hakatakse, võetakse ilmselt mingi poolkõva nimi või hoopis mõni tundmatu prantsuse nooruk.

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Nii ja naa, ma üldiselt ei peaks väga viha (a la Clichy, Toure jne.). Andis oma parimad aastad meile, teenis ausalt lepingu lõpuni, me ei pakkunud nii head palka kui teised - hüvasti!
                  Täitsa nõus. Inimesel on ometi õigus oma pensioniaega kindlustada.

                  Kommentaar


                    Sõnastasin pisut valesti. Inglismaa rahaklubid. Eriti valus oleks minu arvates Chelseasse liikumine. Pisut nagu A.Cole2, kuigi jah Sagna pole klubi kasvandik.

                    Nagu ma olen aru saanud, siis peamine põhjus on palk ja lepingu pikkus? Palju siis Arsenal pakub ja palju Sagna soovks?

                    Aga Prantsusmaa meedias on asendajaks pakutud Toulouse's eriti sel hooajal pead tõstnud Serge Aurier'd. Mees on muide väikesest peale Arsenali fännanud ja oma soovi teite eest tulevikus mängida ta ei üritagi varjata

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Sõnastasin pisut valesti. Inglismaa rahaklubid. Eriti valus oleks minu arvates Chelseasse liikumine. Pisut nagu A.Cole2, kuigi jah Sagna pole klubi kasvandik.

                      Nagu ma olen aru saanud, siis peamine põhjus on palk ja lepingu pikkus? Palju siis Arsenal pakub ja palju Sagna soovks?

                      Aga Prantsusmaa meedias on asendajaks pakutud Toulouse's eriti sel hooajal pead tõstnud Serge Aurier'd. Mees on muide väikesest peale Arsenali fännanud ja oma soovi teite eest tulevikus mängida ta ei üritagi varjata

                      Sagna tahab pikemat lepingut kui mingi 1+1 mis talle hetkel pakutakse + ilmselgelt tuleks mujalt ka suurem palk peale.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Nii ja naa, ma üldiselt ei peaks väga viha (a la Clichy, Toure jne.). Andis oma parimad aastad meile, teenis ausalt lepingu lõpuni, me ei pakkunud nii head palka kui teised - hüvasti!
                        Kui ta peaks Chelseasse minema, siis sellisel juhul oleks ta ikka valus t*rapea.

                        Kommentaar


                          Vaevalt Chelseal Sagnat vaja, kui juba olemas on Azpi/Ivan ja vajadusel Kalas. Kahtlen üldse kas Sagna suvel Prantsuse koondises põhissegi saab, kuna Debuchy on võrdlemisi hea hooaja teinud. Monaco on parim klubi Sagnale IMO.

                          Kommentaar


                            No kurjam küll. Pakkunud siis talle rahakamat ja pikemat lepingut. Mees on ju selle ära teeninud. Üks stabiilsemaid (kui mitte kõige stabiilsem) Arsenal mängumehi viimastel aastatel.
                            Tuleks ikka odavam, kui uue mängija ostmine. Ja ega Sagna tasemel paremkaitsjad lihtsalt puu otsas ka ei ripu, et kui vaja siis nopime.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Vaevalt Chelseal Sagnat vaja, kui juba olemas on Azpi/Ivan ja vajadusel Kalas. Kahtlen üldse kas Sagna suvel Prantsuse koondises põhissegi saab, kuna Debuchy on võrdlemisi hea hooaja teinud. Monaco on parim klubi Sagnale IMO.
                              Kamoon ...
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Vaevalt Chelseal Sagnat vaja, kui juba olemas on Azpi/Ivan ja vajadusel Kalas. Kahtlen üldse kas Sagna suvel Prantsuse koondises põhissegi saab, kuna Debuchy on võrdlemisi hea hooaja teinud. Monaco on parim klubi Sagnale IMO.
                                Neljandaks valikuks, ldo.
                                Kinobuss, et sellist mõttekest siin üldse veeretatakse.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X