320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas malagar Vaata postitust
    ei ole ju kõik suure neliku klubid võitnud. Millal kurat see City selle võitis?
    City ja suur nelik - NALI

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Mul tuli ka üks hea meelde Liverpooliga seoses - kui Liverpool viimati tiitli võitis olid Jon Flanagani vanemad veel lihtsalt õde ja vend.
      Vot seda ma ei tea, küll aga tean ma, et Flanaganil on Liverpooliga rohkem karikaid kui tervel praegusel Arsenali koosseisul Arsenaliga kokku.

      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Täiskuu tundub olevat jälle.

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Vot seda ma ei tea, küll aga tean ma, et Flanaganil on Liverpooliga rohkem karikaid kui tervel praegusel Arsenali koosseisul Arsenaliga kokku.

          Mathieu Flamini

          Kommentaar


            Algselt postitas Mchl Vaata postitust
            Mathieu Flamini
            Flamini päästis seekord
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              City ja suur nelik - NALI
              no ega ometi Liverpool. Ei tea kaua nad sellest vanast rasvast seal olema peavad.

              Kommentaar


                jep, jutt käib viimase karika võidust ja siis hakkab... aga meil on kokku rohkem ju. No mille jaoks. Kui ühte pidi ei saa siis proovitakse kohe teisiti. Nomaeitea.

                Finaal tuleb ilus. Arsenalil vähemalt 3 ja vastastel vähem.
                Gunner since 97

                Kommentaar


                  Arsenal Starting XI: Fabianski; Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs; Arteta, Ramsey; Cazorla Özil, Podolski; Giroud.
                  Arsenal subs: Szczesny, Vermaelen, Rosicky, Wilshere, Monreal, Flamini, Sanogo.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Nii et siiski Fabianski...

                    C´MON YOU GUNNERS!
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Väga õige otsus, algrivi on täpselt see mille ma oleks ise valinud.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Peaks kaotus tulema, on siia oodata vähemalt poolt foorumi parastama Samas kui läbi mingi ime peaks võit tulema, ootaks seda sama poolt foorumi siia õnnitlema Noh ikkagi 9 aastat ju.

                        Kommentaar


                          Algrivistus täitsa tore jah. Pink ka täitsa ogedi-dogedi.

                          Ise oleks tegelikult Chesny valinud. Siiski meie nr1 ning seda arvatavasti paljudeks aastateks. Oleks saanud oma 2011 cock-upi Kosiga ka unustada. Niigi Wenger võttis talt võimaluse liiga nullimängudes parim ainuisikuliselt olla. Fabianski muidugi klassilt on väga hea ning tema pendlatõrjed aitasid meid siiani, kuid ta on siiski lahkumas ning mina ei näe põhjust miks talle teha sel puhul veel kingitusi.

                          Anyways, Come on you Gunners!

                          Kommentaar


                            Haha, wp Sanogo.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              sincearsenallastwonatrophy.co.uk

                              Noh, viimast korda siis( ultra jinx)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Väga õige otsus, algrivi on täpselt see mille ma oleks ise valinud.
                                Nõus täiesti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X