320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mu arust ka suht loogiline valik, siin midagi etteheita nagu pole. kui nüüd ainult keegi asine asemele tuuakse, siis mis seal ikka. rõhk sõnal "kui" muidugi.

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Terve karjääri peale on wiki andmetel samuti JM-l rohkem kolinaid. Arusaadavatel põhjustel. Loll vaidlus nagunii.
      Indeed. Mu point oli lihtsalt, et miks just peab sellist arvu nagu kaheksa vaatama. Aga las see jääda juba teistele seletada. Või noh, pigem võiks ikkagi üldse mitte seletada.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        mu arust ka suht loogiline valik, siin midagi etteheita nagu pole. kui nüüd ainult keegi asine asemele tuuakse, siis mis seal ikka. rõhk sõnal "kui" muidugi.
        Promote from within - Jenkinson põhisse ja Bellerin varusse.

        Ei nii koledat nalja ei teeks vist isegi Wenger. Aurieri vast ikka ootaks kõige enam.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          tahaks loota, aga ma ei imestaks kui mees avastab, et tal on klubis mõni olemas, kes sinna "edukalt" kupatada.

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Mnjah, üldiselt see ilmselt väga popiks ei saa enamus fännide hulgas. Sagna on käitunud kogu oma karjääri vältel vägagi väärikalt ning kui City pakkumine on tõesti ~£50k p/w Arsenali omast suurem siis minu silmis täiesti arusaadav valik. Kusjuures kõigi poolt. 3 aastat sellist palka maksta paremkaitsjale oleks ikka selgelt liiga palju Arsenali jaoks.
            Eks jah vahe ongi selles, et tema on praktiliselt oma parimad aastad Arsenali jätnud ning on püsinud klubiga nendel rasketel aegadel kui kindlasti ka temale pakuti mitmeid võimalusi kuskil mujal mängida..
            Et tema olukord on ikka hoopis teine, kui Cole'i või Clichy (pole ka vast nii hull) või Nasri vms puhul, kes oma parimas eas või enne seda alla andsid ja paremat õnne otsima läksid.

            Kommentaar


              In hindsight, Cole, Clichy, Nasri ja Fabregas tegid kõik õige otsuse Arsenalist lahkumise näol, kui võrrelda kui vähe tiitleid Arsenal ja kui palju tiitleid City, Chelsea ja Barca selle aja vältel võitnud on. Kõik need mängijad tegid Arsenalist lahkumisega kerge upgrade'i, eriti veel RVP kes kohe premmi tiitli võitis.

              Seega ei mõista miks Arsenali fännid neid mängijaid tänaseni vihkavad. Jealous much?

              Muideks, kui Arsenal FA Cup'i ei oleks võitnud, kas siis Sagna oleks Citysse minnes cunt olnud?

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                In hindsight, Cole, Clichy, Nasri ja Fabregas tegid kõik õige otsuse Arsenalist lahkumise näol, kui võrrelda kui vähe tiitleid Arsenal ja kui palju tiitleid City, Chelsea ja Barca selle aja vältel võitnud on. Kõik need mängijad tegid Arsenalist lahkumisega kerge upgrade'i, eriti veel RVP kes kohe premmi tiitli võitis.

                Seega ei mõista miks Arsenali fännid neid mängijaid tänaseni vihkavad. Jealous much?

                Muideks, kui Arsenal FA Cup'i ei oleks võitnud, kas siis Sagna oleks Citysse minnes cunt olnud?
                Ei.
                See oli suht teada juba mitu nädalat enne hooaja lõppu, et ta lepingut ei pikenda.

                Ja asi pole ka kadeduses, neid hakati vihkama sel hetkel, kui nad ära läksid, mitte sel hetkel, kui nad uue klubiga midagi võitsid.
                Ning kui neid vihatakse lahkumisest saadik, kas siis peaks järsku rõõmustama hakkama, kui nad midagi võidavad?
                Et mõni neist korraldas täieliku farsi ning näitas üles lugupidamatust, sellepärast enamus arsenali fänne vihkavad neid, aga okei, nüüd võitsid midagi, väga hea, siis pole hullu, tegid õiged otsused, tegelt on toredad poisid?

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Seega ei mõista miks Arsenali fännid neid mängijaid tänaseni vihkavad. Jealous much?

                  Muideks, kui Arsenal FA Cup'i ei oleks võitnud, kas siis Sagna oleks Citysse minnes cunt olnud?
                  Ma ei ole päris kindel miks me jälle sellest samast teemast jahuma peame hakkama - aga mulle tundub, et enamus tegelasi tegelikult ei jaga üldse lahtigi miks RvP ja Nasri on cuntimad tegelased kui näiteks Clichy või Sagna Arse fännide silmis ja paugutavad suht huupi oma trofee võrdlusi või muud sellist.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Arseblogist pärit lausega võib Sagna teemale vast kriipsu alla tõmmata:

                    The man played his heart out for us for seven years, never gave less than 100% and was with us through the one of most difficult and frustrating periods. He didn’t agitate like a van Persie or a Nasri, he stuck with us, and now that his contract is done he’s perfectly entitled to go where he likes.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      In hindsight, Cole, Clichy, Nasri ja Fabregas tegid kõik õige otsuse Arsenalist lahkumise näol, kui võrrelda kui vähe tiitleid Arsenal ja kui palju tiitleid City, Chelsea ja Barca selle aja vältel võitnud on. Kõik need mängijad tegid Arsenalist lahkumisega kerge upgrade'i, eriti veel RVP kes kohe premmi tiitli võitis.

                      Seega ei mõista miks Arsenali fännid neid mängijaid tänaseni vihkavad. Jealous much?

                      Muideks, kui Arsenal FA Cup'i ei oleks võitnud, kas siis Sagna oleks Citysse minnes cunt olnud?
                      Keegi ei vihka Fabregast ja Clichyd.
                      Cole´i ja Nasri puhul on teemaks lõugase lõksutamine lahkumise järel, mitte see, et lahkusid.
                      RVP vaenu põhjuseks tuuakse enamuse puhul lahkumise viis. Minu meelest ta midagi nii hullu ei teind aga eks ma olen vähemus.
                      See- eest kuradi Nasrit ei seedinud ma juba siis kui ta meil mängis.
                      Sagna läheb pensioni raha teenima - lasku aga käia - mina seda talle ette ei heida.

                      Kommentaar


                        no samuti ei vihka keegi ju ka henryd, kolo toured, robert piresi, vieirad jne jne jne. lahkumisega paljalt viha enda peale ei saada ju, vaid kui seda tehakse rotikombel ja intriigitsedes. on aru saadav nii mängija soov minna raha teenima, minna karikaid võitma, vahetada teistel põhjustel klubi, mängija ei ole pärisori, aga seda saab ka teha eneseväärikust säilitades, mängi leping pmst lõpuni, kuula mis sulle pakutakse, kui ei sobi, lahku kõik. intriigid ja muud asjad jäägu eitedele.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          In hindsight, Cole, Clichy, Nasri ja Fabregas tegid kõik õige otsuse Arsenalist lahkumise näol, kui võrrelda kui vähe tiitleid Arsenal ja kui palju tiitleid City, Chelsea ja Barca selle aja vältel võitnud on. Kõik need mängijad tegid Arsenalist lahkumisega kerge upgrade'i, eriti veel RVP kes kohe premmi tiitli võitis.
                          Nagu siin eelkõnelejad välja tõid, siis esiteks on siin pisut erinevad kaasused - noh kui nüüd näiteks võrrelda Nasri või Fabregase lahkumist. Teiseks laskud sa sügavalt oleksoloogia valdkonda, sellest paari lause pärast pikemalt. Kolmandaks võib lahkujatest puht inimlik-ratsionaalselt aru saada. Ambitsioonid (nii nad väidavad) ja tõenäosus läikiva saamiseks on rahaklubides suurem, kuid kopsakast palgakõrgendusest keegi kõva häälega enamasti ei räägi. Ja see ei ole nüüd mingi originaalne mõte, aga kui inimene just sügav "patrioot" ei ole, siis märgatavalt parema palgapakkumise korral on töökohavahetus igati loogiline. Ja jalgpallur ei ole enamasti mitte patrioot ehk fänn, vaid pigem ikkagi palgasõdur, kes üks aasta võib suudelda üht embleemi ja teisel kuulutada oma igavest lojaalsust uuele leivaisale.

                          Mis oleksoloogiat puudutab, siis jah, tagantärele tarkusena tegid lahkujad tõesti õige otsuse - said tiitleid (ja pappi ka). Aga ma olen üsna kindel, et terve RVP-ga oleksime me sel aastal tulnud meistriks, rääkimata sellest kui meeskonnas oleks olnud RVP ja Fabregase (kellel oli hirmus koduigatsus) kombo. Pärast Cole'i lahkumist mingil hetkel ka vasakkaitse lekkis korralikult, et mine sa tea. Fänne häiribki just see, et ühel hetkel räägivad mingid mehed kõige õigemat juttu, kuidas nad armastavad üle kõige Arsenali ja tahaks meiega ikka tiitleid võita ja siis teisel tõmbavad nahharisse. Siin päris mitmel hooajal on olnud tunne, et kopsikud on jäänud mingi ühe mängija (keskväljuri, kaitsja, ründaja) taha. Et siis oleksoloogia jah. Aga vihkamise taga on enamasti ikkagi see kuidas see lahkumine toimub, kui palju pärast möginat on ja vahel ka see, millisesse klubisse minnakse.

                          Ja see on ikka nii ära leierdatud jutt, et peaks Arsenali teema esilehele kleepima mingi korduma kippuvate küsimuste rubriigi, selmet püüda kaks lehekülge selgitada, et me ei ole tegelikult kaamlid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                            Ja see on ikka nii ära leierdatud jutt, et peaks Arsenali teema esilehele kleepima mingi korduma kippuvate küsimuste rubriigi, selmet püüda kaks lehekülge selgitada, et me ei ole tegelikult kaamlid.
                            Aga seleta sa kui ilusti tahad aga ma tõsimeeli ootan mõnda Tutiplutitofüüd kohevarsti "didnt read lol" stiilis postituse ja illustreertiva pildiga uuele ringile tulemas.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Aga seleta sa kui ilusti tahad aga ma tõsimeeli ootan mõnda Tutiplutitofüüd kohevarsti "didnt read lol" stiilis postituse ja illustreertiva pildiga uuele ringile tulemas.
                              Seda jah ja tõenäoliselt on ta järjekordselt Liverpooli logoga postitaja. Kohe näha, et Torrese legend on hääbumas ning copy-paste samadest piltidest kuust-kuusse muudkui toodab.

                              Kommentaar


                                Pensioni kogumise jutt... ma arvan, et Sagnal ei teki vanaduses suuri probleeme äraelamisega. Reaalsus on see, et Sagna astub sammu kõrgemale astmele ning üritab karjääri lõpust maksimumi võtta ja mõned karikad noppida.
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X