320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      kes oli eelmine top treener, vanuses wenger ja tegi sama või lähedale?

      pooled oma ila siia sülitavad noorhärrad võimalik et ei suuda selles eas seda teha..

      wenger rocks... teeks ta sama rocki ka ostude ja muuga, oleks mees peale naiste ka fännide silmas hinnas!

      rapla pubis üks kutt kisas : "before MM wenger wins!"... 2010 võitu polnud.. vigane kisamine... loodame et 2016 võidate midagi kui mitte enne!!!
      The One and Only

      Kommentaar


        Tore küll, aga kasutusele tuleb 3 erinevat kraeversiooni? Igale oma soovi järgi?

        Kommentaar


          Selle pildi põhjal võib eeldada, et kolmel eri särgil on erinevad kraed. Punane siis kodusärk, sinine võõrsil ja kollane kolmas.
          Teadupärast on väga tihti võõrsilsärgid pololaadsete kraedega särgid.

          Kommentaar


            Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
            Selle pildi põhjal võib eeldada, et kolmel eri särgil on erinevad kraed. Punane siis kodusärk, sinine võõrsil ja kollane kolmas.
            Teadupärast on väga tihti võõrsilsärgid pololaadsete kraedega särgid.
            ma arvasin, et kollane on võõrsil ja sinine kolmas

            Kommentaar


              A okei, jah, vist oli pigem niipidi. Ma polnud päris kindel ja selle krae järgi järeldasingi.

              Kommentaar


                Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
                A okei, jah, vist oli pigem niipidi. Ma polnud päris kindel ja selle krae järgi järeldasingi.
                ega ma ka kindel ei ole
                Lihtsalt on mulje jäänud, et kollane tuleb võõrsilsärgiks

                Kommentaar


                  Suurim uudis sel suvel siiamaani.
                  Anouk Hoogendijk leaves Arsenal Ladies


                  Mänguaega ei antud ning kõigest 6 kuud näitsik meie tiimis veetis. Naasis tagasi Ajaxisse. Kurb.

                  Kommentaar


                    Balague, vana tõbras, tviitis oma klassikalise - me olla saanud kokkuleppele mängijaga aga veel mitte klubiga tweeti Sanchezi kohta. Seega võib ilmselt üsna kindel olla, et meile ta ei tule. Kui kellelgi üldse selles asjas miskit lolli lootust oli.

                    Kommentaar


                      Olen 100% kindel, et Sanchez on meie!

                      You sold Suareeeez, we signed Alex-is Sanch-eeez, Alex-is Sanch-eeez!
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Olen 100% kindel, et Sanchez on meie!

                        You sold Suareeeez, we signed Alex-is Sanch-eeez, Alex-is Sanch-eeez!
                        hull peast. Kui vaja siis ma tunnen paari inimest Tartus Raja tänaval. Saan sulle pehmed seinad organiseerida.

                        Kommentaar



                          Mõnel tuntud ja armastatud mehel on uus särk juba käes ja seljas
                          Pilt väidetavalt Londonist Oxford Streetilt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust

                            Mõnel tuntud ja armastatud mehel on uus särk juba käes ja seljas
                            Pilt väidetavalt Londonist Oxford Streetilt.
                            Kes see mustanahaline Super Mario on?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Tõsiselt küsid?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                Tõsiselt küsid?
                                Ma küsiks ka. Ei ole ju kvaliteet just suurem asi.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X