320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Haha, no vaatame! Suve alguses peab ikka optimistlik olema ja asja huurmoriga võtma

    Tänased uudised räägivad veel kindlamalt, et Alexis on tulemas. Tema agent olevat lausa Arsenali, Özili, Giroudi, Cazorla ja Arteta kontosid Twitteris jälgima hakanud. Kindel märk! Teine kes sotsiaalmeedias kära tekitab on Mathieu Debuchy - eemaldas biost seotuse Newcastle'iga ning on väidevalt väga lähedal Londonisse kolimisele.

    What a time to be alive!
    Positivismis pole paha midagi. Ma vastupidi üritan see suvi olla maksimaalselt negatiivne - me ei osta mitte kedagi suhtumisega , siis on jälle tore üllatus kui siiski keegi ostetakse

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Haha, no vaatame! Suve alguses peab ikka optimistlik olema ja asja huurmoriga võtma

      Tänased uudised räägivad veel kindlamalt, et Alexis on tulemas. Tema agent olevat lausa Arsenali, Özili, Giroudi, Cazorla ja Arteta kontosid Twitteris jälgima hakanud. Kindel märk! Teine kes sotsiaalmeedias kära tekitab on Mathieu Debuchy - eemaldas biost seotuse Newcastle'iga ning on väidevalt väga lähedal Londonisse kolimisele.

      What a time to be alive!
      Pole võimatu, ma olen ka lugenud, et tal juba Wengeriga käed löödud ja tahab Londonisse. Samas ma siit-sealt loen ka seda,et Liverpool suhtles täna selle agendiga ja et Liverpool on tema eest valmis oluliselt rohkem maksma. Ma loodan vähemalt, et meil seal klubi ladvikus on inimestel nii palju mõistust, et Suarezt müüdes ei luba nad Alexist Arsenali või mujale Inglismaale ManU ka jälgib asjade kulgu nende kohaliku paberi järgi.

      Arsenal oleks muidugi tema jaoks kena hüppelaud hiljem Citysse raha järgi minna
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Debuchy tundub juba päris kindel diil olevat. Tore, et kogenenud mees ja tunneb juba liigat kuid samas mõtlen, et Aurier võib 1-2 aasta pärast olla Debuchy'st parem mees. MMil jättis ka täitsa asise mulje.

        Alexise koha pealt: Do it, do it now! Özili sööduoskus ning Alexise + Walcotti kiirus. Njämm.
        Keskele käivad jutud siis Schneiderlinist ning Khedirast (kelle olevat Özil ära juba rääkinud). Kuigi Khedira oli pikalt vigane siis isiklikult pigem eelistaks teda. Realist on vist veel lahkumas ka Di Maria ning Morata/Benzema. Et kuulukaid võib tulla ka nende kohta kuid ei usu, et neist kedagi ostame (kuigi võiks ju).

        Täna tulid veel jutud kuidas Wenger proovib Casillast ära rääkida meiega liituma. Kuigi ma ei mõista miks meie pink peaks talle soojem olema kui Reali oma oleks ka see täitsa tore täiendus. Õpetaks ehk üht teist Chesney'le või ehk suudaks ta oma kunagise vormi taastada. Muidu on seostatud meid tavapäraselt MMi kangelaste nimedega (Ochoa, Ospina).

        Huvitav, et ühegi keskkaitsjaga meid veel paari pole pandud. Arvestades, et Verma tundub suhteliselt kindel lahkuja siis oleks ju kedagi sinna keskele hädasti vaja. Samas äkki on Wengeril plaan lasta tal lepingu viimane hooaeg siiski meie juures hoida, et verevahetus liiga suureks ei läheks.

        Edit: mida enam loen seda vähem usun, et me reaalselt 4-5 meest (keda on tegelikult ju vaja) üldse juurde hangime.

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Täna tulid veel jutud kuidas Wenger proovib Casillast ära rääkida meiega liituma. Kuigi ma ei mõista miks meie pink peaks talle soojem olema kui Reali oma oleks ka see täitsa tore täiendus.
          Ma olen täheldanud, et üleminekukuulujuttudele lähenemine loogikaga "kas see transfer on loogiline" aitab 95% juhtudel välja filtreerida mõtetud kuulujutud. Nii ka Casillasega. Sa tabasid juba poindi ise ära - miks ta peaks tahtma Hispaania soojalt pingilt ära Londoni külmale pingile...?

          Pean küll tunnistama, et olen elus paar korda ka eksinud. Näiteks Mikael Silvestre'i juhtumil. Või mõningase mööndusega korealase Parki puhul. Aga antud juul vaevalt. Eelmine aasta oli igal pool ja ka siin "suhtkoht kindel" et Valdes tuleb. Nüüd Casillas. Kui ta kuhugi läheb, siis pigem PSG, Monaco tüüpi klubi esi- või varuväravahiks

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Debuchy tundub juba päris kindel diil olevat. Tore, et kogenenud mees ja tunneb juba liigat kuid samas mõtlen, et Aurier võib 1-2 aasta pärast olla Debuchy'st parem mees. MMil jättis ka täitsa asise mulje.

            Alexise koha pealt: Do it, do it now! Özili sööduoskus ning Alexise + Walcotti kiirus. Njämm.
            Keskele käivad jutud siis Schneiderlinist ning Khedirast (kelle olevat Özil ära juba rääkinud). Kuigi Khedira oli pikalt vigane siis isiklikult pigem eelistaks teda. Realist on vist veel lahkumas ka Di Maria ning Morata/Benzema. Et kuulukaid võib tulla ka nende kohta kuid ei usu, et neist kedagi ostame (kuigi võiks ju).

            Täna tulid veel jutud kuidas Wenger proovib Casillast ära rääkida meiega liituma. Kuigi ma ei mõista miks meie pink peaks talle soojem olema kui Reali oma oleks ka see täitsa tore täiendus. Õpetaks ehk üht teist Chesney'le või ehk suudaks ta oma kunagise vormi taastada. Muidu on seostatud meid tavapäraselt MMi kangelaste nimedega (Ochoa, Ospina).

            Huvitav, et ühegi keskkaitsjaga meid veel paari pole pandud. Arvestades, et Verma tundub suhteliselt kindel lahkuja siis oleks ju kedagi sinna keskele hädasti vaja. Samas äkki on Wengeril plaan lasta tal lepingu viimane hooaeg siiski meie juures hoida, et verevahetus liiga suureks ei läheks.

            Edit: mida enam loen seda vähem usun, et me reaalselt 4-5 meest (keda on tegelikult ju vaja) üldse juurde hangime.
            Ehk siis neutraalselt vaatepunktist lähtudes, saate heal juhul lisaks Debuchyle keskele ühe kuti lõhkuma vaid. Kas see Khedira on, kahtlane. Sest kui Di Maria & Casemiro on suht minemas Realist, ei usu, et Ancelotti on lubamas ainukest korralikku lõhkuvat poolikut ka maha müüma.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Ehk siis neutraalselt vaatepunktist lähtudes, saate heal juhul lisaks Debuchyle keskele ühe kuti lõhkuma vaid. Kas see Khedira on, kahtlane. Sest kui Di Maria & Casemiro on suht minemas Realist, ei usu, et Ancelotti on lubamas ainukest korralikku lõhkuvat poolikut ka maha müüma.
              Khediral on ainult aasta lepingut järel ja väidetavalt ei taha uuendada. Kas ta Arsenali tuleb on iseasi aga Realis ta vist ei jätka.

              Ma olen valinud selleks suveks taktika, et kõik kuulujutud on üks suur vale ja me ei osta üldse kedagi.
              KUULSITE? ME EI OSTA KEDAGI! AINULT TÕSTAME NOORI PÕHISSE JA MÜÜME VEEL PAAR PEERU MAHA!

              Kommentaar


                629341d1404545254-lfcmarshalls-fm14-update-suggestion-thread-brvjod0igaabsvo.jpg

                Tundub jah, et saab siiski teoks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  [ATTACH=CONFIG]3283[/ATTACH]

                  Tundub jah, et saab siiski teoks.
                  Pole tema Instagrami account. Tal on ainult Facebook ja Twitter.

                  Aga teoks saab ta ilmselt jah, L'Equipe räägib, et hinnaks €12m (£8m). Täitsa normaalne. Sagnaga võrreldes küll kaitse ja õhuvõitluse poole pealt anname ära aga rünnakul peaks kõvasti võitma. Ideaalne oleks nüüd muidugi osta üks korralikult istuv CM ka Arteta asemele kes Gibbsi ja Debuchy rännakute ajal ilusti kataks taga.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    no miks mitte Medel? Vaevalt, et see kunagi juhtub, aga üks agressiivne kapp seal kaitsjate ees kuluks ära.

                    Kommentaar


                      Kuulduste kohaselt üritatakse Schneiderlini Southamptonist ära tuua. Iseasi, kas Pühakud on nõus pärast mitme võtmemehe müümist veel ühte rahaks tegema.

                      Debuchy peaks sisuliselt done deal olema. Vähemalt mees ise eile seda ütles Prantsusmaa telekanalile TF1 reporteritele.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Pole tema Instagrami account. Tal on ainult Facebook ja Twitter.

                        Aga teoks saab ta ilmselt jah, L'Equipe räägib, et hinnaks €12m (£8m). Täitsa normaalne. Sagnaga võrreldes küll kaitse ja õhuvõitluse poole pealt anname ära aga rünnakul peaks kõvasti võitma. Ideaalne oleks nüüd muidugi osta üks korralikult istuv CM ka Arteta asemele kes Gibbsi ja Debuchy rännakute ajal ilusti kataks taga.
                        kaitses veidi annab ära aga õhuvõitluses küll mitte - mulle üllatuslikult sisuliselt sama edukas õhus. Vähemalt statistika järgi.

                        Kommentaar


                          David Ornstein @bbcsport_david · 5h
                          Arsenal in talks to sign Sanchez & Debouchy. AS complicated by #FCB Suarez move but #AFC confident. MD advanced but no fee agreed #LFC #NUFC
                          David Ornstein @bbcsport_david · 5h
                          Arsenal still in market for other targets, primarily holding midfielder & back-up goalkeeper, but Sanchez & Debouchy current priorities #AFC


                          Ega siin polegi muud, kui tuleb loota parimat. Et Liverpool, United ega City äkki avasta, et neil on talle veel suuremat pappi pakkuda või, et ta ise ei sooviks oma sõpside juurde minna Juvesse.

                          Pigem huvitab mida see meie eesliinis tähendaks - ise pakun Cazorla või Podolski lahkumist sel juhul. Aga Walcott (kes muide hakkas juba pre-season treeningutega pihta!) + Sanchez ääred kombineerimas Giroudiga ja Özili sööte taga ajamas peaks meid ikka korralikuks jõuks muutma. Ramsey lisab oma väravad ja äkki tulebki keegi "monster" CDM ka taha ning "vanamehed" Arteta + Flamini jäävad varumeesteks.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust


                            Ega siin polegi muud, kui tuleb loota parimat. Et Liverpool, United ega City äkki avasta, et neil on talle veel suuremat pappi pakkuda või, et ta ise ei sooviks oma sõpside juurde minna Juvesse.

                            Pigem huvitab mida see meie eesliinis tähendaks - ise pakun Cazorla või Podolski lahkumist sel juhul. Aga Walcott (kes muide hakkas juba pre-season treeningutega pihta!) + Sanchez ääred kombineerimas Giroudiga ja Özili sööte taga ajamas peaks meid ikka korralikuks jõuks muutma. Ramsey lisab oma väravad ja äkki tulebki keegi "monster" CDM ka taha ning "vanamehed" Arteta + Flamini jäävad varumeesteks.
                            Noh kindlat pole veel midagi. Aga niipalju ütleks küll, et minu meelest ei tähenda ükskõik kelle lisandumine meie eesliini seda, et sealt keegi kohe lahkuma peaks. Võibolla mõni noor laenule. Uus mees peaks ilmselt vajadusel Giroud asendama vahel, et tolle värskust säilitada - seda lisaks oma muudele ülesannetele. Podolski saab oma mänguja vahetusmängijana, Walcotti puhul on see et sellest vigastusest taastumisel võib tagasilööke tulla. *
                            Kindlasti ei pea keegi lahkuma meeskonnast, mis osutus eelmine hooaeg taas pisut liiga hõredaks.

                            Kommentaar


                              Mis Casillas? Väravavahi probleem lahendatud...
                              ARSENAL have swooped in ahead of Liverpool to snap up Finnish starlet Hugo Keto as Arsene Wenger looks to bolster his youth ranks.

                              Kommentaar


                                Pepe Reina kõlakad liiguvad, minu arust see mees oleks teile isegi esimeseks parim


                                Tahaks öelda et käpad eemal Debuchy aga nufc teenib sutsu ikka sellega, mees hea aga kaardi magnet
                                The One and Only

                                Kommentaar

                                Working...
                                X