320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ärge plz tsiteerige pilte...

    Kommentaar


      Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
      ärge plz tsiteerige pilte...
      Tead sõida potile. Meie teema - tsiteerime mida tahame. Sa võid minna Utd teemasse ja seal minu poolest kõik pildid ära kustutada.

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        Tead sõida potile. Meie teema - tsiteerime mida tahame. Sa võid minna Utd teemasse ja seal minu poolest kõik pildid ära kustutada.
        Igati adekvaatne vastus viisakale palvele, et teistel inimestel ka mugavam lugeda oleks.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Tead sõida potile. Meie teema - tsiteerime mida tahame. Sa võid minna Utd teemasse ja seal minu poolest kõik pildid ära kustutada.
          Jack Wilshere EI ole hea eeskuju!

          Ole rohkem nagu Henry

          Kommentaar


            Mõhk ja Tölpa

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Jack Wilshere EI ole hea eeskuju!

              Ole rohkem nagu Henry
              Miks peaks mulle miski pläru pahviv jõmpsikas eeskujuks olema? ja vincentile vastuseks - mulle ei meeldi kui ming teist klubi fännav tont tuleb Arsenali teemasse korda looma. Mul jumala ükskõik kui mugav või ebamugav neil on. Oleks mõni Arsenali fänn seda paluks, siis oleks teine asi.
              Ma olengi täpselt selline õel ja kibestunud vana känd nagu ma paistan.

              Kommentaar


                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                ärge plz tsiteerige pilte...
                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Igati adekvaatne vastus viisakale palvele, et teistel inimestel ka mugavam lugeda oleks.
                Endalegi see väga ei meeldi kuid ei näe põhjust miks just antud juhul see niivõrd kellegi silma riivas kui on varasemalt olnud palju rohkemate piltidega postitusi kus seda kõike paluda. Antud olukorras on asi täitsa ok, ehk sellepärast jätab keegi selle homme ka uuesti postitamata (nt SIIN on üks olukord mis pani endagi pead vangutama).

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Miks peaks mulle miski pläru pahviv jõmpsikas eeskujuks olema? ja vincentile vastuseks - mulle ei meeldi kui ming teist klubi fännav tont tuleb Arsenali teemasse korda looma. Mul jumala ükskõik kui mugav või ebamugav neil on. Oleks mõni Arsenali fänn seda paluks, siis oleks teine asi.
                  Ma olengi täpselt selline õel ja kibestunud vana känd nagu ma paistan.

                  mis vahet seal on? teistes teemades käimine on standartne asi foorumis. see keda sa fännad, sellest on mul ka täiesti poogen, aga mind antud hetkel tondiks selle eest sõimamine, et viitasin asjaolule, et sa foorumit kasutad nagu viimne noob on vast liiast.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Mõhk ja Tölpa
                    haha, eile just vaatasin


                    kas seda Politseikroonika kullavaramut ei ole kuskil, kus "nõid" pani needust Aleksandrile kuskil korteris?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      ADRIAN DURHAM: Arsene Wenger must deliver real sucess at The Emirates this season. The FA Cup final was a nice day out, but it is time for him to win the Premier League or Champions League.


                      Võtab üsna hästi kokku ka minu nägemuse hetkeolukorrast.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...al-season.html

                        Võtab üsna hästi kokku ka minu nägemuse hetkeolukorrast.
                        By ADRIAN DURHAM. Sealt edasi ei läinud (ja ausalt öeldes ei tasu minna kellelgi). Teadatuntud Arsenali "toetaja" kes kirjutab ükskõik mis sitta kokku meie teemal, et klikke saada. Aga eks vastaste toetajatel on vast jah nalja nabani mingit saasta meie teemal lugeda

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          By ADRIAN DURHAM. Sealt edasi ei läinud (ja ausalt öeldes ei tasu minna kellelgi). Teadatuntud Arsenali "toetaja" kes kirjutab ükskõik mis sitta kokku meie teemal, et klikke saada. Aga eks vastaste toetajatel on vast jah nalja nabani mingit saasta meie teemal lugeda
                          Täitsa nõus. Daily mailil on ülse mingi kana meiega aga Durham on üldse eriline...

                          PS - Stuart MCFarlane - meie ametlik fotograaf postitas jälle stata pildi. Tal see kombeks kui käib kedagi uut pidlistamas.

                          Kommentaar


                            Alan Hansen admits he was wrong to say Theo Walcott did not have a ‘football brain’ and has applauded the Arsenal star for ‘showing two fingers’ to his comment.


                            Vähemalt üks cnt on valgust näinud.

                            Sorri aga lihtsalt pean küsima, mis asi see hetkeolukord on siis fcchelsea? Et Alexis on sitt?(19v10s eelmine laliga hooaeg) Või et Arsenali fännid ei või rõõmsad olla, et 3 gunnerit maailmameistriks tulid?

                            Ühe asjaga peab siiski nõus olema...sihid peavad kindlasti kõrgemad olema järgmine hooaeg. Samas kopsik on kopsik ja ja kõige suuremaid auhindu on vaid kaks saadaval ja mõlema eest konkureerib terve istmikutäis meeskondi. Premmis ilmselt 5-6, Clis tosinajagu. Tselsi fännid pigem peaks mõtlema sellele, kes nende järgmiseks treeneriks saab, kui erivajadustega teist hooaega järjest kuivale jääb.


                            Muudes uudistes. Ilmselt käis fotograaf Debuchyd pildistamas. Ja väga kurb ei oleks, kui klubi otsustaks mitte osta endale 30 miljoni juuro eest 27-aastase mängija, kellel on teadupärast 'dodgy knee' ja nõuab kuulukate kohaselt rohkem palka kui eelmised kaks hispaania ostu.

                            Kommentaar


                              Sorry, kui ma nüüd kellegi turfile kusema tulen, teil on siin oma tsenseerija olemas, kes võib siis vastavalt tujule materjali eemaldada.
                              Aga hullult vahva on lugeda, kuidas Arsenali, Manu, vb pooli toetajad kirjutavad, kuidas ajakirjanikud just neid kõige koledamalt peedistavad. You guys have no idea

                              See öeldud, kõnealune tükk oli küll paras bollocks, mida siis väiksed jupikesed tõde siin och seal koos hoiavad. Vähemalt ma loodan, et teie #youcantbuyclassbutwhyisntpatlampardatthegame toetajad mingit gunnarite world cupi teemat ei aja. #southernscouserepresent
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas coco Vaata postitust
                                Muudes uudistes. Ilmselt käis fotograaf Debuchyd pildistamas. Ja väga kurb ei oleks, kui klubi otsustaks mitte osta endale 30 miljoni juuro eest 27-aastase mängija, kellel on teadupärast 'dodgy knee' ja nõuab kuulukate kohaselt rohkem palka kui eelmised kaks hispaania ostu.
                                Noh ei ole vaja kohe maha tegema hakkata. Tont neid palga asju teab. Aga see põlv ei ole probleem. Kui on korralikult opitud siis on vaat, et kestvam kui enne vigastust. Finantspakett on pigem mure asja juures. Bender oleks kindlasti odavam osta ja palka maksta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X