320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teil on tõsised illusioonid. Veel ühte ründajat pole vaja enam hullusti peale Sancheze ostu ja ei tule ka.
    Kindlasti ostetakse väravaht ja keskkaitsja võibolla uus keskpoolik. Ründes ehk jääb Campbell varusse.
    Julgen väita et igasugu Sancheze järgsed meie ründajatega seostamised a la Remy on täielik möga.

    Kommentaar


      tuleb eelnevaga nõustuda, mingit suurt ostu vaevalt, et enam tuleb.Liitub väravavaht, see kindel värk, keskkaitsesse ei pruugita tuua ka kedagi, samuti poolikusse, kus tegelikult juba mehi jagub ja erilist tulekahjut küll ei ole. ja ründesse on ikka väga ebatõenäoline kedagi lisandumas näha, peale alexise ostu ja campbelli laenult tagasi toomist pole nagu vajadust ka. vb näeb veel mõnda mitte olulist meest lahkumas ja mõnd laenule siirdumas ja ongi kõik. sellise asjadekäigu korral mu meelest pole põhjust sugugi nuriseda ka.

      Kommentaar


        Loogiline oleks rohkem mitte oodata jah. Samas suurtest ja tähtsatest tiitlitest on sel juhul ikkagi väga raske unistada. Hetkeseis on järgmine:

        Fabianski = Ospina
        Sagna = Debuchy
        Bendtner = Sanchez
        Park = Campbell

        Noh, tinglikult öeldes siis ... ma usun, et areng on silmaga märgatav tegelikult.

        Ülejäänud +8 punkti mis meil eelmine aasta puudu jäi peab tulema mängijate arengu (Ox, Wilshere ja Sanogo eeskätt) ning parema tervise arvelt. Eelmine aasta - Walcott väljas 7+ kuud, Ox väljas 5+ kuud, Podolski väljas 4+ kuud, Ramsey väljas 4+ kuud, Sanogo väljas 4+ kuud, Diaby väljas terve hooaeg. Ründeliinis tegid vigastused ikka korraliku laastamistöö - vaevalt, et samasugune ebaõnn jätkub. Samas kuskilt vigastustejumal kindlasti oma võtab ja minu silmis oleks meil tiitlijahiks vaja ikkagi lisada keskväljale ja ründeliini üks mees. Kui ei, siis tuleb lihtsalt palvetada, et juhtuks ime ja meil ei ole hooaja vältel samal ajal väljas 3-4 põhitegijat.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Khedira osas on arengud lõppenud, tundub:

          David Ornstein @bbcsport_david · 33m
          Arsenal no longer pursuing Khedira but still in market for DMF, will sign GK & probably DF depending on Jenkinson/Vermaelen situations #AFC
          Eks ta siis paistab, kas Carvalho, Schneiderlin või keegi kolmas ikkagi lõpuks, kui üldse.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Khedira osas on arengud lõppenud, tundub:



            Eks ta siis paistab, kas Carvalho, Schneiderlin või keegi kolmas ikkagi lõpuks, kui üldse.
            Tundub, et meil on huvi kaitsva pooliku osas, aga tehing peab mõistlik olema, et teoks saaks. Et ilmselt ei peeta selliseks hädavajaduseks, mida tingimata täita tuleb.

            Kommentaar


              eks igavene dilemma on selles osas kas tuua suure raha ja palgaga juba valmis vend või loota noore talendi toomise peale, kes siis mõne aasta pärast oleks valmis koormat kandma, mis puudutab kaitsvaid poolikuid siis viimase variandi poolelt, pole plaan väga hästi töötanud näidetena coquelin, kes ilmselt ei saagi selleks ja peagi oma teed läheb, kui juba oma teed läinud frimpong. ideaalses maailmas võiks song-i tagasi tuua hoopiski.

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                eks igavene dilemma on selles osas kas tuua suure raha ja palgaga juba valmis vend või loota noore talendi toomise peale, kes siis mõne aasta pärast oleks valmis koormat kandma, mis puudutab kaitsvaid poolikuid siis viimase variandi poolelt, pole plaan väga hästi töötanud näidetena coquelin, kes ilmselt ei saagi selleks ja peagi oma teed läheb, kui juba oma teed läinud frimpong. ideaalses maailmas võiks song-i tagasi tuua hoopiski.
                Ei mingit Songa. Loll jutt suhu tagasi. Vähe sellest, et ta on üsna keskpärane ja laisk ja sellest hoolimata hea raha eest maha müüdud, on ta veel loll ka. Ptui.

                Kommentaar


                  Carvalho nüüd mõistliku raha eest küll ei liigu. Jutud viivad tema üleminekusumma sinna Luke Shaw kanti.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                    Carvalho nüüd mõistliku raha eest küll ei liigu. Jutud viivad tema üleminekusumma sinna Luke Shaw kanti.
                    Tal on lihtsalt 37m€ buyout ja Sporting ei soovi teda mingil juhul alla selle müüa.

                    Kommentaar


                      Kust see Carvalho jutt tuleb üldse ? Hea mängija küll. Aga ma olen kindel, et Wenger sellist nutsu ei kuluta selle positsiooni peale. 30 millionit naela KAITSVA pooliku peale ? Nääh ei eladeski.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        Kust see Carvalho jutt tuleb üldse ? Hea mängija küll. Aga ma olen kindel, et Wenger sellist nutsu ei kuluta selle positsiooni peale. 30 millionit naela KAITSVA pooliku peale ? Nääh ei eladeski.
                        Kui midagi keskkaitsja ja kaitsva pooliku vahepealset, David Luiz, müüdi 50 miljoni naela eest, siis miks ei võiks noor kaitsev poolik seda raha väärt olla?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                          Kui midagi keskkaitsja ja kaitsva pooliku vahepealset, David Luiz, müüdi 50 miljoni naela eest, siis miks ei võiks noor kaitsev poolik seda raha väärt olla?
                          Oh ma ei vaidle vastu, et ta seda raha väärt võib olla. Sa saad must valesti aru. Wenger lihtsalt ei maksa eladeski sellise positsiooni venna eest nii palju. see peaks ikka mingi tema eriline lemmiktalent olema.
                          Noh kui Carvalho just seda ei ole. Aga ei usu hästi.

                          Kommentaar


                            'O Jogo' on originaalallikas. Aga kuna tema agentiks on Jorge Mendes ja väljaostuklausliks £36m siis ma eriti just ei loodaks selle tehingu materialiseerumisele.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              Ei mingit Songa. Loll jutt suhu tagasi. Vähe sellest, et ta on üsna keskpärane ja laisk ja sellest hoolimata hea raha eest maha müüdud, on ta veel loll ka. Ptui.
                              mina mäletan teda siiski vähe teisena, sai korralikult keskväljal hakkama, jagas ka mõned päris asjalikud söödud. sedasi kadunud polnud oma positsioonilt, nagu eelmisel aastal mõndagi meest näha sai. aga ju mälu on petlik ja arvamused erinevad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                                mina mäletan teda siiski vähe teisena, sai korralikult keskväljal hakkama, jagas ka mõned päris asjalikud söödud. sedasi kadunud polnud oma positsioonilt, nagu eelmisel aastal mõndagi meest näha sai. aga ju mälu on petlik ja arvamused erinevad.
                                Küllap. Minu mälu järgi liigitub tüübiks, kes tegi ühe enamvähem okei hooaja ja seejärel maha müüdud sai. Põhiprobleem on täielik ajude puudumine. Kaitsev poolik, kes ühel hooajal sai korralikult hakkama, kaitses istudes aga siis arvas et ta on miski passmaster, ära tõusis ja enam oma kaitseülesandeid korralikult ei täitnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X