320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas malagar Vaata postitust
    Küllap. Minu mälu järgi liigitub tüübiks, kes tegi ühe enamvähem okei hooaja ja seejärel maha müüdud sai. Põhiprobleem on täielik ajude puudumine. Kaitsev poolik, kes ühel hooajal sai korralikult hakkama, kaitses istudes aga siis arvas et ta on miski passmaster, ära tõusis ja enam oma kaitseülesandeid korralikult ei täitnud.
    +1. Õnneks maandus õiges kohas (Barca pingil), ärgu hädaldagu nüüd. Sai suurema palga peale ja savi see mängupraktika.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      +1. Õnneks maandus õiges kohas (Barca pingil), ärgu hädaldagu nüüd. Sai suurema palga peale ja savi see mängupraktika.
      Song on muidugi alati nii hea, kui tema viimane mäng. Ja viimane oli...
      Seda ütleks küll, et oli mänge, kus Song eelmisel hooajal pani peast kinni hoidma, aga neid oli siiski ühe käe sõrmedel. Nii kolm.
      Aga. Mitmes mängus oli ta täiesti kuld ka. Minu meelest arenes ta hooajaga päris korralikult. Tähtsates mängudes on lihtsalt maailma parimaid kaitsvaid poolikuid ees ja keskkaitsjat temast ei vormi, kuigi Wenger lubas vastupidist.

      Lihtsalt märkus, absoluutsele tõele ei pretendeeri.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Andre Santos on vaba, võtke tagasi.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Andre Santos on vaba, võtke tagasi.
          löögikotiks ?

          Kommentaar


            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            Song on muidugi alati nii hea, kui tema viimane mäng. Ja viimane oli...
            Seda ütleks küll, et oli mänge, kus Song eelmisel hooajal pani peast kinni hoidma, aga neid oli siiski ühe käe sõrmedel. Nii kolm.
            Aga. Mitmes mängus oli ta täiesti kuld ka. Minu meelest arenes ta hooajaga päris korralikult. Tähtsates mängudes on lihtsalt maailma parimaid kaitsvaid poolikuid ees ja keskkaitsjat temast ei vormi, kuigi Wenger lubas vastupidist.

            Lihtsalt märkus, absoluutsele tõele ei pretendeeri.
            Ausalt öeldes ma isegi ei tea, mida sa üritad sellega öelda. Seda, et Song on enam-vähem korralik mängumees, kes üksikutes mängudes võib särada, enamustes normaalne (loe: talutav) olla ja pole harvad ka juhused kus ta ei saaks nagu üldse aru, kus ta on ja mida ta teeb? Jah, täpselt selline mängumees ongi Alex Dimitri Song Billong.

            Mina olen igatahes rahul, et ta enam Arsenalis ei mängi. Esiteks kuna ta on keskmisest rumalam jalgpallur, teiseks kuna ta on keskmisest rumalam inimene ja kolmandaks kuna nüüd on meil sama koha peal Ramsey. Kuidas Barca fännid ennast tunnevad peale seda kui neile Toure ja Keita asemel Song toodi mind samas isiklikult väga enam ei huvita.

            Edu talle edasises karjääris, aga peatükk nimega Arsenal on tema jaoks lõppenud ning uuesti seda avama me loodetavasti ei hakka. Peaasi, et inimene ise rahul on oma valikutega. Alles see oli kui üks tema nimekaim sellise näoga avalikkuse ees esines ja teatud ülestunnistusi tegi:

            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Andre Santos on vaba, võtke tagasi.
              Andre oli tore sell, kahjuks mitte väga hea jalgpallur. Kuidas tema saadavalolek ja meie hetkevajadused positsioonilises mõttes muidu hetkel teemasse haakuvad?
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                ega mingit "ohtu" songiks pole olnudki. oli minu arvamus, et mina vastu poleks ntks, kogu moos.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  +1. Õnneks maandus õiges kohas (Barca pingil), ärgu hädaldagu nüüd. Sai suurema palga peale ja savi see mängupraktika.
                  Sai ka karikaid, mille pärast ta ilmselt ka Põhja-Londonist eelkõige lahkuda soovis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Ausalt öeldes ma isegi ei tea, mida sa üritad sellega öelda. Seda, et Song on enam-vähem korralik mängumees, kes üksikutes mängudes võib särada, enamustes normaalne (loe: talutav) olla ja pole harvad ka juhused kus ta ei saaks nagu üldse aru, kus ta on ja mida ta teeb? Jah, täpselt selline mängumees ongi Alex Dimitri Song Billong.

                    Mina olen igatahes rahul, et ta enam Arsenalis ei mängi. Esiteks kuna ta on keskmisest rumalam jalgpallur, teiseks kuna ta on keskmisest rumalam inimene ja kolmandaks kuna nüüd on meil sama koha peal Ramsey. Kuidas Barca fännid ennast tunnevad peale seda kui neile Toure ja Keita asemel Song toodi mind samas isiklikult väga enam ei huvita.

                    Edu talle edasises karjääris, aga peatükk nimega Arsenal on tema jaoks lõppenud ning uuesti seda avama me loodetavasti ei hakka. Peaasi, et inimene ise rahul on oma valikutega. Alles see oli kui üks tema nimekaim sellise näoga avalikkuse ees esines ja teatud ülestunnistusi tegi:
                    nojah. Ei saanud aru küll.
                    Ütleme siis otse, kuna arsenali ja barca mänge ikka vaadatud kah omajagu. Song oli Barcas parem mängija kui Arsenalis e arenes päris korralikult. Võib olla liigade erinevus ka. Kehvi mänge tuli tegelt üsna vähe sisse, isegi väga vähe. Kuigi jah, väga tähtsates mängudes peale ei saanud, obv põhjustel.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                      Sai ka karikaid, mille pärast ta ilmselt ka Põhja-Londonist eelkõige lahkuda soovis.
                      Pigem oli Arsenal see, kes temast lahti soovis saada. Songal oli sel hetkel veel 2 aastat järel lepingut ja ta ise soovis seda pikendada. Aga kuna tema palgasoovile klubi vastu tulla ei tahtnud ja Barca tegi tema eest üsna korraliku pakkumise siis tehti ka selline otsus. Samas eks trofeebanterit tulebki veel kiiresti kasutada enne kui täitsa aegunuks ja faktuaalselt valeks muutub.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Samas eks trofeebanterit tulebki veel kiiresti kasutada enne kui täitsa aegunuks ja faktuaalselt valeks muutub.
                        Fabregas, RVP, Clichy, Nasri, Song jpt läksid ja võitsid. Nende mängijate puhul kestab trofeebanter lõpmatuseni ju

                        Edu tulevaks hooajaks tho. Kui Arsenali main man'id suudavad hooaja vältel vigastusi vältida, siis arvestades läinud hooaja esimest poolt on mõni karikas üsnagi reaalne (Sanchezi ost on suur edasiminek). Kuid nagu ajalugu näitab, siis Arsenali fitness treenerid ja taastusravi osakond teevad midagi valesti. Injuries are inevitable!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Fabregas, RVP, Clichy, Nasri, Song jpt läksid ja võitsid. Nende mängijate puhul kestab trofeebanter lõpmatuseni ju


                          These hoes aint loyal ...

                          Aga ei jumala eest, las nad läksid. Meie klubi ei olnud sel hetkel võimeline pakkuma konkurentsivõimelist meeskonda ega palka teatavatel põhjustel. Kõigi nende eest sai ju ka korralik summa sisse kasseeritud mille eest laoti vundament praegusele meeskonnale mis esimese pisikese kopsiku juba ära tõi ja kuhu nüüd kõrgemat müüri peale laotakse.

                          Kuna lähiminevikust ühtegi võrdväärset näidet konkurentide seast tuua ei ole, siis ilmselt ei oska või taha neutraalsemad või vastasfännid seda saavutust hinnata. Ega tegelikult paljud omadki, aga meie karikas on siin:



                          Ilmselgelt oleks võinud lühiajalise edu nimel selle £400m koosseisu investeerida, oleks Romanile ning teistele korralikku konkurentsi suudetud pakkuda ja ilmselt nii mõnegi trofee võinud võita. Aga klubijuhtidel oli ilmselgelt teistsugune ja pikem visioon. Visioon mis sai mitmeidki kaikaid kodaratesse - milleeniumivahetuse ajal plaani tehes oli sellist buumi (inglise) jalkpallis keeruline ette näha, Romani ja Sheik Mansouri ei olnud veel silmapiiril, FFP ei jõustnud päris nii nagu algselt loodeti ja korvpalli otsas istuvate pasakajakate pingutused oleks äärepealt ka vilja võinud kanda ja meie progressi natuke aeglustada. Aga torm on nüüdseks kõikide märkide kohaselt siiski möödunud, uued sponsorlepingud on jõustunud, me oleme tippmängijatele jälle atraktiivseks sihtkohaks muutunud ja ega need uued kopsikudki kaugel enam pole.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Kuid nagu ajalugu näitab, siis Arsenali fitness treenerid ja taastusravi osakond teevad midagi valesti. Injuries are inevitable!
                            Vigastuste kohapealt sai leht-kaks tagasi juba korra mainitud, et äsja alustas klubis tööd uus 'fitness coach' Shad Forsythe kes siiani tegi sama tööd värskete maailmameistrite juures. Eks paistab kui palju tal aega võtab, et oma meetodid tööle saada. Iseenesest oleks täitsa tore, kui vahelduseks pool tiimi korraga vigastatud poleks. Või kui Diaby suudaks kaks mängu järjest mängida veel kasvõi korra oma karjääri jooksul.

                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                              Sai ka karikaid, mille pärast ta ilmselt ka Põhja-Londonist eelkõige lahkuda soovis.
                              Siis oli see ju win-win olukord. Tema sai omale karikad ja Arsenal suurest jonnipunnist lahti.
                              Kui mu mälu ei peta, siis talvise akna aegu andis ta valjuhäälselt ajakirjanduses mõista, et taasliituks heameelega Arsenaliga, sest ei saa piisavalt mänguaega. Mille peale isand Wenger viisakalt teatas- oma koha eest põhis tuleb võidelda.
                              Karikad taskus ja võib tagasi tulla nii jah?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                keegi võibolla ei märganud veel:

                                Arsenal fans in the standing end at Boreham Wood's ground began singing, "Sit down if you hate Tottenham!" In response, Szczesny sat down in his Arsenal goal. The fans responding by singing, "Stand up if you hate Tottenham!"

                                Szczesny stood up.
                                Mind That Gap!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X