320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SSN:
    More now on tonight's reports from Colombia that Arsenal could be about to sign midfielder Juan Quintero from Porto. The 21-year-old, who came off the bench to score the winning goal against the Ivory Coast in World Cup Group C, is said to be preparing to fly to London and would cost in the region of £15.8million.

    Kommentaar


      Algselt postitas AaviK Vaata postitust
      SSN:
      More now on tonight's reports from Colombia that Arsenal could be about to sign midfielder Juan Quintero from Porto. The 21-year-old, who came off the bench to score the winning goal against the Ivory Coast in World Cup Group C, is said to be preparing to fly to London and would cost in the region of £15.8million.
      Palju neid AMC'd teil tarvis siis ka ?

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Palju neid AMC'd teil tarvis siis ka ?
        Rosicky on vana, Cazorla kohe 30, kaua nad ikka kestavad. Pealegi kõlakas alles.

        Kommentaar


          Oleks võinud siis ju juba Fabregase tagasi tuua.

          Kommentaar


            Algselt postitas MR.Mihkel Vaata postitust
            Oleks võinud siis ju juba Fabregase tagasi tuua.


            Milleks? Cesc kustutas oma Arsenali staatuse ja kreediidi sel päeval kui ta "kapten" olles Arsenali mängu asemel vormeleid läks vaatama. Ta ei tahtnud Arsenali eest mängida ja üritas meedias manipuleerides ja pärast Instagramis Arsenali pilte like'ides kuidagi oma mainet veel üleval hoida. Nüüd, kui seesama lapsepõlveklubi kuhu ihaledes ta ennast juba niigi täis tegi, ta lõpuks tänavale viskas nagu abordijäänuse ei jäänud tal muud üle kui Jose fucking Mourinho perset suudelda, peale seda kui Wenger, mees keda ta oma teiseks isaks on kutsunud, ta pikalt saatis. Cescil ei ole mingi au ega ustavust. Ta on tavaline egomaniakist mercenary kelle ainuke eesmärk on püüda säilitada oma imagot. Guess what? Im onto you Cesc. Fucking snake. Piss off. Siniste juures ongi tema õige koht.



            "If I ever wear a Chelsea shirt, you have permission to kill me." - Cesc Fàbregas 2010
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Noh, kui kuskilt siniste kallal vaja kangutada on, siis ma eeldaks, et see on võrdlemisi lihtne. Seega ma ei saa aru, mis mõttega need pildid 2 ja 4 seal on, härra 'why isn't Pat Lampard at the game today' classy Arsenal fan. Detailide kallal nokkimine, ma tean, aga get your bitterness correct vähemalt onja.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                "Carl Jenkinson has joined West Ham United on loan for the 2014/15 season."
                http://www.arsenal.com/news/news-arc...united-on-loan
                Londoni Arsenal, Borussia Dortmund

                Kommentaar


                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    "If I ever wear a Chelsea shirt, you have permission to kill me." - Cesc Fàbregas 2010
                    Cesc pole kunagi midagi sellist lausunud.



                    Mitte, et see poleks Arsenali fännidele noa selga löömine, aga ärme mõtle ise asju välja.

                    Kommentaar


                      ma arvan ,et iga jumala mängja ei peaks puid alla saama klubist lahkumise tõttu,fabre läks barcasse mis kus kõik ta kamraadid mängivad ja nüüd läks chelseasse,kuna barca ei tahtnud enam,meile pakuti aga meil pole vaja ja siis läksgi chelseasse,ja millist asja marv suudab neist faktina välja tuua...olen die hard gooner ja ei sali silma otsasgi chelseat aga nii retsilt cescile puid alla panna ka pole ilus ma arvan.
                      1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                      Kommentaar


                        Ega saagi iga mängija. Põhimõtteliselt on mul kaks suurt beefi ning need on RvP ja Cesc. Kõik ülejäänud lahkusid klubist täiesti väärikal kombel ja kui nendega mingi norimine peaks olema siis pigem lihtsalt selle tõttu, et nad on suutnud käituda nagu tolad kasvõi täiesti Arsenali-välistel teemadel.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Noo mai tea..ma võtaks pigem mingi Nasri või Adeka ette enne kui Cesci.
                          1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                          Kommentaar


                            See läheb seda rada kus me lahkame jälle kaks lehekülge iga mängija jutumit ja hingeelu ning lõpuks filosofeerime Mõnuga veel inimeste moraalitunde üle teemal töötaja vs tööandja. Niiet kui vähegi võimalik siis ma jätaks seekord vahele.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              las ta jääb jah
                              1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

                              Kommentaar


                                Kesse tuli ...





                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X