320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Tänasega võiks juba pinged siit paarist maha võtta ning mingi korralikuma võidu võtta.


    Ja lisaks Manolas olevat nädalavahetusel Londonis olnud ja meil Olympiacosega €11m eest kokkulepe olemas. Väidab Graeme Bailey, kes on üle keskmise korralik ajakirjanik selles vallas.

    Arvan, et Manolas ongi pmst tehtud kuna Vermaeleni asendamine oli koguaeg plaanis - Ornstein ja kõik teised rääkisid seda kuu aega enne belglase minekut. Edasi mis saab sõltub arvatavasti sellest kes ja mis hinna eest saadavale tuleb. "Defensive midfielderit" on samuti pidevalt seostatud, aga usun, et tuleb tavaline suvelõpu värk - enne ei tee me midagi kui CL kindel.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Szczęsny, Debuchy, Koscielny, Monreal, Chambers, Arteta, Wilshere, Ramsey, Cazorla, Giroud, Alexis Sánchez

      SUBS: Martínez, Bellerín, Miquel, Rosický, Oxlade-Chamberlain, Flamini, Campbell.
      Once a Gooner, always a Gooner

      Kommentaar


        Alexis võiks enda esimese ära lüüa.

        Kommentaar


          Özil vigane?
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            tekib küsimus Besiktase mängu vaadates, et mida meie mehed pre-seasonil teinud on?

            Kommentaar


              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
              Özil vigane?
              ei. Alustab hiljem hooaega lihtsalt.

              Küsimus - kui ma Giroud maha löön kas siis Arsenal saab miskeid kindlustusrahasid?

              Kommentaar


                Kogu sats (välja arvatud ehk Kos & Chambers) tundus kuidagi "fookusest väljas".

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Küsimus - kui ma Giroud maha löön kas siis Arsenal saab miskeid kindlustusrahasid?
                  Ei saa. Mõne teise meeskonna poolehoidja peab seda tegema.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Ei saa. Mõne teise meeskonna poolehoidja peab seda tegema.
                    Ja kust ma leian sellise ajuhiiglase ???

                    Kommentaar


                      Ole mureta, küll mõni panustaja varsti haamri haarab ja selle naela maasse lööb.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Noh eks tule jah parimat loota

                        Kommentaar


                          Krt sellel põllul peab nulli ära hoidma. Las poisid tulevad siis inglismaale muru kaema ja jooksma.
                          Gunner since 97

                          Kommentaar


                            Millal Arsenal endale korraliku keskründaja ostab?

                            Kommentaar


                              keskväljapoisid kollasega ka, oleks ju võinud Rozza sisse panna, too oleks veidi keskväljal mängutempot tõstnud.

                              Aga no ikka kehvake see mäng, parimad võimalused olid türklastel. Uus poiss vist ongi kõige kindlam seal praegu, isegi Kozczxielny lasi seal vahepeal põlvest valel ajal sirgeks. Hea on muidugi see, et Ramsey saab liigamängu tarvis nii vajaliku puhkusepäeva. Besiktase vastu peaks ikka tema asemel keegi platsil mehe eest olema, muidu pole mõtet üldse seda CLi mängida.

                              Kommentaar


                                Pole hullu. Korralik tulemus kehva vormiga kartulipõllul mängides. Tuleval nädalal pistame Türgi poisid kenasti kotti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X