320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Özil on täiesti võimeline mängima mõlemal äärel ja seda oma karjääris piisavalt teinud. Küsimus on vormis aga mitte selles, kus ta mängib

    Kommentaar


      Nõustun muidugi, et ta on halvas vormis ning peaks olenemata positsioonist praegu paremini mängima, kuid jään enda arvamuse juurde, et "Nr. 10" kohale sobib ta paremini kui äärele. Ideaalis siis Ramsey ja Wilshere/Arteta alumised poolikud, Alexis ja Theo äärtel, Özil keskel ja Welbeck/Giroud tipus.

      PS! Ei taha vaidlusesse laskuda, et kummal õigus on vms. Agree to disagree, nagu öeldakse.

      Kommentaar


        Muidugi on ta nr10 peal parem kui kuskil äärel tolgendades.
        See vormi teema on ka muidugi aktuaalne. Ma arvan, et asi pigem suhtumises. Kaua võib sitas vormis olla? Meestel on jumalikud võimalused loodud, ma ei kujuta ette, kuidas neid poputatakse. Võimalused on piiramatud. Seda vormi ei aja ju aasta taga, korralikult hingega asja juures olla ja teha nagu personaaltreenerid värgid ütlevad, siis peaks ju asi lihtne olema. Samas motivatsioonipuudus ei tohiks ka nagu asja probleem olla, MMi tiitel oli küll talle väga tähtis nagu järele vaadates paistab, kuid ka seal oli ta üpris anonüümne.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marcus Vaata postitust
          Nõustun muidugi, et ta on halvas vormis ning peaks olenemata positsioonist praegu paremini mängima, kuid jään enda arvamuse juurde, et "Nr. 10" kohale sobib ta paremini kui äärele. Ideaalis siis Ramsey ja Wilshere/Arteta alumised poolikud, Alexis ja Theo äärtel, Özil keskel ja Welbeck/Giroud tipus.

          PS! Ei taha vaidlusesse laskuda, et kummal õigus on vms. Agree to disagree, nagu öeldakse.
          Ma olen ka täiesti nõus, et ta on 10 kohal parem. Lihtsalt leian et äärel mängimine ei ole õigustus praegusele viletsale vormile

          Kommentaar


            Algselt postitas Marcus Vaata postitust
            Nõustun muidugi, et ta on halvas vormis ning peaks olenemata positsioonist praegu paremini mängima, kuid jään enda arvamuse juurde, et "Nr. 10" kohale sobib ta paremini kui äärele. Ideaalis siis Ramsey ja Wilshere/Arteta alumised poolikud, Alexis ja Theo äärtel, Özil keskel ja Welbeck/Giroud tipus.

            PS! Ei taha vaidlusesse laskuda, et kummal õigus on vms. Agree to disagree, nagu öeldakse.
            Ma olen ka täiesti nõus, et ta on 10 kohal parem. Lihtsalt leian et äärel mängimine ei ole õigustus praegusele viletsale vormile

            Kommentaar


              Why cant we have nice things?

              Lööme ise kaks nii ilusat väravat ja vastu saame kontrast ja standardist. Ning ega loomulikult sellest pole veel küll - peame veel vigastustega Debuchyst ja võib olla ka Welbeckist ilma jääma. Täiesti standard Arsenali mänguvoor top 4 vastasega, ma ütleks.

              Õnneks Debuchy küll ütles Facebookis, et 'no fracture' ja loodab esmaspäeval medicalist läbi saada ... (tundub küll kergelt uskumatu, aga võib olla tõesti?). Dortmundi vastu ta niikuinii poleks mänginud.

              Wilshere'ilt ilmselt karjääri parim mäng. Jah, ma ausalt asetan tänase mängu kõrgemale, kui 2011 Barcelona vastu tehtud esituse. Selle lähedale ootaks temalt iga mäng. Alexis on lihtsalt ...
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Lööme ise kaks nii ilusat väravat ja vastu saame kontrast ja standardist. Ning ega loomulikult sellest pole veel küll - peame veel vigastustega Debuchyst ja võib olla ka Welbeckist ilma jääma. Täiesti standard Arsenali mänguvoor top 4 vastasega, ma ütleks.:
                Welbeckil olevat õnneks lihtsalt krambid olnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                  hea mänguga ei suudeta kodus võita sitasti mängivat cityt. tiitlist võitegi unistama jääda, seda ei tule niipea
                  Ja sa ütled seda sest, et ... ?
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Ja sa ütled seda sest, et ... ?
                    suusoojaks. nentisin reaalsust. jah ma tean et manu ei mängi CLi see hooaeg.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                      suusoojaks. nentisin reaalsust. jah ma tean et manu ei mängi CLi see hooaeg.
                      Ei, ei, Unitedi tahavõtuasendit ma hetkel silmas ei pidanudki, ma rohkem nagu selles mõttes, et keegi pole ju seda väitnudki. et Arsenal tiitlile pretendeerida võiks.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        aga võiks ju. mis teil siis peale kohutava medical apartmenti ning vist veidi liiga-kaua-pukis-olnud peatreeneri veel on, mis takistaks teid tiitlit võitmast?
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          aga võiks ju. mis teil siis peale kohutava medical apartmenti ning vist veidi liiga-kaua-pukis-olnud peatreeneri veel on, mis takistaks teid tiitlit võitmast?
                          Sa räägid nagu see oleks suhteliselt tühine asi, mis ei takistaks tiitlile pretendeerimist. Reaalsus on aga see, et sellest ainuüksi juba piisab ja polegi vaja rohkem tegureid juurde otsida.

                          Kommentaar


                            Wilshere'i MOTM esitus siis:


                            eraldi tooks välja sellise ilusa klipi:
                            The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.



                            Ja huvitav vaatamine Zelalemi mängust U-21 eest. Söödutehnika ja esimene puude on ikka väga paigas tal juba.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              aga võiks ju. mis teil siis peale kohutava medical apartmenti ning vist veidi liiga-kaua-pukis-olnud peatreeneri veel on, mis takistaks teid tiitlit võitmast?
                              Võiks või? Äkki laiendad natuke seda mõtet?
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Hooaja algus on küll väike pettumus olnud, aga pärast City mängu võib küll natuke julgemalt Dortmundi võitmisele mõelda. Dortmundil praegu paljud mängijad vigastatud ning võit Saksamaalt teeks mõnesmõttes selle viikide rohke hooajaalguse tasa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X