320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Peab.

    See, et Cesc on ​cunt.
    Võimalik, aga mitte sellepärast, et ta tööle otsustas minna. Mitte sellepärast, et ta läks sinna, kus teda taheti ja peatreener unustas eelneva ajaloo ja astus samme, et mängija tunneks end tahetuna. Mitte sellepärast, et vana kasuisa ei saa uuega läbi.

    Kui Arsenal ei tahtnud Cesci (kes neid tahtis, nagu ma aru saan), siis on see nende valik ja elagu oma 42-millise offside eyesiga edasi seal 70-punkti maal. Neil on põhimõtted, et pidevalt katkised positsioonid ei pea kaetud olema ja isegi, kui mängija on juust ja pidevalt vigane, siis peab ta mängima saama, sest ta on oma (Wheelchair). Sest noh, vahel läheb õnneks (Ramsey). All well and good.*

    *Ei väljenda mingit üleolevat suhtumist selle lõiguga, kõik inf on siin teemas varasemalt gunnarite poolt sõnatud.

    Kui mingi cuntlus tingimata vaja välja otsida, siis võibolla seal, kui seda barssamuuvi nihverdati. No ja siin tuleb barssamees ja räägib, miks nii ei ole, onja. Kui Arsenal otsustas loobuda, milleks neil oli õigus (ja mina isikllikult ei arva, et vaese eksinud kahe koduga Cesci pihta väga kurja tehti), siis edasine ei puutu neisse ja sellise klassiga mängija jaoks on nagunii võimalik vaid väga piiratud ring klubisid või siis mõned päevad häbinägu ja pensileminek.

    Aga noh, whatevs. See on lustakas arutlus teil siin. Ma rohkem vahele ei sega. Peace.

    Edit: piiratud ring muidugi juhul, kui sa pole CLi vihkaja nagu nt Radamel-poiss.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Minu arvates kirjutas erxx eile kenasti, miks Cesc c*nt on aga kahjuks kadus see postitus üsna pea ära.

      Kommentaar


        http://www.goal.com/en-gb/news/7134/...e_scan_on_knee

        Kommentaar


          Özili vigastust just ongi vaja. Õnneks küll osad mehed tulevad kohe tagasi kuid eks kaua ei lähe aega kui uued mehed jälle vigased. Meie taktika "Fit? Go play!" töötab laitmatult

          Kommentaar


            Özil vähemalt uue aastani väljas. Ei ole enam naljakas.

            Kommentaar


              When it rains, it pours.

              Kommentaar


                Huumor. Kuubis.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Asi on juba halenaljakas. Kui suur nüüd see meie laatsaret on? Ma ei suuda enam järgegi pidada 8? 9? või isegi 10 juba?

                  Kommentaar


                    Kui päris hilton crissu poolt korvi sai lasi ta runaldule spelli peale panna. Stiaano tubli ema aga läks nõid Pepe juurde ja lasi needuse maha võtta. Siin on jutud ju ilmselged. Erivajadustega lasi ilmselgelt mõnel kodukamara shamaanil meile kuskil 2005 kandis nõiduse peale panna.

                    Ainus loogiline seletus.

                    Kommentaar


                      Nüüd on siis nii, et ideaalsest alg11st on puudu Debuchy, Ramsey, Arteta, Walcott ja Özil ehk 5 mängijat. Siia võib ka Giroud lisada, olenevalt kelle jaoks oleks tipus kas tema või Wele.

                      Kommentaar


                        Tänase hetkega on meil väljas...
                        • T. Walcott
                        • S. Gnabry
                        • M. Arteta
                        • Y. Sanogo
                        • A. Ramsey
                        • O. Giroud
                        • M. Debuchy
                        • M. Özil


                        Nimekiri (peaks olema) tagasitulemise järjekorras.

                        / N4pster jõudis ette.

                        ---

                        Özil's injury history:
                        Schalke: Out for 7 days in total
                        Bremen: 29 days
                        Real Madrid: 0 days
                        Arsenal: 133 (incl. latest injury)

                        Kommentaar


                          Kas ei oleks aeg kogu see koomikute punt meditsiinisektoris lahti lasta ja korralikud spetsialistid asemele hankida? See pole lihtsalt enam loogiline, et ühe klubi mehed järjepidevalt lagunevad. Vead on ju ilmselgelt süsteemis.

                          Kommentaar


                            Ma olen sellest kuskil lugenud ja küllap on sellest ka siin teemas kirjutatud, aga teatud vigastusi soosib ka pallihoidev mängustiil, mis näiteks Hispaania liigasse sobib paremini kui Inglismaale. Seda omakorda võimendab nö musta töö tegijate või siis karistajate (Adams, Vieira, Parlour jt) puudumine. Paljude praeguste vigastuse puhul see muidugi ei tarvitse pädeda või siis on lihtsalt tegemist ebaõnnega (nt Debuchy). Talvepuhkuse olemasolu ei maksaks ka alahinnata, sest tundub, et mõned pikemad vigastused on tingitud just ülemängitamisest ja vähesest rotatsioonist, kus mängija X on eelneval hooajal pidanud mängima pea igas kohtumises ning järgneva hooaja veedab suuremate või väiksemate vigastustega laatsas. Veidral kombel suudavad teised klubid sellega justkui paremini mänedžeerida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                              Ma olen sellest kuskil lugenud ja küllap on sellest ka siin teemas kirjutatud, aga teatud vigastusi soosib ka pallihoidev mängustiil, mis näiteks Hispaania liigasse sobib paremini kui Inglismaale. Seda omakorda võimendab nö musta töö tegijate või siis karistajate (Adams, Vieira, Parlour jt) puudumine. Paljude praeguste vigastuse puhul see muidugi ei tarvitse pädeda või siis on lihtsalt tegemist ebaõnnega (nt Debuchy). Talvepuhkuse olemasolu ei maksaks ka alahinnata, sest tundub, et mõned pikemad vigastused on tingitud just ülemängitamisest ja vähesest rotatsioonist, kus mängija X on eelneval hooajal pidanud mängima pea igas kohtumises ning järgneva hooaja veedab suuremate või väiksemate vigastustega laatsas. Veidral kombel suudavad teised klubid sellega justkui paremini mänedžeerida.
                              Sellest isegi mingi uuring tehtud: http://www.arsenalreport.com/ix/misf...-investigated/

                              Kommentaar

                              Working...
                              X