320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    realijärgsest elust ja selle elamisväärsusest võime me vaid spekuleerida, mida me ka teeme. ühelt poolt pole me keegi tänu oma eelistustele päris objektiivsed ega näe kuti enda pähe.
    teisalt ja küünilisemalt küsides: on siis või? selles kontekstis, et üks tiim on favoriit igale karikale, mille peale mängib, teine aga...eks sa ise tead paremini. mitte-nii-kõva-kui-real, igatahes.
    (me räägime siiski jalgpallurist, sportlasest, inimest, kelle karjääri edukust mõõdetakse tehtud statistikas ja võidetud karikates)

    faktina, et mesüt on kurb, ei esita siin seda kedagi - see oleski ju võimatu -, AGA nii palju või vähe kui ma arse mänge vaadand olen, tundub ta lihtsalt eriti kuradi laisk ja loid. ja ma ilmselt pole selles tundmuses ainus. (esitlused on mõnikord muidugi jumala head olnud.) mõni teravam reali fänn võib muidugi valgustada praeguse ja endise mesüti kehakeelsetest erinevustest.

    nagu öeldud: kõik on puhas spekulatsioon, mis vaibub ilmselt täna kella 8ks. tõde, nagu elu näitab, on kuskil vahepeal.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      klubi vastu pole midagi, ainult siinsete fännide tegevus peale igat ebameeldivat mõtteavaldust mõne teise klubi toetaja poolt paneb vahel imestama.

      isiklikuks ei tasu muidugi minna, jäägem ikkagi härrasmeesteks.
      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      osalt, võimalik, et suuremalt osalt on asi motivatsionis/üldises rahulolus/ära-hellitatuses. kui oled kolm aastat olnud ühes maailma kõvemas satsis koos maailma nimede ja tagatipuks ronaltsiga, siis tundubki arsenalis mängimine nagu oleks ministrikohalt loo munavabriku turundusjuhiks läinud. mitte üldse arset kuidagi dissides. maailmas ongi praegu umbes 6 meeskonda, mis härrale meeltmööda oleks.
      U serious? Tuled v'gagi provokatiivsete mõtteavaldustega siin esile ja siis leiad viisi kuidas siinsed Arsenali fännid veel milleski miskitmoodi süüdi on kui mõni vaevaks võtab vastata. Sellesmõttes, et kui me peame just seda ministrinäidet kasutama, siis ehk peaminister-->põllumajandusminister oleks ehk vähem rohkem pihta võrdlus jõuvahekordadest. Loo Munavabriku võid endale rammida tead küll kuhu.

      Eks see on siinse foorumi üks plussidest/miinustest, et iga päev on lahtiste uste päev. Kellegi teise klubi teemasse tatti käia pritsimas on umbes sama tülikas ettevõtmine, kui suvalisel hetkel kõhutuule laskmine. Aga milleks lasta üks räma paks ja siis hakata teistele näpuga näitama? Omast kogemusest, kui olen vahest käinud mänku teemas enda meelt lahutamas, võtab kogu see sats teil seal, mulle tundub, end palju hullemini ringkaitsesse kui siin seda kunagi tehtud on. Vähemalt mul pole probleemi teiste hingeõhu rikkumisel käsi püsti tõsta, was me.

      Özili teema on liiga jabur, et midagi sellel teemal vastata. Kui lähebki, siis järelikult olid head põhjused. Klubi rekordost Inglismaal ei ole kunagi kerge. Eriti Arsenalis. Meediast lähtuvalt ma mõtlen.

      Rixxeriga olen põmst nõus, olen ka seda korduvalt välja öelnud, Wengeri parim enne on möödas. Ilmselt juba ammu. Raskeks saab aga tema asendamine, nagu ka kiilakas jänki täna just ütles. Ja selle raske ülesande edasilükkamine raskendab minusilmis vaid seda veelgi, kui see hetk lõpuks paratamatult saabub.

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Tõlge boldile: tõmmake pihku idioodid.


        Mitte, et ma tahaks mingit teemat jälle üles tõsta, aga miks kirjutab Özil lõppu #MiaSanArsenal? Mingit seost Bavaariaga tal ju ei ole, pole seal sündinud ega ka üles kasvanud. Prolly keegi teine selle tweeti kirjutanud, kuid ikkagi arusaamatu, oleks mõistetav kui seal oleks #iamagunner/#gunner4ever vms

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          Mitte, et ma tahaks mingit teemat jälle üles tõsta, aga miks kirjutab Özil lõppu #MiaSanArsenal? Mingit seost Bavaariaga tal ju ei ole, pole seal sündinud ega ka üles kasvanud. Prolly keegi teine selle tweeti kirjutanud, kuid ikkagi arusaamatu, oleks mõistetav kui seal oleks #iamagunner/#gunner4ever vms
          Viitas pigem sellele, et Bayerni kõlakad on hogwash.

          Kommentaar


            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            Mulle meeldib, et peale aastatepikkust oma staarmängijate müüki on Arsenali fännid ikka veel nii optimistlikud ja usuvad, et SEEKORD kindlasti oma superstaare ei müüda. Järjekindluse eest 5 pluss.


            Ja muidugi see argument on jube pädev, et pärast järjekordset kasumiga lõpetatud finantsaastat on nüüd hirmsasti vaja raha pärast kedagi müüa. Aasta tagasi oli klubil nii palju raha, et 42 miljoni naelaga teha klubi ajaloo suurim ost ja nüüd aasta-poolteist hiljem on näpud nii põhjas, et ei jää muud üle, kui ta 12 miljonit odavamalt rahaks teha? Sest seda see varasem staarmängijate müük täpselt tähendas, asi oli rahas. Praegu enam sellist vajadust ei ole.

            Kommentaar


              Algselt postitas coco Vaata postitust
              U serious? Tuled v'gagi provokatiivsete mõtteavaldustega siin esile ja siis leiad viisi kuidas siinsed Arsenali fännid veel milleski miskitmoodi süüdi on kui mõni vaevaks võtab vastata. /.../
              Omast kogemusest, kui olen vahest käinud mänku teemas enda meelt lahutamas, võtab kogu see sats teil seal, mulle tundub, end palju hullemini ringkaitsesse kui siin seda kunagi tehtud on. /.../
              Özili teema on liiga jabur, et midagi sellel teemal vastata. Kui lähebki, siis järelikult olid head põhjused. Klubi rekordost Inglismaal ei ole kunagi kerge. Eriti Arsenalis. Meediast lähtuvalt ma mõtlen.


              ära nüüd hala. olegtoivo suvaline lahmaatvastus polnud kellegi "vaevaks võetud vastamine", marv seevastu reageeris täiesti adekvaatselt.
              teiseks on suur vahe kas käia kuskil teemal trollimas või teha kohalikke fännide jaoks "provokatiivne mõtteavaldus". esimesel juhul ei saa vist väga vinguda kui troll kasvõi kõikide kohalikke fännide poolt vitautasesse saadetakse. teisel juhul on eit see, kes enda liiglühikese süütenööri igasugusest törtsust leegitsema laseb.
              kolmandaks. poolt. meedia seal saareriigis on persekukkund. "Kui lähebki, siis järelikult olid head põhjused." sobib samuti.
              ilusat päeva algus.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Eile Saksamaa tegi 1-1 viiki Iirimaaga. Özil oli taaskord nähtamatu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Eile Saksamaa tegi 1-1 viiki Iirimaaga. Özil oli taaskord nähtamatu.

                  Kommentaar


                    paras absurd! Özil lõhkus põlve lihtsalt söötes:
                    He had a little problem just before he went out at half-time. He had a little pain with his knee, he felt a crack," he told beIN Sports.

                    "I said to our physio to keep an eye on him and if there was anything wrong with him, tell me because when you’re 1-0 down, you want to keep your offensive players on the pitch.

                    "I am deeply shocked. He wasn’t involved in a collision with anybody. It was just after making a pass with the outside of his foot that he injured his leg.
                    Giroud, Debuchy mõlemad samasugused absurd vigastused.
                    Mind That Gap!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaits.. Vaata postitust
                      paras absurd! Özil lõhkus põlve lihtsalt söötes:


                      Giroud, Debuchy mõlemad samasugused absurd vigastused.
                      Ilmselt tuleb medpersonali üks kena Gibraltari daame palgata. Kusagilt jäi meelde, et Chelseas teenib ta vaid 575 pW, seega ei tohiks üle jõu käia.


                      E: kui mälu ei peta, siis ka Eval oli eile (15.10) sünnipäev. HBD!
                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                        Ilmselt tuleb medpersonali üks kena Gibraltari daame palgata. Kusagilt jäi meelde, et Chelseas teenib ta vaid 575 pW, seega ei tohiks üle jõu käia.




                        Tegelikult kui nüüd Elu24 ridadel jätkata siis Özili teatud keskendumisprobleemidel võis olla ka täitsa oma põhjus - nimelt olevat ta oma tüdruksõbrast Mandy Capristost lahku läinud ja teda süüdistatakse lausa teise mehe naise põrutamises. Allikaks Bild, aga meie saame lugeda tõlkeid inglise lehtedest.

                        Christian Lell alleges that the midfielder was involved with Melanie Rickinger while he was still in a relationship with her


                        Ex-Bayern Munich star Christian Lell accused Arsenal midfielder Ozil of 'muscling in' on his relationship with former girlfriend Melanie Rickinger and cheating on his popstar WAG.


                        Palju õnne sünnipäevaks Mesut!
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                          Ilmselt tuleb medpersonali üks kena Gibraltari daame palgata. Kusagilt jäi meelde, et Chelseas teenib ta vaid 575 pW, seega ei tohiks üle jõu käia.


                          E: kui mälu ei peta, siis ka Eval oli eile (15.10) sünnipäev. HBD!

                          sellise hinnaga nähtavasti põrutaks iga eesti täkk teda.. arvan et sinna võiks ette või taha mingi number lisatud olla, et asi tõene

                          suvaline sait mis leidsin Füsioteraapia tegelane teenib 25 EUR per 30 min... ja see seksikas daame ei teeni kyll 575 per week.. ehk 5575 oleks reaalne
                          Last edited by decrakas; 16.10.14, 07:18. Põhjus: arsenal võidab tiitli, muhahaahahahaa
                          The One and Only

                          Kommentaar


                            Kuivõrd järgmise mänguni pikk aeg veel oodata. Siis vahelduseks spekulatiivne küsimus ka:

                            Kumb mees jaanuaris mujale siirdub, kas Podolski või Campbell?

                            Minu arvamusel pigem (kahjuks) Poldi on see, kes peab uue klubi endale leidma.
                            Mind That Gap!

                            Kommentaar


                              Kuna Campbelli osalus siiani on olnud äärmiselt minimaalne siis mõistliku summa eest ei oleks ka temast kahju loobuda. Ta paistab täpselt seda nägu, et kuskil teise astme liigas (Serie A, Portugal, Türgi) võiks temast mõnes tabeli kõrgema otsa klubis korralik tegija saada.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Nädalavahetus saab huvitav olema: Kos vigane ning Chambers kaartidega väljas.
                                Will we see Gibbs-Nacho-Per-Bellerin? Või antakse Hayden'ile võimalus, Flamini ka äärekatteks muidugi olemas. Valikud missugused.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X