320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen üsna kindel, et kasuaja Rein vaatas jalgpalli juba siis, kui sina alles sipupükstes ringi tuuseldasid. Et selle mõtte valguses, kui saad sama vanaks kui kasutaja Rein ja tselski 10 aastat järjest pea ees vastu seina jookseb, otsustad isegi ehk oma emotsionaalset investeeringut kärpida.

    Pole siin mõtet mingitest oleksitest rääkida, kui roman nahka teeb ja tselsiki 10 aastat sitt on ja sa kõik selle aja tulihingeliselt neid toetad, siis võid siia uue ränti postitada kui äge fänn sa oled. Hetkel on seis nii, et sina oled selle 'ägeda' klubi toetaja selle pärast, et üks vene kriminaal sinna idiootsetes kogustes raha sisse pumpas. See on fakt, sa võid ka kõiki mänge 3 korda vaadata. See fakt ei kao kuskile.

    Vastuseks sinu küsimusele, kes täpselt on rentboy - The “Chelsea rent boys” song is rumored to have originated in the 1980s after newspapers reported that, in a dawn raid by police, a Chelsea hooligan was found in bed with a male prostitute (or “rent boy”).

    Kommentaar


      Ainult nutt ja hala. Arsenal ei ole tippmeeskond, saage sellest ükskord aru. Ootused on sellised nagu hakkaks CL võitma, mis on totruse tipp ja utoopia..

      Kommentaar


        Vale rubriik aga kui tahad tänapäeva noortest aru saada siis võta Google Tõlge kõrvale.
        Gunner since 97

        Kommentaar


          ..... ja asjast ka. Mitmendat nädalat ei ole mängu õnnestunud näha. Tundub, et olen kõvasti närve ja head tuju säästnud.
          Gunner since 97

          Kommentaar


            Algselt postitas coco Vaata postitust
            Olen üsna kindel, et kasutaja Rein vaatas jalgpalli juba siis, kui sina alles sipupükstes ringi tuuseldasid. Et selle mõtte valguses, kui saad sama vanaks kui kasutaja Rein ja tselski 10 aastat järjest pea ees vastu seina jookseb, otsustad isegi ehk oma emotsionaalset investeeringut kärpida.

            Pole siin mõtet mingitest oleksitest rääkida, kui roman nahka teeb ja tselsiki 10 aastat sitt on ja sa kõik selle aja tulihingeliselt neid toetad, siis võid siia uue ränti postitada kui äge fänn sa oled. Hetkel on seis nii, et sina oled selle 'ägeda' klubi toetaja selle pärast, et üks vene kriminaal sinna idiootsetes kogustes raha sisse pumpas. See on fakt, sa võid ka kõiki mänge 3 korda vaadata. See fakt ei kao kuskile.

            Vastuseks sinu küsimusele, kes täpselt on rentboy - The “Chelsea rent boys” song is rumored to have originated in the 1980s after newspapers reported that, in a dawn raid by police, a Chelsea hooligan was found in bed with a male prostitute (or “rent boy”).
            Kasutajanimi, mis on kindel kvaliteet. Mitte kunagi mingit vastust, puhas heit, sest logo on teine. Good for you. See on ka ilgelt vahva, et sünniaasta mängib rolli. Nagu ütlesin, Rein kui selline ei ole sihtmärk, lihtsalt üks inimene, kes ei ole ainus, kes mainib sihilikult mängude vaatamata jätmist. That's it, ainult seda kommenteerisin.

            Ma olen ilmselt üks toorest vähemusest, aga ilma naljata, mulle meeldiks ka, kui see kriminaal nahad teeks klubist. No joke. Sest olukord, mis jääks, poleks selline, nagu siin mitmed traditsiooniliste suurklubide toetajad näivad arvavat, et Roma pizduitab nahui ja Chelski maandub exactamente seal, kust nad üles korjati. Ma ei jaga ärist küll üldse biiti, aga see tundub mulle mõnevõrra naiivne soovmõtlemine.

            Täpselt nagu on Michael Schumacheriga ja Lakersiga ja ka Chelseaga, nad on mu lemmikud seetõttu, et tegu on oma alalt esimese kuuldud ja meelde jäänud nimega. See, et nad kõik ka aastaid hiljem, kui teadlikum huvi tekkis, võitjad juhtusid olema, on puhas juhus.(Siis, kui jalka 2006 minu telekasse ilmus, siis nägin palju siniseid ja palju Manut. Manu oli parem. Neil oli Ronaldo ja Ruuni. Didnt care) Tõsi, tunnistan, püsivamale fänlusele aitas edukus ilmselt kaasa. Siinkohal küsiks sinult, et kas Arsenal hakkas meeldima selle pärast, et neil oli ajalugu või sellepärast, et neil olid ilgelt kunnid mängijad ja nad tagusid manku ääässsi vahepeal ja mängisid überedukalt tollal, kui neid esmakordselt huviga vaatama sattusid?

            Ehk siis. Vaidlus herr cocoga ei lähe nagunii kunagi kuhugi. Aga kui venelased kümme aastat sitad juhtuvad olema, siis näeme. Mõned inimesed vaatasid 50 aastat seda klubi enne, kui üks asi õnnestus. Asi mul siis kõige gloorimate aegade pealt ever (ja sealjuures üha enam sipupükstest kaugemale kasvades ja asjadest biiti jagades onja) on vaadata meid veel 90ndatel kummitanud keskpärasust ja paremale tulevikule loota)

            Aga jah, rentboy out.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Noh, mingi 164s kord siin teemas - selleks, et saada tippklubiks, astuti samme, mis lühikeses perspektiivis tähendas meeskonna kvaliteedi langust. Pikas perspektiivis muidugi ainuõige otsus. Kui kunagi vaadatakse tagasi ajavahemikule 2005-2015 Arsenali ajaloos, siis meenutatakse seda, kui Highbury - Ashburton Grove üleminekut.

              Kui 10 aastat sente loed ja oma parimaid mängijaid müüd, on raske 2 aknaga imesid teha. Point on pigem selles, et varasematel aastatel võiks argumenteerida, et Wenger on kohati isegi üle võimete oma kesistest meeskondadest välja pigistanud. Probleem aga praegu on selles, et kuradi harry redknapp saaks paremini manageeritud hetkel seda satsi, kui Wenger. Ja otsus nii õhukese kaitseliiniga peale minna hooajale on kriminaalne. Andeksandamatu nii kogenud treenerile.

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                Kasutajanimi, mis on kindel kvaliteet. Mitte kunagi mingit vastust, puhas heit, sest logo on teine.

                Ehk siis. Vaidlus herr cocoga ei lähe nagunii kunagi kuhugi.
                Sorri, unustasin jalusesse *see on mingi isiklik rünnak kasutaja wordprez vastu, just saying kirjutada. Tundus iseenesest mõistetav. Minu arust vaidlus cocoga läheb täpselt nii, nagu ta peab minema. Tubli inimesena täidan oma kodanikukohust ja märgin ära, omast arust piisavalt arusaadavalt ja põhjalikult, kui kellegil on mingi väärarusaam mingist asjast ja ta tuleb seda siia teemasse jagama. Loodetavasti saab vestluskaaslane oma rämedast eksimusest aru ja järgmine kord ei räägi enam nii rumalat juttu, et pea valutama ajab. Panus helgema tuleviku nimel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas coco Vaata postitust
                  Kui kunagi vaadatakse tagasi ajavahemikule 2005-2015 Arsenali ajaloos, siis meenutatakse seda, kui Highbury - Ashburton Grove üleminekut.
                  Nop. Emirates.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas coco Vaata postitust
                    Sorri, unustasin jalusesse *see on mingi isiklik rünnak kasutaja wordprez vastu, just saying kirjutada. Tundus iseenesest mõistetav. Minu arust vaidlus cocoga läheb täpselt nii, nagu ta peab minema. Tubli inimesena täidan oma kodanikukohust ja märgin ära, omast arust piisavalt arusaadavalt ja põhjalikult, kui kellegil on mingi väärarusaam mingist asjast ja ta tuleb seda siia teemasse jagama. Loodetavasti saab vestluskaaslane oma rämedast eksimusest aru ja järgmine kord ei räägi enam nii rumalat juttu, et pea valutama ajab. Panus helgema tuleviku nimel.
                    Hahah. Oot kas härra siis ise ka ei viitsi oma armastet klubi mänge vaadata või miks nõnda isiklikult võeti? Ise nii ei arvanud, matter of fact, kui herr coco jääb oma juttudes Arsenali asjadesse, siis see on see üks koht, mida on actually huvitav lugeda, sest fulltardi protsent on madal.

                    No ja pead valutama panev valearvamus on üks asi, solvama kukkumine sootuks teine. Aga eks see ole va interneti anonüümsuse teema, et kindlalt saab kütet panna ja teada, et vähemalt lähitulevikus jäävad hambad terveks.

                    Igatahes. Nagu Tofoa pedeteemas. Mitte midagi ei tõesta, mitte midagi ei saavuta. Anteeksi, et sõna võtsin ja olge vahvad välisklubi fännavad ja mänge mitte vaatavad mitteplastikud edasi.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      Hahah. Oot kas härra siis ise ka ei viitsi oma armastet klubi mänge vaadata või miks nõnda isiklikult võeti? Ise nii ei arvanud, matter of fact, kui herr coco jääb oma juttudes Arsenali asjadesse, siis see on see üks koht, mida on actually huvitav lugeda, sest fulltardi protsent on madal.

                      No ja pead valutama panev valearvamus on üks asi, solvama kukkumine sootuks teine. Aga eks see ole va interneti anonüümsuse teema, et kindlalt saab kütet panna ja teada, et vähemalt lähitulevikus jäävad hambad terveks.

                      Igatahes. Nagu Tofoa pedeteemas. Mitte midagi ei tõesta, mitte midagi ei saavuta. Anteeksi, et sõna võtsin ja olge vahvad välisklubi fännavad ja mänge mitte vaatavad mitteplastikud edasi.
                      #respect wordprez

                      Ei saa ka väga hästi aru mis asi õigustab mängude mitte vatamist ja samal ajal ennast suureks fänniks kuulutamist ja siis teise mehe maha tegemist, kuna ta fännab Chelseat???
                      Ma olen enam kui kindel wordprez on sadu kordi suurem fänn oma klubile kui enamik Arsenali glooryhuntereid. Sündisite te enamus siis kui klubil läks vähe paremini ja nüüd kui klubi on oma tegeliku taseme juures, ei viitsi te isegi mänge jälgida. Nagu Serie As Juventuse "fännid". Ja veel sellist asja suure häälega välja kaagutada... ei teagi mis see kõige masendavam osa ühe keskmise arsenali fänni juures on...

                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                        Igatahes. Nagu Tofoa pedeteemas. Mitte midagi ei tõesta, mitte midagi ei saavuta.
                        M'dea. Omast arust sai nagu suur hulk rumalaid foorumlasi ära markeeritud. Isegi, kui vastaspool asjadest aru ei saa ning oma arvamust ei muuda, näevad teised kõrvalt, kui rumalaks nad end oma argumentidega teevad ning kuidas asjad tegelikult on. Täpselt sama, mida sina siin teemas saavutad.

                        count, kas see tänane 7:0 rikkus su tuju tänaseks täielikult? Aeg vagiinat pesta. See kuradima number seitse tundub väga tundlikuks teid tegevat. 7:0, 7:1, 7:1. You name it.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Kas herr Klopp ei tahaks Inglismaale käppa tulla proovima. Hea meelega saadaks Arsene Saksamaale neid armastatud saksa talente katsetama.

                          Tõsiselt öeldes võiks toesti Wengeriga suletud uste taga diilini jõuda, et mees astuks ise tagasi. Praeguse seisuga vähemalt ei saaks ta Fergusoni kombel pasarahe kaela, et halva meeskonna ennast järele jätab. Paraku aga see närvi ajabki, et materjal on nii tore, aga mentaalne pool on meestel olematu selliste tiimide vastu, kes vähegi pressi meile teevad.

                          Kommentaar


                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              See on parem meltdown kui eelmine aasta Aston Villa järel.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                                Hahah. Oot kas härra siis ise ka ei viitsi oma armastet klubi mänge vaadata või miks nõnda isiklikult võeti? Ise nii ei arvanud, matter of fact, kui herr coco jääb oma juttudes Arsenali asjadesse, siis see on see üks koht, mida on actually huvitav lugeda, sest fulltardi protsent on madal.

                                No ja pead valutama panev valearvamus on üks asi, solvama kukkumine sootuks teine. Aga eks see ole va interneti anonüümsuse teema, et kindlalt saab kütet panna ja teada, et vähemalt lähitulevikus jäävad hambad terveks.
                                See pole tegelikult kellegi asi, kes palju mänge vaatab ja mis põhjustel. Võin su hingerahu huvides sulle öelda, et mul naljalt mängud nägemata ei jää. Ma võin ka vabalt praegu valetada, sa ei saa seda kunagi teada. Oli mingi periood a la 2003-2005 vms kus väga palju Arsenali mänge ei vaadanud, imelikul kombel olime tollel ajal päris head. Ei mäleta enam täpseid põhjuseid, ju siis ei pakkunud huvi tollel ajal.

                                Kas ma nüüd sain õigesti aru, et sa oma keskmise lõiguga põhimõtteliselt andsid mõista, et kui me reaalelus kohtume, tuled mulle hambasse kütma? Iseenesest polegi üllatav, kui lähtudes sellest gängstaräpparlikust kirjastiilist mida sa kasutad, et sa selline mees võid olla kes sõnade lõppedes rusikad appi võtab.

                                Ma muidugi ei saa üldse aru, kuidas sa saad tulla siia mingi pika rändiga, kandes seda logo, süüdistada meid kõiki siin gloorihunterluses sest üks Rein, mis iganes vaid teda puudutavatel põhjustel, ei vaata enam mänge.

                                Üleüldiselt, kogu see teema on rumal ja lapsik. Jalkafännid tõepoolest on vist emotsionaalselt nii ebaküpsed et selliseid asju südamesse võtavad, kuidas teise klubi fännid neid kutsuvad. Kui siin teemas oleks gloorihunterid, siis oleks kogu see mees juba ammu õliklubide teemadesse ümber kolinud. Paraku, imelikul kombel on siiski manu, pool ja arsenal siiski paremini toetatavad klubid nii meil kui mujal. Ajalugu vist ikka loeb midagi.

                                Päeva lõpuks mind väga ei nühi, kes mina, me, sinu arust oleme või ei ole. Lihtsalt defektiivne argumentatsioon viskab mul kettasse.
                                Tselsi fännid on rentboyd, sest neile meeldib vahest anaali saada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X