320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas coco Vaata postitust
    Üleüldiselt, kogu see teema on rumal ja lapsik.
    Vot, respketa! Pole lihtsalt loogiline, et Arsenalil on poolehoidjaid. Pigem ikka selline kahurilihh.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Silver Vaata postitust
      Ainult nutt ja hala. Arsenal ei ole tippmeeskond, saage sellest ükskord aru. Ootused on sellised nagu hakkaks CL võitma, mis on totruse tipp ja utoopia..
      See on tõsi, samas oodata, et suudaks võita selliseid meeskondi nagu Leicester, Everton, Tottenham, Hull, Anderlecht jne. ei tohiks päris utoopiline olla. Või kui loovutada sellistele meeskondadele punkte, siis vähemalt mitte nii tihti.

      Aga jah, kui midagi positiivset selles kõiges üldse on Arsenali fännide jaoks, siis vähemalt lohutage ennast teadmisega, et me pole me Liverpool/Tottenham.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Kõigile kes briti tabloide ei sirvi:










        Alexis on muidu lahe säga. Suur sümpaatia kõigi mängijate vastu kes mulle fantasys punkte toovad.

        Jaanuaris võiks Memphis Depay premmi tulla. Buy him, Wenger!

        Kommentaar


          Algselt postitas coco Vaata postitust
          Kas ma nüüd sain õigesti aru, et sa oma keskmise lõiguga põhimõtteliselt andsid mõista, et kui me reaalelus kohtume, tuled mulle hambasse kütma? Iseenesest polegi üllatav, kui lähtudes sellest gängstaräpparlikust kirjastiilist mida sa kasutad, et sa selline mees võid olla kes sõnade lõppedes rusikad appi võtab.
          Ei. Mitte mingil juhul. Samas see, et sa siit selle välja lugesid, näitab ka juba midagi.

          Ja Rein las teeb, tõepoolest, mis Rein heaks arvab.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Kuulge, olgem ausad, meie sats pole nüüd nii kehva, et me selliseid tulemusi peaks nädalast-nädalasse saama. Ründeliin ja ääred on päris head. Alexis on kunn, Ox ikkagi ka päris hea mängija, Welbeck, kohe terve Walcott. Santi Cazorla on minu arvates ainuke nõrk lüli seal. Giroud nii ja naa. Keskväli on praegu meil paras katastroof. Ramsey on oma hall vari. Wilshere? Özil surutakse äärele, sest Arsne arvates tahavad kõik keskel mängida ja tundub, et ta viskab kulli ja kirja enne mänge, kelle seekord keskele panna. Arteta?
            Kaitseliin on ka nii ja naa. Palju vigastusi, kui kõik terved oleks, siis ühe keskkaitsja lisandumisel oleks seis seal päris hea.. Minu arvates on puudu just üks vend keskväljale, kes mängu looks ja ehitaks. Ideaalis võiks see olla Özil....
            Mängust puudub igasugune kirg ja tahtmine (v.a. Alexis). Äkki elu liiga ilus seal Põhja-Londonis, peaks nad natukeseks Lõunasse elama saatma vms-t Arsne ka ei motiveeri vist oma pidevalt sama näo ja sama jutuga. Muutust oleks vaja ja see on ilmselge..

            Kommentaar


              See eilne rant on täitsa populaarseks muutunud.

              Kommentaar


                Viimasel ajal on palju mölinat siin teemas olnud, kuidas kõik on valesti, aga midagi asjalikku pole tegelikult liiga palju. Omad sarjavad Arseeni ning külalispostitajad provotseerivad ja irvitavad. Küll on süüdi Wengeri Gung-Ho taktika, küll sitad vahetused ning loomulikult osteti suvel liiga vähe mängijaid. Väikeklubi ja seniilse peatreeneri värk you know.

                Samas Gung-Ho taktikaga on mängitud hooajast hooaega 2005 aasta sügisest saati. Vahetustega pole samuti kuigi palju hiilatud. Suvel tulid sisse Ospina, Chambers, Debuchy, Welbeck ja Alexis. Nii palju pole vist korraga kunagi liitunud? Tõenäoliselt sai sellega eelarve otsa. Kelle siis ostmata oleks pidanud jätma, et keskkaitsja ja ankrumees soetada? Positsiooniliselt oli kõige vähem hädavajalik ost Sanchez, aga ka tagantjärgi poleks keegi meist ju temast loobunud. Seega 5 uut tulijat on päris palju ning Wengeri süsteemis ilmselt niigi piisavalt suur number, et harmoonia ja töötav süsteem lõhkuda. Samas ma nõustun, et kõike seda oleks pidanud ette nägema ning õige kahju sai tehtud juba eelmistel aastatel.

                Ise olen olnud Wengerit pooldanud või "pigem pooldanud" alati, sest ei teadnud enda teada kedagi, kes teda paremini asendanuks raskematel aegadel.

                Sellest hooajast aga on mänge vaadates nagu mingisugune painaja peal. Ei saa aru, aga midagi on tõsiselt valesti. Esimest korda vilksatas korra ajust läbi, vaadates 2 kuud tagasi mängu City vastu. Avastasin, et keskpoolikud ei seisa keskväljatsoonis Tourel ja Fernando(dinhol) või kesiganes tol päeval mängisid särgis kinni vaid 8 meetrit eemal. Kaval taktika, sest selliste põkkide vastu õhuvõitlust kaotades oled kaitsetsoonis "exposed". Järgmiseks mänguks aga oli asi unustatud. Aga luupainaja kestis edasi - mängupildis on asi ikka väga valesti.

                Küll oli Arteta andetu, küll olid Jack ja OX täielikud lambapead. Santi Cazorla ja Flaminiga mängimine tundus, et väljakumängijaid ongi korraga ainult 8 platsil. Hämmastav dekadents.

                Aga kuuaega tagasi umbes mängus Chelsea vastu hakkas järsku koitma, et keskvälja õhuvõitlustes jäädakse totaalselt alla. Või olles täpne - õhuvõitlusi seal ei toimugi! Tõenäoliselt statistika isegi ei näita õhuvõitluste madalat võiduprotsenti, sest Santi, Jack, Rambo ja Flamini vaatavad jalad harkis, kuidas emmakumma väravavahi lahtilöögid üle pea tuhisevad. Ainus shanss, et peavõitlus üleüldse toimuks on juhul, kui Welbeck on "madalale laskunud".

                Võtame siis kokku - Arteta 1.79; Wishere 1.72; Flamini 1.78; Casorla 1.68; Ramsey 1.78; Sanchex 1.69.
                Äärekaitsjad kes peaksid üles tõusma ning ääreründajad, kes laskuvad, et pallivaldamist saavutada (tavaliselt teiste mansade lühimad väljakul): Debuchy 1.77, Monreal 1.78, Ox 1.80; Bellerin 1.77, Walcott 1.76 ning mittehüpataviitsiv Özil on 1.80-ga tõeline kolge. Eriti midagi rohkem polegi lisada. Kui vastasmeeskond soovib meie mängurütmi muuta, siis piisab palli taevasse peksmisest. Nurgalöökide ajal jääb Mertesackeri õlule kogu vastastiimi mängijad kastis, sest teised ei ulatu. Kui mingi Sigurttson lööb trahvikat, siis meite müür jääb lihtsalt liiga madalaks Keskmine lühiksus on tõesti jube, aga teinekord suudaks ka ainult üks õige mees näidata, that he can make the difference. 12 või 15 aastat tagasi oli selline ankur olemas.

                Aimates, et talvises aknas midagi selles vallas paremaks ei lähe - on minu ainus ja suurim lootus, et Diaby saaks mänguvormi ja püsiks terve! Suhtkoht tõenäoline, eksole?!

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxx Vaata postitust
                  Nurgalöökide ajal jääb Mertesackeri õlule kogu vastastiimi mängijad kastis, sest teised ei ulatu. Kui mingi Sigurttson lööb trahvikat, siis meite müür jääb lihtsalt liiga madalaks
                  Kajastub ka teisel pool platsi: the two teams with the lowest percentage of their goals from dead balls since December 2011? Barcelona (18.9%) and Arsenal (18.6%)

                  PS. Võrdluseks - viimase kolme hooaja keskmine viies tippliigas on 31%.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxx Vaata postitust
                    Aimates, et talvises aknas midagi selles vallas paremaks ei lähe - on minu ainus ja suurim lootus, et Diaby saaks mänguvormi ja püsiks terve! Suhtkoht tõenäoline, eksole?!


                    Tegelikult sahistati uuest tagasilöögist juba mitu nädalat tagasi, Wenger loomulikult ütles, et kõik on korras. See vigastuste osas valetamine on üks asi millest ma ilmselt kunagi aru ei saa bossi puhul. Milleks see vajalik on?
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Because Wenger did not see ze incident
                      Meanwhile look who's back training

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        See vigastuste osas valetamine on üks asi millest ma ilmselt kunagi aru ei saa bossi puhul.
                        See on vastase eksitamine. Kuigi tõsi, võib-olla ei ole "Diaby on terve" enam parim relv psühholoogilises sõjas - usutavasti on ka vastased ta tänaseks unustanud ja ei ehita oma taktikat üles ainult Abou peatamisele.

                        Kommentaar


                          Kes on Arsenalile suurim vastane Inglismaal praegusel hetkel?
                          Ehtekarp

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sandraest Vaata postitust
                            Kes on Arsenalile suurim vastane Inglismaal praegusel hetkel?


                            Ok, ok, see oli liiga lihtne ...
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sandraest Vaata postitust
                              Kes on Arsenalile suurim vastane Inglismaal praegusel hetkel?
                              Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis 3-4-5 koht läheb ilmselt jagamisele Arsenali, ManU ja Liverpooli vahel (minu ennustuse kohaselt selles järjekorras).
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis 3-4-5 koht läheb ilmselt jagamisele Arsenali, ManU ja Liverpooli vahel (minu ennustuse kohaselt selles järjekorras).
                                Southampton gogogoo
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X