320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga, nagu ikka, tuletan ma kõikidele kaaskannatajatele meelde - naeratage, vähemalt ei ole me Liverpool.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Hea härra sanders, lmselgelt on meil ka väga erinev arusaam sõna "clearly" tähendusest ja veel mõnest asjast, nagu näiteks sellest, et mitte ühelgi hetkel ei astu Fellaini niimoodi Gibbsile ette nagu kõikides nendes toredates näidisvideotes, mida ma olen muide varemgi näinud ja mis on iseenesest tõesti väga asjalikud. Lihtsalt nad on välja toodud kirjeldamaks seda, kui suluseisus olev ründaja reaalselt blokeerib kaitsja liikumisteekonda. Antud juhul sellist blokeerimist pole. Kõige rohkem võiks seda antud valimist ehk võrrelda eelviimase videoga (Cisse ja Evans).

      Aga räusakem terviseks, võrrelgem võrreldamatuid. Siiras tänu silmaringi ja ignore listi laiendamise eest.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        jah tõsi, oli aeg, kui oldi üle teistest, siis oldi võrdsed tabeli tippudega, siis kaotati ainult tabeli tippudele, aga praegu saadakse ikka suht igaühe käest ketukas ära. varem võis ajada asja lihtsalt vähese raha ja sellest tuleneva kaela( mis osaliselt ka kindlasti nii oli), aga nüüd on tehtud tegelikult ikka üsna samas suurusjärgus väljaminekuid, toodud maailma tippmeeskondadest tippmängijaid, tõsi osad positsioonid alatäidetud, aga see ei tundu niivõrd olevat probleem rahas, kui mingis jonnis või mingi nägemuse tõestamises. paraku seni see nägemus ei toimi igaljuhul. olen varasemalt hoidunud wengerit kritiseerimast, aga viimase aja värk paneb tõesti pähe mõtte, et kas see jalgpall, mida mängiti 98 ndal aastal või kasvõi 2003 ndal aastal pole lihtsalt liiga erinev sellest jalgpallist mida mängitakse 2014 aastal? ehk on mäng siiski nii palju muutunud, et vanahärra lihtsalt enam ei astu kellaseieritega ühte sammu, vaid jääb natuke aina rohkem maha?

        Kommentaar


          Jätkates naljaga siis Giroud ei saa vististi CLis Dortmundi ega türklaste vastu mängida - nimelt ei pandud teda algsesse CL nimekirja kuna eeldati, et ta nagunii ei saa õigeks ajaks terveks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Jätkates naljaga siis Giroud ei saa vististi CLis Dortmundi ega türklaste vastu mängida - nimelt ei pandud teda algsesse CL nimekirja kuna eeldati, et ta nagunii ei saa õigeks ajaks terveks.
            iseenesest hea - püsibki liigaks värske ja ei saa kohe liiga suurt koormust.

            Kommentaar


              Muudes uudistes, Jack Wheelchair on 2-3 kuud väljas. Ei ole üllatav, tema jooksmisstiil, triblamine ja hiline palli edasi andmine on k6igi nende hüppeliigesevigastuste p6hjuseks, ilmselgelt. Muidugi eriti tore on, et Manu noorsand ei saanud seal isegi suulist noomitust mitte ning sellest tulenevalt t6mmati käima sündmusteahel mis v6imaldas üsna uskumatul kombel endale värav sisse imeda. Jack lükkaks selle palli sekund-kaks varem edasi, jääks terveks, Arsenal lööks värava ja v6idaks mängu, milles tolle hetkeni oli ju täie t6siduse juures ainult üks meeskond palli mängimas.

              Edasi, Wenger vana gämbler olla tahtnud millegi peale kihla vedada, et meil tuleb TUGEV hooaeg. Sobib, mon'amis. Monsieuri leping vahele, kevadeks kui seda tugevust kuskilt näha pole, laud puhtaks palun. Muidugi mul pole k6ige 6rnemat aimu kaa, mida ta selle tugeva hooaja all silmas peab, realistlikult oleme ainult ühes karikas veel sees ja see pole veel isegi mitte alanud. Noh, teoreetiliselt on meil ka ilmselt m6ni protsent osakut CLis. Ilmselt tugevuse all peab silmas liigatiitli kaotamist tselsile vähem kui 50 punktiga, sest hetkel täpselt sellisele vahele on kahe meeskonna kurss.

              Et päris tume see päev poleks, siis Kos on tiimis tagasi. Kas ka reaalselt ja jäävalt terve, kes teab?!? Aga see kaitseliin, kus päkapikk leftback mängib keskel ja keskkaitsja rightbacki, ei fl6udi minu b6uti absoluutselt.

              Aeg oma pask kokku v6tta, tagumine aeg.

              Kommentaar


                Arsenal vs. Dortmund

                Martinez
                Chambers - Mertesacker - Monreal - Gibbs
                Arteta - Ramsey
                Oxlade-Chamberlain - Alexis - Cazorla
                Sanogo

                Vahetused: Huddart, Koscielny, Bellerin, Flamini, Rosicky, Campbell, Podolski


                Tahaks midagi Wengeri kohta öelda, aga polegi nagu hetkel sõnu. Eks näis, kuidas tänane mäng läheb...

                Kommentaar


                  Sanogoal enne Poldit (ja Campbelli)... Kena lemmiku-/projektipoliitika. Pekki küll noh.
                  *Ropendamine Wengeri suunal*

                  Kommentaar


                    Wenger teadis!

                    Kommentaar


                      Kellegil korralikku HD streami on?

                      Kommentaar


                        Mis mõttelagedusega me iga kord terve oma tiimi sinna ründesse veame nende kornerite ajal, kui neist midagi ei tule peale vastastiimi kontra

                        Kommentaar


                          Sanogo tegi viimati hea esituse U21 koondises lüües kaks väravat. Kellele? Jään hetkel vastuse võlgu. (otsin vaheajal). Et vast see on üks põhjuseid, miks Wenger talle võimaluse andis.

                          Edit: Inglaste (u21) enda vastu sai siis Sanogo viimati jala valgeks kahel korral.

                          Kommentaar


                            Maailmalõpp on ligi - Sanogo lõi värava

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              Maailmalõpp on ligi - Sanogo lõi värava
                              jap suluseisust
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mted Vaata postitust
                                Kellegil korralikku HD streami on?
                                Soovitan Ace Stream alla laadida, millele leiad Wiziwig lehelt pea igale mängule HD-streami.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X