320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Gary Lineker @GaryLineker · 19h
    Just saw the Wenger abuse video. Disgustingly disrespectful and totally inexcusable, regardless of any bloody football results.


    Ehe näide värdjalikust silmakirjalikkusest mis inglise meedias valitseb.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Homme väidetavalt selline koosseis (4-3-3): Szczesny; Debuchy, Mertesacker, Chambers, Bellerin; Oxlade-Chamberlain, Flamini, Ramsey; Campbell, Sanogo, Podolski.

      Pink koosneb suuremas osas akadeemia mängijatest. Kõige tähtsam, et kõik (põhimehed) tervena tagasi tuleksid, kuid olgem ausad, et moraali/enesekindluse suhtes kuluks ka hea mäng/võit ära.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marcus Vaata postitust
        Homme väidetavalt selline koosseis: Debuchy
        Andre Santos vs Olympiacos 2011. Yep, its happening lads. RIP Debuchy.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          A mis see on? http://sport.postimees.ee/3020685/su...aari-oma-elust
          Loodetavasti ei lähe nagu Özili saaga, et voodimured palliplatsile kolivad

          Kommentaar


            Naine on nagu tramm. Kas tuleb uus või tuleb vana tagasi.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Arsenal team: Szczesny, Debuchy, Mertesacker, Chambers, Bellerin, Flamini, Ox, Ramsey, Campbell, Podolski, Sanogo.
              Arsenal subs: Martinez, O'Connor, Kamara, Maitland-Niles, Zelalem, Iwobi, Akpom.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Kurat. Lootsin näha Zelalemi põhis ja ka Akpomi. Aga võtame siit ühe koosa veel ära ja siis on hea edasi PLis haavu lakkuda.

                Kommentaar


                  Pingipoiste särginumbrite aritmeetiline keskmine on 48 ja summa 334. Usutavasti uued linnutee galaktika rekordid mõlemad.

                  Kommentaar


                    Kui keegi teab HD striimi, siis visake palun privasse. /hd2 enam ei tööta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Andre Santos vs Olympiacos 2011. Yep, its happening lads. RIP Debuchy.
                      Mu meelestküll loogiline ebaolulises mängus vormi hakkata koguma. Ma muretseks pigem Peri pärast

                      Kommentaar



                        Tuli üles nüüd.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas malagar Vaata postitust
                          Mu meelestküll loogiline ebaolulises mängus vormi hakkata koguma. Ma muretseks pigem Peri pärast
                          marv pidas vist seda silmas, et Santos tegi nimetet mängus pahkluule tõsiselt viga ja veetis pool aastat laatsaretis. Pidin googeldama, vahel kisuvad püsikundede postitused üsna krüptiliseks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                            marv pidas vist seda silmas, et Santos tegi nimetet mängus pahkluule tõsiselt viga ja veetis pool aastat laatsaretis. Pidin googeldama, vahel kisuvad püsikundede postitused üsna krüptiliseks.
                            Ma tean küll mida ta silmas pidas ja mõtlesin enda postiga seda, et mina antud kontekstis muretseks rohkem Peri pärast

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Paulz Vaata postitust
                              http://streamsp.com/hd2/
                              Tuli üles nüüd.
                              Ei tea kas probleem siin aga see stream kiilub kinni kogu aeg. Pole ühtegi väravat kolmest näinud ja mitte, et see nagu närvi ajab või midagi sellist.

                              Kommentaar


                                Et türklased küll vaatasid Stoke-i mängu aga otsustasid hoopis Arsenali tänaseks kopeerida? Mnjah.
                                Saksa viigi puhul vaja veel kolme. Ei ole võimatu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X