320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poolakas pingil, tundub, et ongi ebasoosingus.
    Ennustan rasket mängu, Stoke pole lihtne vastane.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Arsenal vs. Stoke

      Ospina
      Debuchy - Mertesacker - Koscielny - Monreal
      Coquelin - Oxlade-Chamberlain
      Rosicky - Cazorla - Alexis
      Giroud

      Vahetused: Szczesny, Bellerin, Flamini, Ramsey, Özil, Campbell, Walcott

      ---

      Wenger siis tõepoolest valinud koosseisu hiljutiste soorituste põhjal. Head mängu näidanud Rozza taaskord platsil, samuti Coq. Szczesny (mõnevõrra riskantselt) pingil, kõrgete pallide puhul tunneks mina ennast poolakaga mugavamalt kui Ospinaga, kuid loodetavasti viimane tõestab, et saab samuti hästi hakkama.

      Kommentaar


        Ainuke tõsine üllatus on Walcott pingil, muidu pro.

        Not in Arsenal squad: Chambers, Gibbs, Arteta, Wilshere, Diaby, Welbeck & Sanogo.

        Mis juhtus Gibbsi ja Chambersiga? Mingi puhkus? Welbeck peaks järgmine kord tagasi olema, Arteta ei tohiks liiga kaugel olla. Hakkab looma sel juhul.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Avastasin, et Arsenali sub-redditis pakutakse häid striime:

          Kommentaar


            Chambersil ja Gibbsil vist mõlemal mingi kerge vigastus. Ma ei usu, et Chambers ainult puhkuse andmise pärast isegi pingil ei ole. Olgugi, et tal on kindlasti puhkust vaja, ei oleks mõistlik vabatahtlikult ainsaks kaitsjaks pingil jätta Bellerin. Gibbsi puhul ei imesta enam kahjuks üldse, kui ta jälle väljas on - mees ikka kohutavalt vigastustealdis, jama.

            Eeldades, et Chambers ja Gibbs järgmiseks korraks tagasi, siis on meil väljas ainult Wilshere, Diaby ja Gnabry. Tõenäosus, et Stoke mõne me mehe aga täna ära vigastab, pole samuti väike...

            Kommentaar


              Algselt postitas Marcus Vaata postitust
              Tõenäosus, et Stoke mõne me mehe aga täna ära vigastab, pole samuti väike...

              Tõenäosus, et te mõne vigastuse ka ilma Stoke'i meeste abita üles korjate, pole samuti väike.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marcus Vaata postitust
                Chambersil ja Gibbsil vist mõlemal mingi kerge vigastus. Ma ei usu, et Chambers ainult puhkuse andmise pärast isegi pingil ei ole. Olgugi, et tal on kindlasti puhkust vaja, ei oleks mõistlik vabatahtlikult ainsaks kaitsjaks pingil jätta Bellerin. Gibbsi puhul ei imesta enam kahjuks üldse, kui ta jälle väljas on - mees ikka kohutavalt vigastustealdis, jama.

                Eeldades, et Chambers ja Gibbs järgmiseks korraks tagasi, siis on meil väljas ainult Wilshere, Diaby ja Gnabry. Tõenäosus, et Stoke mõne me mehe aga täna ära vigastab, pole samuti väike...
                Oraakel.
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Teadas Arsenali (lisades võrrandisse , et mängitakse liiga ühe füüsilisema meeskonnaga - Stoke'iga), siis selleks ei peagi mingeid erilisi selgeltnägija võimeid olema. Arnautovic on jätkuvalt idioot nagu ta on terve oma karjääri olnud. Kuigi Saksamaa aegadega tundub, et on pisut maha rahunenud.

                  Aga alustaks Arsenal kõiki mänge nii entusastlikult, siis ... Aga pigem on need mängu algused ikka sellised nagu Stoke'is.

                  Kommentaar


                    Paistab üsna mitmekuune pauk Debuchyle, taas.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Paistab üsna mitmekuune pauk Debuchyle, taas.
                        Nii hull ei tundunud, halvimal juhul läks õlg liigesest välja ehk üle kuu ei tohiks minna.
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          Tundub, et ka selge taktika Stoke-il Giroudilt punane välja meelitada. Mehe murdumine pole kaugel hetkel nähtu põhjal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Kes on Tancredi Palmeri? On ta Eestis elava rantajakirjaniku Palmeri sugulane?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Kes on Tancredi Palmeri? On ta Eestis elava rantajakirjaniku Palmeri sugulane?
                              mhmh, vend. a selle tweedi point oli, et barfa oleks võtnud vastu pakkumised alates 28 millist.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                mhmh, vend. a selle tweedi point oli, et barfa oleks võtnud vastu pakkumised alates 28 millist.
                                Ahah et vend kohe. See seletab nii mõndagi- rantrantrant.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X