Lehekülg 2, kokku 1755 EsimeneEsimene 12345612521025021002 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 35087

Teema: Arsenal

Algupärane

Orginally posted by Devil
    Kuidas palun individuaalselt parim ? vaevalt ja see ei ole loll jutt oma lemmiku kohta on ikka raske vastu võtta asju mis ei näi headena ja by the way kui mõnel tiimil midagi õnnestuks 100% liselt siis oleks see tiim ka võitja nii et see väide võta kohe ilusti tagasi , saage aru henry-ga samaväärseid ryndajaid on vähe ja nende väravate arvelt langeks arsenal u. 10 koha juurde väravad söödud ja kogu tehtud töö mis henry platsil teeb on supper, vähe on talle asendajaid, ja nistelrooyst ma niipalju ei arva ta on hea aga mitte nii hea
    mis sa arvad et ma tahan tunnistada et arse on parim . tänan ei aga vahest peab tõele näkku vaatama

100% kohta vee nii palju et isegi kui lesteril õnnestuks kõik 1000% ei võidaks nad midagi(ma ei räägi mängudest vaid liigast)

henry küll lööb palju väravaid kuid ta lööb neid mängudes kus kogu meeskond ästi mängib ja väravaid lööb. ja kui teda poleks oleks keegi teine

Perfektsuse Etalon Kasutaja Devil avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane saa aru onju

kui meeskonnal õnnestub midagi 100 % st et õnnestub kõik mida nad ette võtavad ja see tähendab et ei yhtegi valesöötuei yhtegi möödalööki jne .... see on loomulikult utoopia aga nii ta peaks loogiliselt olema ..... eks siis aasta lõpus näeme kes hakkab oma sõnu sööma ytleks mina , aga loomulikult otsustavaks võib ka saada vigastused nii et c ya @ the end

Algupärane

Orginally posted by mikk

Orginally posted by Devil

poleks neil henryd poleks nad kusagil näha rääkimata liiga tipust asuksid kudagil 13-17 koha piirimail, kui henry peaks välja langema siis ykski ründajatest ei suuda teda asendada
    Viimasel ajal võiks ju sama hästi Manchesteri kohta küsida, et kui poleks Nistelrooy'd, siis mitmenadal kohal Manu tabelis oleks, kes teda asendaks?
    Oleks tädil rattad all oleks ta auto! Tra mis loll teema ja loll jutt!!! Esiteks ei ole Arsenal mitte ainult Henry meeskond, kuigi mees on paljus süüdi, et gunneritel nii suht hästi läheb. Ja kui Manul poleks Ruudi, lööks teised mehed väravaid ja poleks Cole'i maha müüdud ja mängiks Fergusson ikka vana head 4-4-2 ja oleks ManU juba jõulude ajal jälle meister olnud. Muideks, ma ei viitsi küll praegu järgi vaadata, aga minuteada lõi ManU eelmisel aastal ilma Ruudita ka Premieris enim väravaid. Ja Eston, kust krdi kohast sa seda võtad, et Arsenali mehed on individuaalselt parimad? Mingi test tehti või? Ja kas see siis tähendab, et Wenger on mõttetu mees?
    Jube Tige Kala

Algupärane

jeesus kristus. akkab pihta

minu isiklik arvamus on. taa. see on foorum s.t. koht arvamuse avaldamiseks. ah perse ma ei viisti vaielda

jah tehti test. kõik premieri tiimid võeti eelmisel kolmapäevalk kokku ja akkati neid siis uurima ja puurima. tulemuste avalikustades selgus et arsenalis on parimad mängjad ja et ruud van n on liiga palju sir alexit imenud

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Jah, selle asemel, et mehed m6tlema hakkaksid minu meelega natuke ylepingutatud soperdise peale, hakati Arsenali veel rohkem ylistama. Ytlesin, et v66rsil m2ngitakse sitasti, lisasin sulgedes, et Euroopas. Ytlesin, et pinki pole - poolkaitse ja kaitse, lisasin. Ok, kuidas oleks sellise kaitseliiniga - Upson, Luzhn6i, Stepanovs, Dixon? V6i poolkaitses on ju Grimandi t2iesti v22riline mees Vieirat asendama? Halloo, tulge, palun, maa peale tagasi. J22n enda arvamuse juurde, et Arsenal EI OLE liigas kindlalt parim klubi.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

V6i poolkaitses on ju Grimandi t2iesti v22riline mees Vieirat asendama?
    tegelt asendavad vieirad bronckhorst või siis parlour
    Grimandi on lihtsalt tõesti jobu, kes ei vääriks mänguaega saada aga noh, ta ju prantslane ikkagi, eks wenger prantslasi ikka mängu ´paneb, viimanekord Liverpooli vastu mängis ta selletõttu et nii Parlour kui ka van bronckhorst olid väljas, kuigi minusilmis oleks võind praem bergkampi keskväljale panna, vieira on juu niigi kaitsva orientatsiooniga poolik, ka jõuluvana grimandi ka seal veel, polnd jah ime et keskelt mäng pärast enam ei jooksnud

Aga Jaan, newcastle on ekju premieri parim klubi eksju
    Eriti kõva külg on ju neil ka pikk pink, kõvasti pikem kui gunneritel
    Tegelt on arsenali kaitseliin ikkagi kõva, A.Cole, Campbell, Adams(Keown) ja Lauren...........´lihtsalt on väga plaju vigastusi.....pole siis ime et Luzhnyd ja Upsonid mängu saavad

U21 Kasutaja -Loom- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

kle kle..heh adams keown pole enam ammu k6vad ...ainult vanad

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

kui nad kõvad ei oleks, vaevalt et nad mängidagi saaksid....minuarust on küll vähemalt Keown see hooaeg palju kindlam olnud kui Campbell(kelle eksimuste arvele nii mõnegi värava võib lugeda).
    Ma arvan et kunagiste teenete eest klubile ei panda arsenalis kedagi mängu.....mitte sellepärast et nad kunagi head olid Seamanile tegi Wenger ka selgeks et tema kogemused ei loe, vaja on hästi mängida(mida vahepeal stuart Taylor päris hästi suutis teha)
    Niisiis kokkuvõtteks vanad või mitte, head on nad ikkagi

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

nu kle....irw owen m2ngib yhe m2ngu jooxul keowni ja aadamsi yle ...10 korrast 10 korda (2kki vahest 9)

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Eino tule taevas appi!

Chobram, ma tõesti palun sind nüüd: ära kurat lahmi niisama, jube on vaadata ju.

"kle kle..heh adams keown pole enam ammu k6vad ...ainult vanad" ja "nu kle....irw owen m2ngib yhe m2ngu jooxul keowni ja aadamsi yle ...10 korrast 10 korda (2kki vahest 9)"

See pole ju normaalne jutt. Sa räägid siin praegu ikkagi Inglismaa koondislastest, kes vigastustest priidena on iga kell Inglismaa kaitse TOP-10-es. Liin - Cole-Campbell-Adams-Keown-Dixon nt. saab minult sama palju kiitust kui ükskõik milline muu kaitseliin, sest neid iga ahv ikka üle ei mängi. Kui lisada sinna ka korralik vahetus (üks nimetatutest + teised), mis nt. praegu mängib, siis pole hullu küll midagi.

Tegelt on jutt jälle peatükist "Näen pindu teise silmas, kuid ise käin palgiga ringi", sest vaata korra kasvüi Newcastle liini ning võta sealt Dabizas ära. Ongi kõik. Tooge aga Distin sisse ning siis võib ka Suur Ettelükatud Kaitsev Neeger (Heskey siis) väravaid lööma hakata.

Mis puutub liiga parimasse klubisse, siis selleks on minu arvates endiselt Manchester, pikim pink on aga hetkel Leedsil. Tugevuste Top-5 on niigi selge (vt. tabelit).

Kõik.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

nu kle....keown adams.....sa t6esti arvad, et nad saavad mm-il p6hisse????

nu tore j22 siis oma arvamuse juurde

SleepWalking kle praegu on k6ik tipptasemel ryndajad palju kiiremad kui need kax k2ndu...
    keown adams v6tavad nurgal88gid 2ra, aga kiirrynakutel nad j22vad kohe v2ga h2tta.....martin sa rahune maha ma lihtsalt ytlesin mida mina arvan...k6ik

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Issanda rist. Kes rääkis, et nad peavad põhisse saama? Sinna nad niikuinii ei saa kui Ferdinand ja Camp terved on. Kuid koondisse saab üks neist kahest kindlasti, kui mitte mõlemad.

Ja oma kiirrünnakute jutu võid ka parem kohe nurka visata. Tavapäraselt on kiirrünnaku nö. kontra võimalus siis kui kaitseliin on üles liikunud nt. nurgalöök. Kui sa aga midagi Arsenalist jagaksid, siis ehk teaksid ka seda, et Adams ja Keown mõlemad on nurgalöökide ajal nt. vastase katsis, mistõttu kaitsetööga tegelevad mõned teised mehed.

Vaata natuke sellist asja ka kui palju väravaid lüüakse sellistest toredatest kiirrünnakutest ning igakord pole kaitses ka No Leg Luzhny't, kes Riisele 10 meetril 9-ga alla jääb.

Mis puutub kiirusse, siis kõik tippründajad pole Owenid või Henry'd. Ei taha just uskuda, et nt. Shearer mingi eriline sprinter nüüd oleks või kasvõi Viduka.

Mis puutub oma arvamuse ütlemisse, siis seda võiks ka natuke põhjendada - näited ehk lähiminevikust? Lihtsalt lahmimine (ManU sucks, Adams on koba jne...) on nõme.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

ma r22kisin euroopast (tippryndajate koha pealt)
    ja ma ei r22gi nurgal88gij2rgsest kiirrynnakust...vid sellisest, mis n2it algab v2ravavahist

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Aaaaa, no siis küll, jah, muidugi, miks ma kohe selle peale ei tulnud, nojah, kui ikka Euroopa tippründajad, siis Shearerti ma mainima ei hakka, tõesti, vabandan. Euroopas ju ikka aint sprenterid, kes jooksevad 100 meetrit nelja sekundiga.

Äkki tood mingi näite ka kui Adams või Keown on nii üle mängitud? Kardan, et jääd sellega rohkem kui hätta.

Ja põhjust ei ole vist vaja just kaugelt otsima hakata.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Too mulle see näide kuna nad kellegi poolt kiiruslikel põhjustel üle mängiti. Kui sa ei suuda, siis ära lahmi kah.

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by coco

V6i poolkaitses on ju Grimandi t2iesti v22riline mees Vieirat asendama?
    tegelt asendavad vieirad bronckhorst või siis parlour
    Grimandi on lihtsalt tõesti jobu, kes ei vääriks mänguaega saada aga noh, ta ju prantslane ikkagi, eks wenger prantslasi ikka mängu ´paneb, viimanekord Liverpooli vastu mängis ta selletõttu et nii Parlour kui ka van bronckhorst olid väljas, kuigi minusilmis oleks võind praem bergkampi keskväljale panna, vieira on juu niigi kaitsva orientatsiooniga poolik, ka jõuluvana grimandi ka seal veel, polnd jah ime et keskelt mäng pärast enam ei jooksnud

Aga Jaan, newcastle on ekju premieri parim klubi eksju
    Eriti kõva külg on ju neil ka pikk pink, kõvasti pikem kui gunneritel
    Kuule, v2ike Goebbels, n2ita mulle, palun, kus ma seda 8elnud olen. Eriti veel epiteediga "kindlalt".

Martin, Adams loobus koondise eest m2ngimisest. Ja ka sina l2ksid Newcastle'i l6ksu. Argumendid said otsa v2?

Ja selline kysimus, kui Vieirat asendavad Parlour ja van Bronckhorst, siis kes on p6his? Loodetavasti ma ei tunne Arsenali h2sti ja m6ni hea mees.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by Jaan
    Martin. Ja ka sina l2ksid Newcastle'i l6ksu. Argumendid said otsa v2?
    Äkki täpsustad, ei saa sinu mõttele praegu pihta. Kui pead silmas minu Sheareri mainimist, siis see on ainult seepärast, et üks Newcastle toetaja kireb siin mingitest hirmkiiretest tippründajatest. Proovisin siis näitena (ja Alanit kiites) tuua välja, et kõik tipud pole sprinterid.

Kui pidasid midagi muud silmas, siis seleta lähemalt. Argumentide osale ei saa ka pihta.

Oma tugevue arvamuse ütlesin juba varem otse välja. Võn uuesti teha: Kõige tugevam: ManU, pikim pink: Leeds. Top 5 tugevuseslt - praeguse liiga viis parimat.

P.S. Ka Alan loobus, kuid nüüd tuleb veel tagasi, vist, seega ma ei ole kunagi viitsinud ühtegi tippu niissama kõrvale lükata. Vajaudesl tulevad alati tagasi.

perpertum perverticum Kasutaja rohelineKonn avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Taheti näidet kuidas Keown-Adams kiirusega üle mängiti. Aga palun, näide väga meeldejäävast mängust: 2001 FA Cup finaal. 1:1 seisult jooksis Owen Keowni üle ja lõi vasakuga paremasse alanurka. Minut oli umbes 85+.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by Martin

Orginally posted by Jaan
    Martin. Ja ka sina l2ksid Newcastle'i l6ksu. Argumendid said otsa v2?
    Äkki täpsustad, ei saa sinu mõttele praegu pihta. Kui pead silmas minu Sheareri mainimist, siis see on ainult seepärast, et üks Newcastle toetaja kireb siin mingitest hirmkiiretest tippründajatest. Proovisin siis näitena (ja Alanit kiites) tuua välja, et kõik tipud pole sprinterid.

Kui pidasid midagi muud silmas, siis seleta lähemalt. Argumentide osale ei saa ka pihta.

Oma tugevue arvamuse ütlesin juba varem otse välja. Võn uuesti teha: Kõige tugevam: ManU, pikim pink: Leeds. Top 5 tugevuseslt - praeguse liiga viis parimat.

P.S. Ka Alan loobus, kuid nüüd tuleb veel tagasi, vist, seega ma ei ole kunagi viitsinud ühtegi tippu niissama kõrvale lükata. Vajaudesl tulevad alati tagasi.
    Ma m6tlesin seda, et sa t6id vaidlusesse sisse Newcastle'i kaitseliini, mis asjasse ei puutu. Ja kui argumendid otsa saavad, siis asutakse tavaliselt rynnakule (arusaamatuste v2ltimiseks - kaudses t2henduses) kuskilt teist pidi.

Alan tuleb tagasi? Miks? Ta ei taha.
    The Special One

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

selles oweni fa cupi teises väravas süüdistaks eelkõige lee dixonit, kel pärast seda mängu ka eriti pole põhisse asja olnud

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud