320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tim| Vaata postitust
    ilmselgelt glory hunter, läheb pubisse mängu vaatama siis ühes nurgas elab realile kaasa ja siis tatsab teisse paari nurka, vahetab fänni atribuutika ära ja elab teisele klubile kaasa.
    Mäng oli kehvake manu poolt tõesti kuid see enam ei loe kuna kokku võttes loeb vaid kes punktid võtab ;/.
    Mis selles halba on kui näiteks kaks klubi sümpatiseerib? Mulle meeldib Arsenal nende stiili poolest ja mõned minu lemmikute hulka kuuluvad mängijad mängivad Arsenalis (nagu näiteks Nasri).

    Muidu olen ikka Prantsusmaa jalgpalli ja Marseille fänn.

    Kommentaar


      Ma kuulsin mida ManU fännid olid staadionil Wengerile korduvalt laulnud. Nimelt "Sit down you paedophile". Kurat, FA võiks siukse asja eest ikka midagi ManU'le teha ka! Ehk siis nende "fännid" õpivad teisi ka natukese austama.

      Kommentaar


        Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
        Ma kuulsin mida ManU fännid olid staadionil Wengerile korduvalt laulnud. Nimelt "Sit down you paedophile". Kurat, FA võiks siukse asja eest ikka midagi ManU'le teha ka! Ehk siis nende "fännid" õpivad teisi ka natukese austama.
        Heh huvitav mida sa siis arvad nende Hillsborough ja Heyseli lauludest...

        Kommentaar


          ei no bwoo hoo, tooge taskurätti. ma kujutan nüüd moralistide tormijooksu juba ette, aga see on siiski suht tavaline banter, mitte midagi enamat. nõus, et päris piiripealne, aga ega nad 'arsene-arsene, where is maddie' ka nüüd ei laula.
          ja Wengeri suhtes on erinevalt mitmest teisest managerist respekt tegelikult paljude Unitedi fännide seas ikka üsna kõrgel, usu või mitte.

          mis Hillsborough või Heyseli teemat puudutab, siis ma ei kujuta küll ette, kes või kus neid niimoodi laulnud on, et tasuks see teema Unitediga seoses üles võtta? kõige vähem veel "c***** t**** is a blue, he hates munichs" klubi toetajatel.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar








            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              mis Hillsborough või Heyseli teemat puudutab, siis ma ei kujuta küll ette, kes või kus neid niimoodi laulnud on, et tasuks see teema Unitediga seoses üles võtta? kõige vähem veel "c***** t**** is a blue, he hates munichs" klubi toetajatel.
              Sorry ma jätsin smiley juurde panematta. Iga klubi juures on idikaid ja see laul käib pigem nii: "Carlos Tevez is a blue, he hates Fergie".

              Kommentaar


                Kõige tähtsam on see, et Wenger lõi veepudelit hästi. Nagu ta ise ütles.

                Kommentaar


                  nonii, uefa-idioodid lõidki pretsedendi. loodetavasti ollakse uue reegli rakendamisel järjepidevad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                    nonii, uefa-idioodid lõidki pretsedendi. loodetavasti ollakse uue reegli rakendamisel järjepidevad.
                    mis reeglist jutt käib?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      mis reeglist jutt käib?
                      Eduardo 2 mänguline keeld dive'mise eest. Et nüüd oldaks sama karmid ka kõigile teistele!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
                        Et nüüd oldaks sama karmid ka kõigile teistele!
                        Miks see hea oleks?

                        Kommentaar


                          Rõõmus keskkala tõesti ei pruugi aru saada võrdse kohtlemise printsiibist. Tõsilugu, kommunismi ei eksisteeri, ikka on keegi võrdsem.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Paistab ,et Vermaelen jäigi ainukeseks ostuks aga seda oligi arvata.

                            Kommentaar


                              Nyyd näeb kena jalgpalli

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gay Fish Vaata postitust
                                Miks see hea oleks?
                                Iroonia?

                                Et koigile ausalt ühte moodi? Et vähem sukeldumisi oleks ja vähem sobi tegemist?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X