320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
    Kas sa oled muidu käinud mängul? 100 naelaga peaks hakkama saama kui hangeldajalt osta? Ma ühe iirlasega rääkisin, ta ütles, et staadioni ees on palju inimesi kes oma pileteid müüvad, samuti saab osta ka lehest ja kuulutuste kaudu.
    Suht õnnevärk nii, et staadioni eest loota piletit saada, ei saa siis passid niisama kuskil pubis ?
    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      Mul on Londonis sel ajal vahepeatus, ja mõtlesin ka mängule minna. Eks ma proovin kuidagi pileti ära sebida endale, kui ei, siis ei, tuleb pubiga leppida

      Kommentaar


        Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
        Mul on Londonis sel ajal vahepeatus, ja mõtlesin ka mängule minna. Eks ma proovin kuidagi pileti ära sebida endale, kui ei, siis ei, tuleb pubiga leppida
        Tout´ide käest ära küll piletit osta. Maksad jõhkralt üle ning olen kuulnud juhtumitest, kus on ka müüdud võltspileteid. Võib-olla proovid läbi oma klubi fännifoorumite? Ei tea kuidas teil need asjad käivad, aga meie foorumites on täitsa tihti võimalik osta mõistliku hinna eest pileteid välja müüdud mängudele seoses nt.mõne fänni plaanide muutuse või haigestumise või millega iganes.

        Kommentaar


          Wenger - There's only one Tom Cruise

          ---
          Täna siis huvitav mäng. Arvestades koosseisu, millega Kreekasse sõidetakse, on vist viikki ainult korraliku eneseületuse korral võimalik.

          Kommentaar


            Ega see mäng midagi meile enam hetkel ei loe. Nagunii alagrupis esimesed. Lihtsalt tahaks noort Jack'i mängimas näha. Loodetavasti Song ei saa mängida. Puhkus kuluks talle ära.

            Kommentaar


              But a few blockbusters on the elder Cruiser's CV do seem ripe for an Emirates remake...

              1) Eyes Wide Shut - Look at how Arsene Wenger views contentious incidents.

              2) Far And Away - A trip back through time to Arsenal's last bit of silverware.

              3) A Few Good Men - Profile of Wenger's remaining fit players.

              4) Cocktail - The Tony Adams story, 1983-1996.

              5) Jerry Maguire - Remake starring Wenger, complete with new catchphrase "Don't show me the money!"

              6) Mission: Impossible - Arsenal's attempt to win the Premier League this season.

              7) Mission: Impossible 2 - Arsenal's attempt to win the Champions League this season.

              8) Born On The Fourth Of July - Now subtitled "And in the first team by the first of August".

              9) All The Right Moves - How Thierry and Hleb left the Emirates for Champions League glory.

              10) Rain Man - Now to be titled: We Used To Reign, Man
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                But a few blockbusters on the elder Cruiser's CV do seem ripe for an Emirates remake...
                vaimukas nagu budulojus!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Loodetavasti Song ei saa mängida. Puhkus kuluks talle ära.
                  "You will see Silvestre, Song, Ramsey, Gilbert and Vela. These are all players who have played at the top level."

                  Kommentaar


                    põhi:
                    21 Fabianski
                    12 Vela
                    14 Walcott
                    16 Ramsey
                    17 Song
                    18 Silvestre
                    32 Merida
                    34 Bartley
                    36 Cruise
                    42 Gilbert

                    varu:
                    24 Mannone
                    35 Coquelin
                    37 Eastmond
                    46 Ayling
                    48 Randall
                    51 Sunu
                    How does Freddy Kruger wipe his butt?

                    Kommentaar


                      Songa mõttetutes mängudes mängimise ainus põhjus on selles, et Wengerile näib Denilson Fabregase kõrval paremini sobivat? Kuigi, nagu ka siin varem on öeldud, on Cesc brassi kõrval oluliselt kahvatum. Aru ma ei mõista.

                      Kommentaar


                        Ei ütleks, et 1-0 kaotust oleksime väärinud. Vela oleks pidanud minu silmis ikka vähemalt ühe oma võimalustest sisse lööma, aga läks ta kuidas läks. Alagrupis esimesed ning see on tähtis. Nüüd Pooli mänguks valmistuma.

                        PS Ramsey laseb ikka haigeid sööte (Y)

                        Kommentaar


                          Olümpiaakos passis ja ootas ja tappis keskvälja seni kuni jõudsid oma võimaluse ära oodata. Nagu üks vene klubi hiljuti. Song on geenius, Fabiansi Almunia asemel väravasse, Walcott vajab mõne mängu jagu lahtijooksmist. Jack samamoodi. Võibolla ainult paarikümne mängu jagu. Sunu tundus lahe. Merida esimesel poolajal samamoodi. Kaitseliin oli korralik, samas (mõistetavalt) ei toetanud edasiminekuid sarnaselt tavapärasele mängujoonisele. Aaronist saab veel asja.

                          Kommentaar


                            Carlos Vela signs new long-term contract

                            Vela is the 11th first-team player who has committed his long-term future to Arsenal since the end of last season. Vela, Eduardo, Sanchez Watt, Alex Song, Nicklas Bendtner, Denilson, Robin Van Persie, Theo Walcott, Lukasz Fabianski, Aaron Ramsey and Jack Wilshere, have all recently signed new long-term extensions with the Club.

                            Kommentaar


                              mina ei saa vela fenomenist aru. võiks ta maha parseldada. pärast eilset eriti.
                              How does Freddy Kruger wipe his butt?

                              Kommentaar


                                100 naelaga sa piletit ei saa sellisele mängule.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X