Lehekülg 74, kokku 74 EsimeneEsimene ... 24647071727374
Näidatakse tulemusi 1 461 kuni 1 463, kokku 1463
    Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Kui mõnu tahab(viitsib?), siis oskab küll.

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Okei. Norral on nafta, Šveitsil on aastasadu püsinud stabiilne riigi- ja majanduskord. Tugev pangandus. Saavad hakkama.
    Mis meil oleks? Praegusel hetkel oleme me ikka pigem sõltuvad ELi turust, et sinna saaks müüa lihtsamalt ja sinna teenuseid kasutada lihtsamalt. Ütleme, et see võimalus langeb ära. Ilmselt tõuseks hinnad kõigele, mis tuleb EList. Mis meie puhul tähendab väga suurt kogust asju. Teenuseid saame me ainult väga odavat tööjõudu pakkudes. Ehk see oleks ka veidi jama. Mida teevad siis firmaomanikud, kelle eesmärgiks on saada paremat sissetulekut ja et töötajad enamvähemgi rahul oleks? Noh, pööravad pilgud sinna, kus nende kaupa vastu võetakse. Kui ELi on raske sisse saada, siis võib kohe tulla üks teine suure turuga riik ja hakata pakkuma paremaid tingimusi. Ettevõtjad on rõõmsad, kuna saavad enda asjadest lahti. Et poliitikud ei kobiseks, siis toetavad nad neid rahaliselt ja poliitikud ei taha ka väga siis enam siin mingeid hädasid ja pahaseid valijaid. Siis tuleb eks sõbralik suure turuga riik ja küsib, et äkki teeksite kuskil seal ja seal sellist avaldust, äkki mõtleksite siin veidi seda ja teist keele- või kodakondsuspoliitikat ja, oih, ilma püssipauguta olemegi Vene mõjusfääris.
    Mingid võrdlused kassisita ja mannavahuga võite ausalt endale naiivsuses sisse istuda, sest ükski asi ei pea kohe nii käima, et astute välja EL-st, kohe olete Venemaa osa, vaid see muutub järkjärgult, kui vaatate juba Kreekat, Küprost ja muid riike, kes sita majanduse sunnil asuvad vaatama selle suure turu poole.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

terrible cunt Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    inimesed, kes ei oska telefoni numbrit korrektselt öelda.

viiskümmend viis, kuuskümmend kuus, seitsekend seitse, kaheksakend kaheksa. 505606707808.
    Mind kõditas. Ja point ka õige.
    Tsitaat Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Sa oled nii loll, et ma ei imesta, et sa manku fänn oled.

komeet Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma hakkasin last lasteaiast koju tuues mõtlema, et kui Printsessi-Sille vms ta nimi oli, ütles Jani filmis "mees, tead sa ka, mitu kilomeetrit munni ma olen pidanud selle auto pärast imema olen pidanud", siis kuidas seda täpselt mõõdetakse?
    Ehk kas kilomeetris on koos KÕIK imetud munnid või pigem on liidetud imemisliigutuste distants?
    Ehk kas meetriks on vaja viis 20cm-st munni või piisab meetri täissaamiseks võtta 20cmine viis korda täielikult suhu?
    Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    küsi oma eks-naiselt.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud