320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Nõmedaim teema: Kõikvõimalikud personaalsed muusikateemad. Tuleks kokku siduda ja allavoolu saata. Õnneks on need kõik vist läbus, kus nende õige koht ongi.
    Ma täitsa usun, et paljude jaoks on spetsiifilised muusikateemad ainult ees, aga samas on need üldiselt ka üsna populaarsed. Äkki oleks mõistlik teha muusikateemade jaoks eraldi alamfoorum? Või alamfoorum kõiksugu kunstidele (koos muusikaga filmid, sarjad jne)?

    Kommentaar


      Freiburgi teema on ka täiega nõme ja tuleks läbusse tõsta või ära kustutada.
      Lahendus oleks lisada nupp, et lõpeta teema jälgimine vms, et uute postituste all mittesobivaid teemasid ei kuvataks. Uusi alamfoorumeid pole vaja.

      Kommentaar


        Algselt postitas mazz Vaata postitust
        Ma täitsa usun, et paljude jaoks on spetsiifilised muusikateemad ainult ees, aga samas on need üldiselt ka üsna populaarsed. Äkki oleks mõistlik teha muusikateemade jaoks eraldi alamfoorum? Või alamfoorum kõiksugu kunstidele (koos muusikaga filmid, sarjad jne)?
        Kui kerge OT-ga jätkata, siis miks on Instrumentaalmuusika teema läbus, aga Maailma kõige hirmsamad laulud offtopicus?
        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
          Kui kerge OT-ga jätkata, siis miks on Instrumentaalmuusika teema läbus, aga Maailma kõige hirmsamad laulud offtopicus?
          Üks on kultuurilise püsiväärtusega teema.

          Kommentaar


            Algselt postitas mazz Vaata postitust
            Ma täitsa usun, et paljude jaoks on spetsiifilised muusikateemad ainult ees, aga samas on need üldiselt ka üsna populaarsed. Äkki oleks mõistlik teha muusikateemade jaoks eraldi alamfoorum? Või alamfoorum kõiksugu kunstidele (koos muusikaga filmid, sarjad jne)?
            Ei usu. Mu meelest offtopicust piisab säärasteks asjadeks, pole ju nii palju neid teemasid, et kuskil uputaks. Kes ei taha ärgu lugegu.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Naljakaim postitus peaks alati sees olema. Seda seepärast, et parim postitus kipub enamjaolt olema mingi tõsine jalkajaur, aga naljakaimate postituste pealt tuleb igasugu kulda.
              üldse oleks hea, kui enamjaolt valitaks postitusi mitte postitajat.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Aasta varikonto on saabunud: Kännuämblik

                Kommentaar


                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  Aasta varikonto on saabunud: Kännuämblik
                  Keda sa silmas pead?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Keda sa silmas pead?
                    kasutajat Kännuämblik.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      Lõpetuseks, manu fännid, kes alati rääkisid, kui faking kloun ja antijalgpall ja mürgine isiksus on Mourinho ja nüüd on täpselt samasugused sheeple'id nagu teismeeas wordprez kunagi spetsiaalühe esimese käigu ajal. Veits on juba uudishimu, et mis juttu sealt siis tuleb, kui ta lõpuks klubist läinud on.
                      Now, now. Mulle ei ole ta kunagi meeldinud ja ei meeldi nüüd ka. Ei jõua ära oodata kui ära läheb. See ei tähenda, et mulle võita ei meeldi. Aga Mou on ikka eriline vänt.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Uue aasta jaoks ka midagi.

                        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                        Kahe käega kirjutan alla. Ma teenisin 1999. aastal aega Tartu ÜJP-s, Herem oli seal siis alles leitnandi (või isegi nooremleitnandi) auastmes staabiohvitser. Ta oli juba toona, verinoore ohvitserina pataljoni kõige silmatorkavamalt intelligentne tüüp. Tasakaalukas, kainelt arvestav ja tuntavalt suure lugemusega. Väga kontrastne, eriti, kui teised pataljonis toimetavad ohvitserid tema kõrvale panna.
                        Pluss mul on temaga eluks ajaks väga isiklik mälestus, mida ehk on paslik siinkohal ka meenutada (panin millalgi oma "memuaare" kirja, nüüd on hea võtta).

                        Väljaõpe sai läbi, olin Tartus tagasi, aega omajagu mööda veerenud ja kätte jõudnud see päev, kui pidulikul pataljonirivistusel loeti ette pataljoniülema käskkirjad, millega omistati ajateenijaile uusi auastmeid.
                        Mina aga olin suutnud vahepeal kerge südamelihasepõletiku hankida, mille suuremalt jaolt juba püstijalu olin läbi põdenud, aga mille tõrjumiseks endiselt igapäevaselt sigavalusaid süste persse sain. Ja siis juhtuski kuidagi nii, et just tolsamal päeval ei olnud pataljoniarsti kohal ja vanemad med.vennad, kes kohe saabuva metsalaagri järel pidid reservi pääsema, olid rivistusel – ja mina, värske med.vend, jäin laatsaretti valvama. Tsivilistist velsker, punapäine proua Anu oli aga pati arstilt kapten Johansonilt saanud korralduse mulle rivistuse ajal järjekordne annus rohulahust persse pressida.
                        Need süstid olid sigavalusad. Ravim oli kristalne pulber, mida NaCl sees lahustati ja siis läbi jämedanõelalise süstla lihasesse suruti. Kui pulbrit piisavalt hoolikalt lahuses läbi ei raputanud, siis... Oi. Ai.
                        Ja nii ma olin siis kõhuli med.punkti ülevaatuslaual, marlitutsakas karjumahakkamise vastu hambus, perse paljas ja higipull otsa ees jälgimas, kuidas proua Anu sadistliku mõnuga rohukapi ees mulle järjekordset valudroogi valmis raputas.
                        Hetk, sekund enne seda, kui ta valmistus seda kuradima kanalisatsioonitoru meenutavat nõelajurakat mu tagapalgeisse rammima, avanes med.punkti uks ja sisse marssis nooremleitnant Herem. Ma ei osanud midagi suurt arvata, aga niipalju mu hirmuähmas aju suutis genereerida, et olukorras, kus ma olen abitus seisusndis kõhuli, püksid rebadel, ei ole mul ilmselt vaja garnisonimäärustikku punktuaalselt jälgida ega püsti karata. Nii ma siis jälgisin, kuis Herem tõsisel muigel oma hiigelsaabastega üle läikiva linoleumi mürtsutas ja minu ees seisma jäi. Põrnitsesin teda, unustades isegi marlitupsu hammaste vahelt sülitamast.
                        „Et sedasi!” müristas Herem. „Teate, tavaliselt ma ajateenijate järele ei jookse, reamees Tiits, ja veel vähem palja persega ajateenijate järele, aga mul on teile üks paber ette lugeda!”
                        Ja võttis mapi vahelt valge paberilehe ning luges sealt: „Käskkiri! Vastavalt otsusele number see ja too, prim too ja see, käsin: omistada reamees Tiits, Marekile kaitseväeline auaste kapral alates kuupäevast see ja see! Alla kirjutanud: Tartu Üksik-Jalaväepataljoni ülem kapten Klettenberg!”
                        Luges, voltis paberi kokku, pistis selle mulle pihku ja tõmbas siis frentšitaskust välja kaks tuliuut rohelist pagunit, millest kummalgi üks triip. Pani need "laibaletile," kus ma palja persega olukorra skisofreenilisust tunnistasin, surus kätt, pööras kannapeal ringi ja lahkus.
                        Riviplatsilt kostis Eesti hümni. Nagu minu auks. Minu, palja persega värske Eesti Kaitseväe laskur-sanitar-autojuhi, kapral Tiitsu auks.
                        Nii sai minust esimene ja viimane ajateenija Eesti Kaitseväe ajaloos, kes on auastmekõrgenduse vastu võtnud palja persega.
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Alati tore näha vilistlasi tegutsemas.

                          (N)etikett aastal 2018 ehk kuidas võita lahinguid, mis loevad rohkem kui elu.
                          103% netihiiro garantii!!!!!!

                          Liiderdamine pole partneri suhtes õiglane - Mingi vagiinahunt oled vä? Raudselt eit pani ka ise kõrvalt.
                          Keegi kuskil kedagi ahistas - Normaalne naine on üldse kodus sellisel ajal ja kui ta poleks seda tahtnud, siis poleks ta nii riietunud.
                          Vallaline naine läheb klubisse - Selge, lipakas.
                          Vallaline mees läheb klubisse - Elumees!
                          Suvaline Delfi artikkel "Mida mehed tahavad" - Vot sellised need mehed ongi, sead, kes kardavad iseseisvaid naisi.(juhul kui omad vagiinat)
                          Suvaline Delfi artikkel "Mida naised tahavad" - Raudselt meeste kirjutatud, sest nad kardavad iseseisvaid naisi. (juhul kui omad vagiinat, kui ei siis kavalalt vali kasutajanimeks näiteks Mari ja kirjuta kuidas sulle meeldivad suurte peenistega neegrid)
                          Minule on eestlaste tulevik oluline - Krdi EKRE nats.
                          Minu hääle sai Reformierakond - Autorollo, kadunud 10 miljonit jne.
                          Minu hääle sai Keskerakond - Riigireetur ja FSBagent.
                          Jõukamad peavadki rohkem ühiskonda panustama - Selge, punane kommunist.
                          Kõik moslemid pole vägistajad - Tolerast.
                          Kuskil keegi moslem midagi negatiivset tegi - Saite nüüd!!!!

                          Muidu on kirikust 24/7 pohhui, sest nad kõik on raudselt ühed pedofiilid aga kui keegi mainib samasoolisi, siis palun käivitage plaat nr 2: Hittidega: "See pole loomulik", "Piiblis on selgelt õeldud..." ja "Abielu on püha".

                          Kui tekib olukord, kus keegi tunneb ennast solvatuna (mis iganes see väljend ka tähendab), peale sõimu ja korduvaid katseid pehmot õigele teele suunata, tema silmi avada ja kord majja lüüa, siis piisab võlusõnast "lumehelbeke".

                          Näide 1:

                          Pehmo: "Kooseluseadus on pelgalt juriidiline vahend"
                          Isane: "Sinusugustele kindlasti meeldiks, kui pedekad sulle tagant luuki kütaksid, nii et virtsa pritsiks kottide vahelt krdi punnsilm. Abielu on püha!"
                          Pehmo:"See on solvav (me päriselt ei tea mida see väljend tähendab)."
                          Isane: "Lumehelbeke" (automaatne võit +10cm pikem virtuaalne peenis)

                          Näide 2:

                          Pehmo: "Naistevastane vägivald tuleb mõista hukka."
                          Isane: "Naised on ise palju hullemad ja vähemalt pooled asjad on liialdatud või üldse väljamõeldud. Kui oled õige mees, siis naine saab aru kus on tema koht"
                          Pehmo: "See on solvav."
                          Isane: "Lumehelbeke." (Instant kill)

                          Vaata kevadhooaja ajakava ja pane end kirja!
                          Projekti rahastatakse maaelu arengukavade meetmetest.
                          Jätame siia.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            2018 start!
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Nii, veel üks kodutarbeline küsimus. Tahaks tugitooli või siis sellisemat paarikohalist diivanit, mida teleka ette panna ja kus lösutada saaks. Kunagi oli Baltas väga tore kasutatud mööbli ait, aga kus praegu sellist mööblit leida saaks?
                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Voodi.ee
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              ma tean, tra, aga mul lõi hinge kinni ja ma jäin vait, sest mõtlesin, kes ma ikka olen mälestamaks. aga siiamaani kriibib.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Tõesti päris hea.

                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Vaatasin telekast II maailmasõja doki. Euroopa tundus päris ebaturvaline. Kolin ära.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X