320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saver saab juba by default aasta häirivama postitaja/jobu nominatsioonid kätte?

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Õllesummer (teine külastuskord)
      * Inimesed: Tropid. Sesmõttes, okei, sa oled 40 aastane mees ja su 13 aastastele tütardele meeldib Kasabian. Tore. Aga see ei tähenda, et see on hea idee, et vead naise ja tütred lava ette ja siis tuleb dialoog.
      Düüd "Kas sa võiksid vähem hüpata ja suitsu mitte teha"
      Mina "Kamoon, see on sisuliselt esirida, siin on see okei, et inimesed liiguvad"
      Düüd "Mind häirib"
      Mina (reaalselt väga viisakalt) "Aga palun minge paar rida tahapool, te olete reaalselt paar rida liiga ees, kui selline asi häirib"
      Düüdi naine "Käi perse tropp. Sina oled liiga ees. Sa häirid meid. Käi perse"
      Suht mõistlik.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Saver saab juba by default aasta häirivama postitaja/jobu nominatsioonid kätte?
        auhinna, rahulikult, mitte nominatsiooni


        ja see eika õlleka keiss - no täpselt sama olukord oli saastaid tagasi Franz Ferdinandil. Kuradi teleka ees istujad käivad üks kord aastas väljas oma jörmifestivalil ja ei saa aru miks bändidele kaasa elatakse. ei lähe sinna peole küll enam

        samas isegi postiivusel istusin mingi terassi äärel õues suitsuga ja mingi läti türa ja ta naine läksid nii õhku täis, nagu ma oleks kellegi nende lähedasele elu kallale läinud. nagu. festival. õues. palju ruumi.
        lääne-euroopas samas sellist vingumist ei ole, kõik palju sõbralikumad ja mõistvamad.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Täpselt sama on ju nähtud Eestis meistriliiga mängudel häält tõstes paar aastat tagasi. Narvas lubati mul hambad kurku taguda, a le coqil lubati peksa anda, tartus valati lihtsalt sõimuga üle. Sillamäel kiideti ja käidi kätt surumas ja patsu löömas. Sillamäe fännid olid lahedad vanad.

          Kommentaar


            Kaasa elamine kaasa elamiseks aga miks on vaja rahvamassis suitsu teha ja täistoopidega ringi töllerdada?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
              Täpselt sama on ju nähtud Eestis meistriliiga mängudel häält tõstes paar aastat tagasi. Narvas lubati mul hambad kurku taguda, a le coqil lubati peksa anda, tartus valati lihtsalt sõimuga üle. Sillamäel kiideti ja käidi kätt surumas ja patsu löömas. Sillamäe fännid olid lahedad vanad.
              Sellega meenub üks aastalõpukas kus turvad keelasid trummi mängimise ja laulmise, pidavat segama..
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                aga miks on vaja rahvamassis suitsu teha
                Ma pole ka sellest kunagi aru saanud.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  aasta suitsiid by Pogba - gif battle'isse minek Jasperiga.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    aasta suitsiid by Pogba - gif battle'isse minek Jasperiga.
                    Kus?.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Kus?.
                      Ole lahke.

                      Nomineerin ilmselt isegi selle huumori aasta lõpus.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        aasta suitsiid by Pogba - gif battle'isse minek Jasperiga.
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Ole lahke.

                        Nomineerin ilmselt isegi selle huumori aasta lõpus.
                        Tänaseks päevaks on ehk ikka aru saanud.....

                        Kommentaar


                          Peded. Munnigi ei saa aru.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Ei ole hullu, Simmo. Sa mängid esimest korda.

                            Kommentaar


                              Ei teagi, kas Olulised Uudised või siia, aga õnnitlused nomineeritutele. https://www.indy100.com/article/stud...sm-7820556?amp
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                salvestan
                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Ma päris täpselt ei mäleta, mis mäng see oli, aga vaatasin seda igatahes telekast. Kruglov andis äärelt tsenderduse ning karistusalajoonelt lõi Vassiljev suurepärase palli väravasse. Oi kurat kui närvi ma sellest läksin. Eesti koondise sinises särgis lööb mingi sibul värava. Ennekuulmatu. Ja kurat pärast seda olukorda otsustas Dmitrijev keskväljal vastase kontrarünnaku maha võtta ning sai selle eest kollase kaardi. Ma olin vihast nõretamas, et mingi tibla häbistab Eesti koondist ning rikub reegleid. Pöörasin pilgu korraks eemale kuni kommentaator karjus, et Pareiko väravas tegi järjekordse supertõrje. Ah et väravas on ka veel mingi tont. No siis mulle küll aitas ning panin telekale jalaga...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X