320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Teist korda juba tänase õhtu jooksul nimetatakse vanaks...oehhh...mis ma kosta oskan? Midagi, ma olen sõnatu.
    No ma igatahes tellisin omale hauaplatsi ära kohe.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Tofoa, kui ma järgmine kord su esseesid parandan, võtan arvesse. Tegelt kah. #Jeevõimisiganes
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Lollus häirib.

        Üldiselt - paned avalikku foorumisse jutu ja eeldad, et vastata tohivad ainult need, kelle kandidatuuri sina oled heaks kiitnud? Kõlab ju mõistlikult.
        Mõne näo tegevus on küll nõks edasi kulgenud, kui pelgalt vastamine v kujutan ma ette midagi?
        Ja nagu mittemitte kuidagi ei suuda ennast tagasi hoida? Friik

        Kommentaar


          Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
          v kujutan ma ette midagi?
          Tundub läbivaks probleemiks olevat küll, jah.

          Aga suudan ikka, seni ei tahtnud. Nüüd näiteks tahan. Ole tore.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            Tofoa, kui ma järgmine kord su esseesid parandan, võtan arvesse. Tegelt kah. #Jeevõimisiganes


            Kes Sa oled või mis esseesid Sa parandanud oled?

            E: tra, kas ma ajan sind nüüd kellegagi sassi?
            E2: jep, ajangi
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              1. hääletax qi loex foorumit ja teax teisi postitjaid

              2. nõus et qi oled yle 30, tapa end

              3. tänud fännidele häälte eest ja õnnesoovid 'aru saamise' eest. meil on aastal 2012 ees suur töö. mul on suured plaanid. podcast, blogi, allkirjad. me SUUDAME SEDA!!!
              Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

              Kommentaar


                Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                2. nõus et qi oled yle 30, tapa end
                vhak, Pohlaku varikonto
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Ahjaa, pikad juuksed. Eile nägin mingit düüdi, vanuses nii 20. Et pidi nagu alles generaalplaanis olema kui Hairy metal popp oli?
                  Aga:
                  Pikk väheke lokkis juus----olemas
                  peapael-----olemas
                  megaliibuv teksa----olemas
                  kauoboi king (reaalselt, ma mõtlesin et neid ei ole võimalik enam saada)---olemas
                  Ühesõnaga, havisaba kitarr kätte ja bändi


                  Ja miks just havisaba kitarr, sest kui sul polnud havisabakitarri, siis sa polnud hevimees.

                  Kommentaar


                    Ongi hea teema perse keeratud. Aasta jooksul foorumit üleval hoidnud nii positiivsete kui negatiivsete tegelaste panuse tunnustamisest on saanud isikutevaheliste suhete klattimise koht, kust peale debiilsete väljaelamiste korralikku tagasivaadet pea võimatu leida
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                      Ongi hea teema perse keeratud. Aasta jooksul foorumit üleval hoidnud nii positiivsete kui negatiivsete tegelaste panuse tunnustamisest on saanud isikutevaheliste suhete klattimise koht, kust peale debiilsete väljaelamiste korralikku tagasivaadet pea võimatu leida
                      muru rohelisem, taevas sinisem jne
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                        Ongi hea teema perse keeratud. Aasta jooksul foorumit üleval hoidnud nii positiivsete kui negatiivsete tegelaste panuse tunnustamisest on saanud isikutevaheliste suhete klattimise koht, kust peale debiilsete väljaelamiste korralikku tagasivaadet pea võimatu leida
                        Kõik vajalik on minu postis olemas, ehk siis tunnustamises. Sulgudesse panin lihtsalt selgituse miks ma nii valisin, põhjendamine on vägagi oluline!

                        Kui sa lähed poodi ja ostad omale Bonuxi või Rexi pesupulbrit ja pakendil on silt +40% GRATIS! Kas sa siis võtad toote kus on vähem sees, mis peseb sitemini ja on kallim?

                        Ei sa võtad selle kõige ahvatlevama ja mahlasema tüki ja pured seda puuotsas nagu väike rasvatihane kuuvalgel ööl!

                        Mina samuti panin sinna natuke pipart soola juurde ja kõik peaks õnnelikud olema, et BOONUST tuleb!

                        Mida eesti inimesel ikka vaja on teada, on vaja teada seda, et ta saab midagi tasuta ehk poolmuidu.

                        Mina hindasin isikuid kellega mul on kokkupuude olnud, keda ma tean, kelle tegemistega teatud määral kursis, ma ei saa ju nomineerida inglise või saksamaa liiga raffast kui mul pole kokkupuudet.
                        See oleks väga vastutustundetu ja alatu teatud isikute suhtes.

                        Väljendan seda, et see minu Aasta Auhinna post on köömes sellega mis pildirallisid Jasper siin korraldab.

                        Aga seda ma mainin niisama ....samamoodi nagu mainib hambavalus inimene hambavalu.

                        Üldiselt jääb mulje, et jyriöö sa oled nagu hernekaunas see ainukene ja kibestunud ussitanud hernes, kellega herneuss kurameerib, et NOOO SEXOBIIIT!

                        Ja ma ei klattinud midagi, see on reaalsus, sama reaalne kui sinu toanurgas haisvad juustusokid.

                        Mees ole hea ja tule sealt haljalt oksa pealt ja pilve piiri pealt alla! Või oled sa nagu kass, kes puu otsa saab aga alla ei saa.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                          Kõik vajalik on minu postis olemas, ehk siis tunnustamises. Sulgudesse panin lihtsalt selgituse miks ma nii valisin, põhjendamine on vägagi oluline!

                          Kui sa lähed poodi ja ostad omale Bonuxi või Rexi pesupulbrit ja pakendil on silt +40% GRATIS! Kas sa siis võtad toote kus on vähem sees, mis peseb sitemini ja on kallim?

                          Ei sa võtad selle kõige ahvatlevama ja mahlasema tüki ja pured seda puuotsas nagu väike rasvatihane kuuvalgel ööl!

                          Mina samuti panin sinna natuke pipart soola juurde ja kõik peaks õnnelikud olema, et BOONUST tuleb!

                          Mida eesti inimesel ikka vaja on teada, on vaja teada seda, et ta saab midagi tasuta ehk poolmuidu.

                          Mina hindasin isikuid kellega mul on kokkupuude olnud, keda ma tean, kelle tegemistega teatud määral kursis, ma ei saa ju nomineerida inglise või saksamaa liiga raffast kui mul pole kokkupuudet.
                          See oleks väga vastutustundetu ja alatu teatud isikute suhtes.

                          Väljendan seda, et see minu Aasta Auhinna post on köömes sellega mis pildirallisid Jasper siin korraldab.

                          Aga seda ma mainin niisama ....samamoodi nagu mainib hambavalus inimene hambavalu.

                          Üldiselt jääb mulje, et jyriöö sa oled nagu hernekaunas see ainukene ja kibestunud ussitanud hernes, kellega herneuss kurameerib, et NOOO SEXOBIIIT!

                          Ja ma ei klattinud midagi, see on reaalsus, sama reaalne kui sinu toanurgas haisvad juustusokid.

                          Mees ole hea ja tule sealt haljalt oksa pealt ja pilve piiri pealt alla! Või oled sa nagu kass, kes puu otsa saab aga alla ei saa.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            sitt möla.

                            Parem otsime vastust ja anname "Mädamuna rändkarika" foorumlasele, kes on kõige rohkem ignoorlisti topitud. Minu poolt kõigile 0 punkti kahjuks.

                            Tulistagem!


                            Edit: Jasper saatis oma listi mulle postkasti. Et võite veel saata ja ma teen lõpus kokkuvõtte.
                            Veel on hääli saabunud, aga vähe...Tulistage

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Miks Ibra Mr. Beani embab?

                              Kommentaar


                                Kesha, Count ja Teiresias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X