320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Mis su peika sellest arvaks?
    Sama vastus.

    Kommentaar


      Kõige jäärapäisem postitaja: Romario - iga jumala kord, kui ta mõne kehva mängu peale Kalju toetamisest loobuda lubab. Jeah!

      Saarlane, millal selline asi veel aset leidnud on? Kui klubi on mingite jamadega hakkama saanud (a.la tehnilised kaotused jms), siis olen tõesti hetkeemotsiooni pealt igasugust jama tootnud, aga kehva esituse eest väljakul küll ei meenu.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Kõige pessimistlikum postitaja: Tanel, Uuu
        Mida? Kui pessimisti kartused on aastate pärast õigustatud olnud, siis ta on realist. Sai ju juhatuse koosolekul peatutud sellel teemal üks kord.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Keda igatsen? plekkpurk oma öiste mõtisklustega on kusagile kadunud ja AC Milani stagneerumine on pisut pildilt viinud Jasperi. Being a fan isnt about results, man!
          ma ei tea, mis on hullem pask, kas
          a) et pildilt kadunud
          b) being a fan is about posting.

          üldse on mu nime vestlustesse kistud täiesti obskuursetes kohtades.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            dannar ka, vnoh mõnuagent 007, kes sai oma veetlevat kohmetust enda töö juures mulle esitleda, veenev. Kiidan sind ka g-punkti ettekande eest, mis naised errorisse keerutasid. Arko tänab sind.
            Selgitan g-punkti. Nimelt olen ma sellest sügisest uuesti tudeng ja mingil kummalisel põhjusel olin Arko Oleski aines "Akadeemiline kirjutamine" ja seal oli rühmatöö ülesanne teha lühikava teaduslikust uuringust-ettekandest. Noh, noored siis tegid selliseid teemasid, et kas tudengitel on raske korterit leida, kas noortel on raske saada ülikooli ja kui palju noored narksi tõmbavad. Ühesõnaga totaalne pask. Arko tegi viisakalt märkusi ja tundus igavlevat.

            Seejärel tuli viimane grupp, kuhu kuulusin ka mina. Ja teemaks oli "Kas g-punkt on olemas?"

            Arko säras nagu säraküünal. Naised olid 50-50, mingid noorfeministid ahhetasid ja pööritasid silmi, mingid mimmid naersid.

            Kava oli seejuures kõige paremini koostatud ja üleüldse.

            Kommentaar


              Umbes sama keiss kui ma matemaatikute diplomitöö kaitsmistel hakkasin Tallinna litsidest või jalka ennustamisest rääkima

              Kommentaar


                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                Suurim jobu: count
                TOP 5 jobud: count, Tofoa
                Üks asi on solvamine, aga teeme nii et pededega ühte patta päris ei pane eksju?!

                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Selgitan g-punkti. Nimelt olen ma sellest sügisest uuesti tudeng ja mingil kummalisel põhjusel olin Arko Oleski aines "Akadeemiline kirjutamine" ja seal oli rühmatöö ülesanne teha lühikava teaduslikust uuringust-ettekandest. Noh, noored siis tegid selliseid teemasid, et kas tudengitel on raske korterit leida, kas noortel on raske saada ülikooli ja kui palju noored narksi tõmbavad. Ühesõnaga totaalne pask. Arko tegi viisakalt märkusi ja tundus igavlevat.

                  Seejärel tuli viimane grupp, kuhu kuulusin ka mina. Ja teemaks oli "Kas g-punkt on olemas?"

                  Arko säras nagu säraküünal. Naised olid 50-50, mingid noorfeministid ahhetasid ja pööritasid silmi, mingid mimmid naersid.

                  Kava oli seejuures kõige paremini koostatud ja üleüldse.
                  mõttetu

                  minu kursavend riietas ennas kunagi munarakuks ja käis tallinna tänavatel ajakirja di jaoks küsimas, et kus on munajuha tänav ja kas keegi oskab teda näpuga suunata g-punkti suunas.

                  see oli raju.

                  nagu oli ka toona riigikogu ees geide kooselus allkirjade kogumine või sauna nautimine piima, mee ja muu juraga. saunakivid tuli hiljem kinni maksta.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    mida perset lihtsalt, mida faking perset nagu


                    parimad postitused tulevad alati aasta lõpus
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Kaua hääletus avatud on? Saab ka uue aasta esimestel päevadel hääletada?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Kaua hääletus avatud on? Saab ka uue aasta esimestel päevadel hääletada?
                        Kuna Tofoa loeb kokku, siis võid veel esimestel kuudel hääletada.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Kuna Tofoa loeb kokku, siis võid veel esimestel kuudel hääletada.
                          Eeldan, et seal tuleb laiahaardeline häältega manipuleerimine ja tõenäoliselt osutub "Šveitsi erapooletu instituudi/uurija" mähkerdamise tagajärjel igal alal võitjaks Tofoa!
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Traditsiooniliselt on aasta esimesed päevad, nii 4-5 olnud veel auhindade andmiseks avatud.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Oskarid tulevad ikka veebruaris. olge mõnusad!
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                Oskarid tulevad ikka veebruaris. olge mõnusad!
                                Nõrk värk. Lähen õue pauke kuulama. Cheers! Tule teinekordki Tartu külla. Läheme kuulame Beebi Papat ja Abraboyd.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X