320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Suvepäevadeni on sitaks aega.
    Oled suvepäevadel kohal?
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      Oled suvepäevadel kohal?
      Jup. budulojus, Amos ja Martin peavad mulle õlle tooma.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Amos tuleb suvepäevadele? Kas ta iga 2 tunni tagant vahetab klubisärki?
        slimm.ee

        Kommentaar


          Üksteise peal on särgid ja võtab järjest vähemaks. Aga millal suvepäevad toimuvad?

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Jup. budulojus, Amos ja Martin peavad mulle õlle tooma.
            Tru dat ja särke ei vaheta.

            Kommentaar


              Ma sain täna teada, et Amos töötab Eesti Päevalehes. Uskumatu.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Ma sain täna teada, et Amos töötab Eesti Päevalehes. Uskumatu.
                Miks uskumatu? Kui sa foorumikasutaja järgi paned inimese profiili paika siis good luck
                Uuu peaks jämejalast olema.

                Kommentaar


                  Amos on Dannar.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Ma sain täna teada, et Amos töötab Eesti Päevalehes. Uskumatu.
                    Koristajana?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amos Vaata postitust
                      Miks uskumatu? Kui sa foorumikasutaja järgi paned inimese profiili paika siis good luck
                      Uuu peaks jämejalast olema.
                      Uuu sõidab viisaka mersuga.


                      DSC_0158(1).jpg
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Amos on Dannar.
                        Kusjuures see vastaks nii mõnelegi küsimusele. Kui nüüd järgi mõelda siis ongi nii. Amos ongi Mõrulamendi varikas. Krt kuidas ma ise seda varem läbi ei närinud. Parem hilja kui mitte kunagi.
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Aasta nõmedaima postituse kandidaat:

                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Ma ei tea, pole kunagi veel ühtegi Eesti klubi mängu vaatamas käinud.. Lihtsalt ei leia sealt midagi, mis see paar tundi mulle pakuks. Jalgpalli elamus see küll ei oleks. Selleks ma vaatan suuri liigasid.
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Faking mai keskpaik on käes, tofu, kui sa ei leia aega neid tulemusi kokku lüüa siis ma teen selle ise ära, kui vaja. Eks kõigil on töö, eraelu ja hobid aga, kui väga vaja ma leian selle aja, et see ära teha. Oled 2 kannu õlut sees näiteks, sobib?
                            Saame oma ilusaimad ja koledaimad kätte. Uus aasta on niipalju uusi jobusi kaasa toonud, et varsti ei tee vahet kes alustas enne ja kes pärast jõule .
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Faking mai keskpaik on käes, tofu, kui sa ei leia aega neid tulemusi kokku lüüa siis ma teen selle ise ära, kui vaja. Eks kõigil on töö, eraelu ja hobid aga, kui väga vaja ma leian selle aja, et see ära teha. Oled 2 kannu õlut sees näiteks, sobib?
                              Saame oma ilusaimad ja koledaimad kätte. Uus aasta on niipalju uusi jobusi kaasa toonud, et varsti ei tee vahet kes alustas enne ja kes pärast jõule .
                              Tahad eelmise aasta jobutiitli kokku lüüa veel enne, kui ise pretendeerima hakkad? Aga palun.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Tahad eelmise aasta jobutiitli kokku lüüa veel enne, kui ise pretendeerima hakkad? Aga palun.
                                .

                                Jah.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X