320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    atletico ei pidand sel aastal ise korraldama? tofoa järgi ei viitsiks oodata kui ta enne jaanipäeva tulemusi kokkulöödud ei saa. (hea on muidugi vinguda ise tilligi tehes.)
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      milfivalik juba siis ei saanud auhinda, kui Siskale diplom saadeti?
      Seekord:
      - saime feministide viha
      - saime sotside pressiteate
      - mcni eidestumise

      Ja foorumlaste koondumise ühe idee taha.
      RIP analrapist.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kurat, kui aasta teema pole minu ja eiksi tehtud milfivalimine, siis see valimine on umbes sama aus, kui keskerakonna juhi valimine, no ausalt.
        Sa peaks ähvardama teisi, et sa neid ei vali, kui nemad sind ei vali. Või ähvarda välja visata ja kõige olulisem, kutsu neid parketifoorumlasteks.
        Last edited by futbolidipaul; 08.12.15, 10:04. Põhjus: Trükivead
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Sa peaks ähvardama teisi, et sa neid ei välja, kui nemad sind ei väli. Või ähvarda välja visata ja kõige olulisem, kutsu neid parketifoorumlasteks.
          Just, nii on!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kurat, kui aasta teema pole minu ja eiksi tehtud milfivalimine, siis see valimine on umbes sama aus, kui keskerakonna juhi valimine, no ausalt.
            Las ma arvutan. MILFi teema, 135 postitust. counti loodud pagulasteema, 1866 posti. ei näe võistlusmomenti. Stop Schemin.

            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Oluline on kvaliteet, mitte kvantiteet!
              Algselt postitas count Vaata postitust
              Las ma arvutan. MILFi teema, 135 postitust. counti loodud pagulasteema, 1866 posti. ei näe võistlusmomenti. Stop Schemin.

              Kommentaar


                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                Oluline on kvaliteet, mitte kvantiteet!
                Sa omaks parem ühte trükipressist värskelt tulnud 20 eurist, kui kahtekümmet kortsus ja räpast 500 eurist kupüüri?
                Foorumi seisukohalt on samuti olulisem kvantiteet. 1Klikk=1raha. Milfi teema kõik finaalid kokku 22688 klikki , pagulasteema 94710 klikki and counting.

                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Sa omaks parem ühte trükipressist värskelt tulnud 20 eurist, kui kahtekümmet kortsus ja räpast 500 eurist kupüüri?
                  Foorumi seisukohalt on samuti olulisem kvantiteet. 1Klikk=1raha. Milfi teema kõik finaalid kokku 22688 klikki , pagulasteema 94710 klikki and counting.

                  Sul on vale analoogia. Ehk kas sa eelistad ilusat ja siledat 500-eurost või 3000 roostes ühesendist.

                  Kommentaar


                    No Oscarit ei võida ju ka alati kõige vaadatuim film.

                    Mulle isiklikult meeldis riigikogu milfi teema rohkem aga näe, hääletada ei saa kuskil.

                    Kommentaar


                      Countil kõik õige. Lisaks oli Eesti eelmise aasta parim muusikaartist ilmselgelt Toivo Asmer. Massid teavad!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Sul on vale analoogia. Ehk kas sa eelistad ilusat ja siledat 500-eurost või 3000 roostes ühesendist.

                        Nõustun. Lisaks, see et midagi on palju tehtud, ei tähenda et see hea on.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Nõustun. Lisaks, see et midagi on palju tehtud, ei tähenda et see hea on.
                          On teaduslikult tõestatud, et count on selle foorumi suurim individuaalne tulutooja. Iga teema kus on counti osalus, tõuseb lugejate ja klikkide arv kosmosesse. Praeguse seisuga võib isegi öelda et count ongi soccernet. Soccerneti bossud ei taha küll ametlikke numbreid väljastada, aga nii umbes enamvähem põhjustasin ma aasta sissetulekutest kindlasti vähemalt 25%. Aitäh ei ole vaja öelda, aga kasutajad nagu futboliidipaul peaksid olema vähemalt teadlikud tänu kellele nad üldse sellel aadressil töötavat foorumit külastada saavad. Niiet valmistel tänu näitamiseks ei ole üldse imelik hääl anda just sellele teemale mis on leiva lauale toonud.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Et siis see "Muuda kodu suitsuvabaks" nurgareklaam, mis mul ilmus, on counti ilming? Judinad üle keha.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Et siis see "Muuda kodu suitsuvabaks" nurgareklaam, mis mul ilmus, on counti ilming? Judinad üle keha.
                              Tupsu vastane reklaam tekitas minuski hirmu, kas tasub foorumit külastada või mitte.

                              aga panin silmad kinni ja üritasin ristile pihta saada ning panin uue padja alla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                atletico ei pidand sel aastal ise korraldama? tofoa järgi ei viitsiks oodata kui ta enne jaanipäeva tulemusi kokkulöödud ei saa. (hea on muidugi vinguda ise tilligi tehes.)
                                Ma pigem ei viitsi aga tõden ka seda, et eelmise aasta tofopaa kordumist ei kannataks foorumipere lihtsalt enam välja!
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X