320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sinu vastu pole midagi, näitlejana on ta ka sümpaatne. Lihtsalt igav teema (minu jaoks), mis läheb peale ilmselt suht väikesele kogukonnale, pole viitsinud ühtegi pikemat postitust läbi lugeda. Sellistest inimestest saaks sadu teemasid teha ala Mr. Olümpia - Terminaator - Kuberner, list võibki jätkuda. Sellist tavalist infot võin ma googeldades ka ammutada endale kui tahan.
    Aga see on lihtsalt ühe inimese arvamus.

    Kommentaar


      Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
      Sinu vastu pole midagi, näitlejana on ta ka sümpaatne. Lihtsalt igav teema (minu jaoks), mis läheb peale ilmselt suht väikesele kogukonnale, pole viitsinud ühtegi pikemat postitust läbi lugeda. Sellistest inimestest saaks sadu teemasid teha ala Mr. Olümpia - Terminaator - Kuberner, list võibki jätkuda. Sellist tavalist infot võin ma googeldades ka ammutada endale kui tahan.
      Aga see on lihtsalt ühe inimese arvamus.
      Nojah, kui oleks alateema "film", siis ma teeksin selle teema muidugi sinna. Samas osadele inimestele on (loodetavasti) huvitav lugeda, teised võivad ju lihtsalt ignoreerida. Kuna mul vähemalt praegu selline Eastwoodi hullus on, siis minu arvates on selline kokkuvõtete tegemine hariv nii mulle endale kui ka teistele. Et midagi halba ei tohiks selles ju olla.

      Kommentaar


        Algselt postitas Koopia Vaata postitust
        Nojah, kui oleks alateema "film", siis ma teeksin selle teema muidugi sinna. Samas osadele inimestele on (loodetavasti) huvitav lugeda, teised võivad ju lihtsalt ignoreerida. Kuna mul vähemalt praegu selline Eastwoodi hullus on, siis minu arvates on selline kokkuvõtete tegemine hariv nii mulle endale kui ka teistele. Et midagi halba ei tohiks selles ju olla.
        Kui inimesi huvitab, siis miks mitte jah, anna minna. Lihtsalt enda maitse jaoks leidsin uue nominendi. Edu!

        Kommentaar


          Algselt postitas Koopia Vaata postitust
          Tohoh, miks? Ütle üks hea põhjendus. Vastumeelsus minu, teema või näitleja vastu?
          Enamuse jaoks mõttetu teema ja suht aasta lõpus tehtud, seega värskelt meeles. Muud loogikat siit otsida ei tasu.

          Ära võta neid kuradi auhindu tõsiselt. Meil on siis foorumis päris palju rahvast ka, kõigile ei saagi meeldida. chill.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Enamuse jaoks mõttetu teema ja suht aasta lõpus tehtud, seega värskelt meeles. Muud loogikat siit otsida ei tasu.

            Ära võta neid kuradi auhindu tõsiselt. Meil on siis foorumis päris palju rahvast ka, kõigile ei saagi meeldida. chill.
            Pigem küsisingi selle eesmärgiga, et mida võiks edaspidi paremini teha. Aga edaspidi teab siis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Koopia Vaata postitust
              Tohoh, miks? Ütle üks hea põhjendus. Vastumeelsus minu, teema või näitleja vastu?
              Põhjendusi on juba toodud, aga aasta on 2015. Ei midagi paha pärast ning pühendumust tuleb alati kiita, aga informatiivsuse ja ratsionaalsuse mõttes on mõistlik huvitav sisu koondada võimalikult relevantse teema alla. Vastasel juhul langeb teema väääga kiiresti ajaloo annaalidesse ja sinna see jääbki. Näiteid? Kunagi metsikus igavuses scrollisin off topicut mitukümmend lehte tagasi ja põnev oli lugeda, kuidas sicmic ja fitti vist ammu slipknoti või korni kontserdil Soomes käisid. (Viimatimainitut siis veel ei tundnud, ajaloolise tõe mõttes.) Teema võis olla hoopistükkis Metallica Helsinkis vms. Veel näiteid? Immigratsiooni teemast kasvas välja kahe mehe dialoog Islamisatsioon Euroopas. Praegu isegi ei viitsi kontrollida, kas see veel off-topicu esileheküljel on. Kedagi ei huvita.

              Iga uus teema on põnev, aga liigitamine on tihti olulisem.


              P.S. Ma ei tea, kas Macaulay Culkini teema tehtigi läbusse, aga igal juhul äärmiselt terav postitus mo meelest

              Kommentaar


                Algselt postitas szandor Vaata postitust
                Põhjendusi on juba toodud, aga aasta on 2015. Ei midagi paha pärast ning pühendumust tuleb alati kiita, aga informatiivsuse ja ratsionaalsuse mõttes on mõistlik huvitav sisu koondada võimalikult relevantse teema alla. Vastasel juhul langeb teema väääga kiiresti ajaloo annaalidesse ja sinna see jääbki. Näiteid? Kunagi metsikus igavuses scrollisin off topicut mitukümmend lehte tagasi ja põnev oli lugeda, kuidas sicmic ja fitti vist ammu slipknoti või korni kontserdil Soomes käisid. (Viimatimainitut siis veel ei tundnud, ajaloolise tõe mõttes.) Teema võis olla hoopistükkis Metallica Helsinkis vms. Veel näiteid? Immigratsiooni teemast kasvas välja kahe mehe dialoog Islamisatsioon Euroopas. Praegu isegi ei viitsi kontrollida, kas see veel off-topicu esileheküljel on. Kedagi ei huvita.

                Iga uus teema on põnev, aga liigitamine on tihti olulisem.


                P.S. Ma ei tea, kas Macaulay Culkini teema tehtigi läbusse, aga igal juhul äärmiselt terav postitus mo meelest
                See on täitsa õige jutt küll, aga lahendust ma siit siiski välja ei lugenud. Et kuhu ma peaksin/oleksin pidanud ta siis liigitama?
                Too teine postitus kukkus jah veidi teravamalt välja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                  See on täitsa õige jutt küll, aga lahendust ma siit siiski välja ei lugenud. Et kuhu ma peaksin/oleksin pidanud ta siis liigitama?
                  Too teine postitus kukkus jah veidi teravamalt välja.
                  Kõige paslikum alateema oleks ju siiski film. Hüpoteetiliselt, kui oleks Prantsusmaa jalgpalli alateema, siis Bafetimbi Gomise jaoks uut teemat teha ei oleks ju kõige otstarbekam, kas pole nii?

                  Peace ja kõigile head vana aasta lõppu! Endal auhindade jagamise jaoks aega paraku napib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas szandor Vaata postitust
                    Kõige paslikum alateema oleks ju siiski film. Hüpoteetiliselt, kui oleks Prantsusmaa jalgpalli alateema, siis Bafetimbi Gomise jaoks uut teemat teha ei oleks ju kõige otstarbekam, kas pole nii?

                    Peace ja kõigile head vana aasta lõppu! Endal auhindade jagamise jaoks aega paraku napib.
                    Pean siinkohal veel veidi vastu vaidlema. Et minu teada filmi alla eraldi teemat ei saa teha ja näiteks Valbuena kohta on eraldi teema olemas. Aga las ta siis jääda. Eks ma hoolitsen selle eest, et see teema ikka aeg-ajalt nähtavale jääks.

                    Ka minu poolt kõigile head vana aasta lõppu!

                    Kommentaar


                      Salvestame.

                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Härrad! Mäletate, et eelmine aasta rääkisin siin, et tatrapudru pelmeenidega (v vastupidi) polnud eriti hea?
                      Igatahes, täna sõin neid riisiga. Ja riisiga sobivad need väga hästi! Ja + veel mulle tutvustati eelmine nv, et pelmeene söödakse ka hapukoorega ja see polnud pelgalt jutt, sain koha peal ka lausa proovida neid hapukoorega ja minge p**** kui head need olid hapukoorega! Ma olen ikka lapsepõlves ikka väga paljust puudu jäänud. Ma lausa jälestasin neid omal ajal ja ei saanud aru miks vennale need nii hästi meeldisid ja ta sõi veel neid hapukoorega ka veel...täielik müstika oli. Aga igatahes jah, täna sõin pelmeene riisiga ja hapukoor ka ja tõsiselt maitsev oli, nii maitsev, et nüüd peale kolme trenni, teen täna õhtul neid pelmeene veel ja söön neid hapukoorega!

                      Kommentaar


                        minu austus ElNino9'le, kes teadis peast, mis klubidesse kuuluvad: Gueye, Drinkwater, Feret, Kante, Hilton, M'Vila, Magnanelli, Gonalons, Mendy.
                         
                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Aston Villa, Leicester, Caen, Leicester, Montpellier, Sunderland, Sassuolo, Lyon, Nice. Lebo.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          minu austus ElNino9'le, kes teadis peast, mis klubidesse kuuluvad: Gueye, Drinkwater, Feret, Kante, Hilton, M'Vila, Magnanelli, Gonalons, Mendy.
                           

                          jep, jep...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            jep, jep...
                            Premmi ja Ligue1 jälgijale ei ole ju kõige raskem ülesanne. Eriti kui fifat ka veel mängib

                            Kommentaar


                              Salvestan.

                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Korvpallimeeskonna TÜ/Postimees hooaeg läbi Delfi pealkirjade
                              5. september – Postimees hakkab lõpuks stipendiumi asemel palka maksma!
                              10. september – Postimees palkas muljetavaldava CV-ga mustanahalise ameeriklase, kirjutab Postimees
                              15. september – Algas korvpallihooaeg. Tartu võitis!
                              20. september – Tartu on endiselt võitmatu!
                              25. september – Tartu võiduseeria jätkub
                              10. oktoober – Lõpuks! Postimees sai peksa!
                              14. oktoober – POSTIMEES SAI JÄLLE PEKSA!
                              18. oktoober – POSTIMEES KAOTAS VENEMAAL HALEDALT!
                              25. oktoober – Postimehel ei klikkinud Rumeenias üldse!
                              1. november – POSTIMEHES VALITSEVAD PINGED!

                              4. november – Postimees jäi Tallinnas rongi alla!
                              6. november - Täna õhtul Delfi TV-s: Postimees peab ellujäämismängu
                              7. november – Postimees sai Pärnus kõva sauna!
                              8. november – Postimehe boss Kullamäe: kurat, mõne mehe peale olen sigavihane!
                              9. november – Gert Kullamäe loobus Postimehe juhi ametist! Kullamäe: „Postimehes hõljus korraga Kadastiku vaim!“
                              9. november – Postimehe uueks bossiks saab Hardo Pajula: „Abitreener Kandimaa vastutusalasse jäävad naiselikumad ja pehmemad teemad.“
                              10. november – OSSAA! Hardo Pajula loobub Postimehe juhi ametist: „Postimehes hõljub Kullamäe vaim!“ (Uueks peatreeneriks saab Merit Kopli)
                              17. november – UUS TAKTIKA! Kõik möödavisked, vead ja pallikaotused kantakse Risto Mehise nimele
                              24. november – Haridusminister Jürgen Ligi saabus TÜ/Postimehe mängu vaatama. Kõik mängijad ja publik peideti ära!
                              1. detsember – Vihane haridusminister otsustas Tartu ülikooli Tallinna kolida. Uueks meeskonnaks saab Tallinna Tartu Ülikool/Postimees
                              2. detsember – Ligi: Postimees saab anda Tartu Ülikoolile hindamatuid kogemusi Tallinna kolimise osas

                              Kommentaar


                                salvestame selle kuidas velts eile kolmveerand tunni jooksul üha mõnusamalt vinti jäi. kategooriseerin aasta lõpus.

                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Üldiselt ilma trollimata. See hooaeg on tegelikult täiesti insane.
                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Chelski on 500/1 ja 18 punni on vahet. Äkki ma lähen ja panen oma viimse 5 euri sinna.
                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Nad võiksid teha Claude'i intervjuu enne mängu ja küsida a la 10 EURi. Ma maksaks rahuga.
                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                10 mängu, 6 punkti vahet liidriga. Sky is falling.
                                Algselt postitas meizu Vaata postitust
                                Huge blow for Arsenal as Cech and Koscielny ruled out of north London derby. Toredad uudised.
                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                matherfaker kui see peaks tõsi olema. siis on putsis, tuleb pingilt mingi rudford või muuu selline
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X