320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Atletico aitas mu välja!
    Pooleldi vaid. Ülejäänud pool on sul tegemata.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      nominatsioone lugedes hakkasin sõna "vaimukas" tähenduses kahtlema – kas keegi defineeriks?

      Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
      Kõige vaimukam postitaja: mõnuagent
      Algselt postitas Redman Vaata postitust
      Kõige vaimukam postitaja: Mõnuagent
      Algselt postitas Stok
      Kõige vaimukam postitaja: Mõnuagent 007
      Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
      Kõige vaimukam postitaja: Mõnuagent

      Kommentaar


        Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
        nominatsioone lugedes hakkasin sõna "vaimukas" tähenduses kahtlema – kas keegi defineeriks?
        Vaimukas - ÕS definitsioon: teravmeelne ja arukas. Nojah, tuleb tunnistada, et härral on omad momendid, aga enamasti üritab ta lihtsalt kõigile meeldida. Paistab, et õnnestunud taktika.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Vaimukas - ÕS definitsioon: teravmeelne ja arukas. Nojah, tuleb tunnistada, et härral on omad momendid, aga enamasti üritab ta lihtsalt kõigile meeldida. Paistab, et õnnestunud taktika.
          Ah, mine VW õdede juurde!

          Kommentaar


            Pulleritzer
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              lükkan mõned kandidaadid siia.

              parim postitaja: Videod Ragnar Klavanist

              Parima posti kandidaadid: vincent, mõnnar, marv
              +
              Algselt postitas Stok
              Kas Sa vaidled sellepärast, et Sulle meeldib või sellepärast, et Sa usud endal alati õigus olevat?
              (põhimõtteliselt peaks see vaikimisi olema postitamise boxis disclaimeriks)

              nõmedaim postitus: [NSFW] marv

              naljakaim: top kek
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Pigem on see distantilt mingit liigat 20a jälginud inimeste mure, kellele meeldib oma lemmikliigale (või lemmikklubile) müüti juurde mõelda. Võtame näiteks keskmise premmifänni (noh, kasutan seda näidet kuna kõik teavad mõnda premmifänni)
                1995 Inglismaa on äge, sest siin on tõeline fännikultuur
                tõsifännid kaovad staadionitel ära, alguses nurisetakse, aga siis kaob see müüt ära ja tuleb müüt
                2002 Inglismaa on äge, sest siin on traditsioonid
                traditsioonid kaovad seoses võõromanikega ära, alguses nurisetakse, aga siis kaob see müüt ära ja tuleb müüt
                2009 Inglismaa on äge, sest ollakse kõige edukamad Euroopas
                aga enam polda ka edukad, alguses nurisetakse, aga siis kaob see müüt ära ja tuleb müüt
                2016 Inglismaa liiga on kõige rikkam ja setsap ka kõige ägedam (pohui et tulemusi Euroopas pole)

                Niiöelda vabanduse leiab alati, et miks sinu lemmikliiga või -klubi parim on. Bundesliga fännile meeldis ilgelt taguda seda "meil on odavad piletid ehk mõeldakse inimestele" ja "meil pole sugardaddysid" trummi ja ilmselgelt on üks neist ära kadumas. Muidugi see häirib. Aga varsti on paar sugardaddyit liigas juures ja küll tõusevad piletihinnad ning leitakse uus põhjus, miks nende liiga on parim.

                Ideaalne näide on muidugi ka näiteks Barca oma "me oleme rohkem kui klubi, sest kasutame omakasvandikke ja meil pole särgisponsorit" jutuga, mis nüüdseks on kandunud lihtsalt "meil on sitaks head mängijad" jutule.

                See kõik muidugi ei kehti Serie A kohta, mis on tegelikult ka ainsate tõeliste fännidega ja tõelise jalgpalliga, mitte selle tobeda "jookse ringi nagu idioot" jalgpalliga, mida mujal mängitakse. Ja Juventus on ka kõige tõelisem klubi üldse, sest omanikud on 90 aastat pukis olnud ja teised maailma klubid on lihtsalt käest-kätte omanikega suvatondid!
                Ja selle pärast ma eika aasta postitajaks teist aastat jutti valingi.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Ja selle pärast ma eika aasta postitajaks teist aastat jutti valingi.
                  Eika on tore küll. Kahju et ta fänniturniirile mõnule seltsi ei tule (vist). Eelmisel aastal tehti ikka väga head tööd seal
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    Peale mõnu farssi lasub sul (või sellel, kes tahab asja üle võtta) kohus asi jälle joonele saada.
                    No õnneks on see aasta tehtud mulle ülesanne lihtsamaks. Samas alati on see oht, et inimesed on muutunud tolerantsemaks ja ei taha kaasfoorumlastele liiga teha.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4
                      Kõige ägedam varikonto: jaalo
                      Sai ju eelmine aasta kaigast..
                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar


                        Võtab hästi kokku teema.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          PS! Martin, ka sinu poolt on mulle paar õllet võlgu.
                          Paar = 1. Sellega on nüüd kahjuks vist nii nagu "Mehed ei nuta" saate Jaani veinidega Tarmole ja Peebule. Aga annan endast parima.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            See aasta peaks raudselt rohkem nomineerima.

                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Praegu ETV2s hea dokfilm beebide kasvatusest eri maailma osades. Just näitas aafrikat ja kuidas seal tolmu sees lapsed ringi roomasid. Üks tuli mingi hetk teise kõrvale ja hakkas näppima teise noxi, siis see noxi omanik hakkas ise ka sellega mängima. Päris suur oli juba väiksel lapse seel teine...lisaks siis aafrikas oli näha ka paljast mustanahalise naise rindu. Olid küll üsna ära vajunud, seega rõve vaatepilt (aafrikas nad ei kasuta vist rinnahoidjaid). Aga muidu kui see välja jätta, siis täitsa huvitav vaadata kuidas erimaailma osades lapsi kasvatakse. Keegi peale ei loe. Kaamera lihtsalt näitab nende elu.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Paar = 1. Sellega on nüüd kahjuks vist nii nagu "Mehed ei nuta" saate Jaani veinidega Tarmole ja Peebule. Aga annan endast parima.
                              Ära tee nüüd nahka

                              See, et sa teise ära jõid, ei tähenda, et ma nüüd ühega leppima peaks.

                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Sümboolne bet. Kaks pudelit kvaliteetõlle (max total väärtus 10€).

                              Mina ütlen, et uues Riigikogu koosseisus on 6 erakonda. Keegi oponeerib?
                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Mis seal siis ikka. Booked.
                              Ma igatahes asun nüüd Tallinnas ja usutavasti on võimalik lihtsamini kohtuda.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Ära tee nüüd nahka
                                See, et sa teise ära jõid, ei tähenda, et ma nüüd ühega leppima peaks.
                                Aaa, ma ostsin ühe eriti kalli ja ma usun, et sinu loal (vast?). Kuhugi ema juure Tartusse see jäi ja jõulude ajal ma seda enam ei leidnud. Aga ok, kaks special orikat coming up.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X