320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui siin mõnel sama probleem Viasati digiboxiga, siis kehtib kah lihtlabane soovitus juhe välja tõmmata, enne proovitud vigurid ei toiminud.

    Kommentaar


      Lihtsalt huvi pärast, kas sel on mingi põhjus, et Eintrachti teist korda järjest Euroopa liigas näidatakse või pigem kokkusattumus?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Lihtsalt huvi pärast, kas sel on mingi põhjus, et Eintrachti teist korda järjest Euroopa liigas näidatakse või pigem kokkusattumus?
        Mina ei oska tõesti vastata. Hea alagrupp sort of.

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Lihtsalt huvi pärast, kas sel on mingi põhjus, et Eintrachti teist korda järjest Euroopa liigas näidatakse või pigem kokkusattumus?
          Jep head mängud ju olnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Minu arvates ei peaks need erinevad teemad, kus on sees "kommentaatorid" üldse sisse jääma.
            Aitäh.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Kellelgi veel juba mingi üle nädala telekas kava ei näita ja "puudub teave" selle kohal on?
              Teiste kanalitega muidugi ka aga pohui, vutti tahaks nagu salvestada.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Kellelgi veel juba mingi üle nädala telekas kava ei näita ja "puudub teave" selle kohal on?
                Teiste kanalitega muidugi ka aga pohui, vutti tahaks nagu salvestada.
                Ei töötab kõik ideaalselt, Telia.

                Kommentaar


                  Selline mure - MyFitness vahetas oma operaatori Telia peale.
                  Ma eeldan, et neil on see kontori pakett.

                  Küsimus - kas keegi teab, miks seal seda TVPlay Sportsi valida ei saa, selles paketis? Või saab? Klienditeenindaja vastas et ei saa ja ma kodukalt ka ei näinud, et see oleks noppekanalite seas (see noppekanalite list muidugi ise on perverssus, ainult ikoonid näha ja vaid hiirega peal hõljudes kuvab kanali nime).

                  Jube nõme, enam laupäeval trennis Premieri ei näe

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                    Selline mure - MyFitness vahetas oma operaatori Telia peale.
                    Ma eeldan, et neil on see kontori pakett.

                    Küsimus - kas keegi teab, miks seal seda TVPlay Sportsi valida ei saa, selles paketis? Või saab? Klienditeenindaja vastas et ei saa ja ma kodukalt ka ei näinud, et see oleks noppekanalite seas (see noppekanalite list muidugi ise on perverssus, ainult ikoonid näha ja vaid hiirega peal hõljudes kuvab kanali nime).

                    Jube nõme, enam laupäeval trennis Premieri ei näe
                    Sellel kontoripaketil ei saa jahh noppekanalina seda võtta,ainult kogu see filmi-jaspordikanalite pakett,mis seal on miskipärast röögatu hinnaga,mingi 38 jeevri vist oli.Mul töö juures sama jama.

                    Kommentaar


                      Suht kurb, et teisipäeval-kolmapäeval ei nädiata teist kella 8 CL mängu ja neljapäeval Euroopa Liiga mängu, kuigi kavas on isegi aken ilusti olemas.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Teine kanal tehti lihtsalt selle jaoks, et 2x rohkem Euroleague'i ja KHL-i näidata. 🙂

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Teine kanal tehti lihtsalt selle jaoks, et 2x rohkem Euroleague'i ja KHL-i näidata. 
                          Ei, ma saan aru, et koss on Leedus sitaks popp ja Lätis on KHL sitaks popp ja mõlemad on suuremad turud, kui Eesti, kus on nagunii need 2 popimad, kui Euroopa Liiga või Young Boys - Valencia mäng. Aga veits kurvaks teeb, kui nagu auk on selleks olemas, aga ei näidata.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Ai ai, panin mängu käima ja kohe kuulen kuidas Mõnuagendi kaaskommentaator ütles, et Monreali mittemängimise põhjuste kohta pole internetis infot.

                            Klubi Twitter teatas 45 minutit tagasi, et 'tight hamstring'
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Ei, ma saan aru, et koss on Leedus sitaks popp ja Lätis on KHL sitaks popp ja mõlemad on suuremad turud, kui Eesti, kus on nagunii need 2 popimad, kui Euroopa Liiga või Young Boys - Valencia mäng. Aga veits kurvaks teeb, kui nagu auk on selleks olemas, aga ei näidata.
                              Arusaadav. Lihtsalt, kui tehti teine kanal, siis sai loota, et erinevaid sama ala ülekandeid ei duubeldata kahes kanalis korraga. Ehk kossu ei tule mõlema kanali pealt korraga (erinev mäng küll), kui samal ajal näiteks jalkat on võimalus näidata. Või kui näiteks premm on samal ajal MotoGP-ga, siis ei näidata kahte premmi mängu, vaid ühe peal näeb ka MotoGP-d. Jne. Kõik ei taha kossu või Premmi vaadata, aga, kui mõlemal kanalil seda tuleb, siis nagu valikuvõimalus puudub.

                              Kommentaar


                                Veits muidugi ulme, et Balti riikides peab PSG - Napoli ja Dortmund - Atleticot striimima. Et üldse peab Meistrite Liigat striimima. Aga jällegi toetame, usume, loodame, et liigub õiges suunas.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X