320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalka puhul olen mõned korrad võrrelnud flashscore kellaga ja keskmiselt ainult 5-10 seki on striim maas. Maksimaalne vahe mis näinud olen on olnud 20-30 seki.

    Kommentaar


      n4pster, LeeRomeno tõi selle ka selgelt ka välja, et providerid võtavad oma raha mujalt e. netitasust. Ja a la filmiriiul kui selline ei ole 1) lisakulu provideri jaoks. eriline lisandväärtus arvatavasti kellegi jaoks ning 2) eriline lisandväärtus (see muidugi sõltub ilmselt persoonist).

      Ja see "7 euri kuus teema" on ilmselt individuaalne ning sõltuv sissetulekutest ja ka prioriteetidest. Et siin vast isegi pigem inetu selle üle arutleda.

      Kommentaar


        Ma ei taha uskuda, et see sõltub sissetulekust. Kui ikka tahad jalkat vaadata, siis võtad seitse eurot odavama neti lihtsalt. Mina isiklikult ei telli omale vsb seepärast, et ta ei näita kõiki 'pooli mänge. Ja ma satun väga harva kedagi teist vaatama. Kuid kuna LeeRomeno siin eputab millegagi, siis võibolla paneb see mind ümber mõtlema.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas N4pster Vaata postitust
          Noh kui asi konteksti panna ja vaadata mis teleteenuseid sama raha eest saab, siis nt. Telia puhul saab 5 euri eest TV põhipaketi, kuhu kuulub 25 põhikanalit, filmiriiul ja kordus TV + noppekanalina ainult 2 euri eest Setanta ja veel HD . Kui niiviisi hakata võrdlema, siis 7 euri sisuliselt ühe kanali eest, mille pildikvaliteet on ka nagu ta on, ei tundu midagi vähe. Mu jutt rohkem muidugi neile "rikastele" suunatud, kes ei viitsi suvel kaheks kuuks (augustis juba premm) VSBd kinni panna (iseasi kui jälgitakse ka F1te) ja selleks puldil paari nuppu vajutada, et 14 euri lihtsasti säästa. Kas eestlane on tõesti nii rikas juba?

          Ise aga soovitaksin neil, kes VSBga rahul ei ole, proovida sellist teenust nagu kingmedia.tv . Kasutan toda lehte igasuguse spordi (jalka ikka peamine) jälgimiseks juba alates novembrist, kui siinsamas soccernetis, võimalik et siin teemas seda vist üks manu fänn soovitas. Tänud selle eest!
          Kuu maksab 10 dollarit ehk umbes 9 eurot. Saab ka poole aasta või koguni aasta kaupa osta. Aasta maksab ainult 80 dollarit ehk 72 eurot (6 euri kuu). On nii HD pilti kui tavalist pilti, aga pagan see tavaline on küll vähemalt sama hea, kui VSB pilt. Suuremad jalka vastasseisud enamus HD pilt kui mitte kõik. Kokku 7 kanalit, millelt striimid jooksevad.
          Premier muidugi saab kõige suurema tähelepanu ja 4-5 mängu vähemalt sealt nähtavad, kui Premmis korraga palju mänge. Muidugi on kaetud ka teiste liigade tähtsad mängud ja lisaks saab esitada nö. tellimusi, kui piisavalt pikalt ette öelda.
          Kõige suurem pluss tavaliste striimidega on see, et probleeme ala lagi, kokkujooksmisi jne esineb väga väga harva. Teine pluss see, et ühte kasutajat saab korraga kasutada mitu inimest. Endal ongi näiteks kolme peale võetud ja seega ainult 3 euri kuu.

          Siin pilt hetke live kanalitest:

          See tundub ju mingi pirateenus olevat. Kui tasuta striimimisest saan veel aru, siis raha piraatidele üle kanda käib küll mu põhimõtete vastu.
          Ja nagu ma ütlesin, Telia mingi täielik saast nett maksab 20 euri kuus, nad võivad 100 kanalit ka 5 euri eest anda ja ikka teenivad neti pealt tagasi.
          Õnneks on nüüd lõpuks ka moblaoperaatorid mõistlike netipakettidega välja tulnud, vast konkurents veab seal ka hinnad alla.

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Ma ei taha uskuda, et see sõltub sissetulekust. Kui ikka tahad jalkat vaadata, siis võtad seitse eurot odavama neti lihtsalt. Mina isiklikult ei telli omale vsb seepärast, et ta ei näita kõiki 'pooli mänge. Ja ma satun väga harva kedagi teist vaatama. Kuid kuna LeeRomeno siin eputab millegagi, siis võibolla paneb see mind ümber mõtlema.
            pigem tõesti usuks et peamine tegur on siiski enda prioriteedid. kuid kindlasti on oma osa ka sissetulekul, eriti kes alla Eesti keskmise teenib. ja no kui su autoliising ja kodulaen röövib su sissetulekust juba pea poole, siis paneb ehk tõesti mõtlema ka see 7 eurot, kuigi pole kunagi sellistest inimestest aru saanud.
            ise veidi üle Eesti keskmise teenides on see kanal võetud. eks pikalt välismaal elades on kordades suuremaid summasid tasutud, siis see 7 eurot tundub suht tühine. võib olla ongi pigem asi selles, et me ühiskond pole harjunud veel nn. tasuliste kanalitega. endal kanal pigem võetud CL-i tõttu. ja ausalt öeldes vahest õhtuti ja ka nädalavahetuseti on veel üks nn. klõpsimiskanal juures, sest no neid põhipaketi 100 kanalit ei suuda isegi taustaks niisama panna mängima.
            ja no kui tuleks mingi veel parem spordikanal, nagu on paljudes riikides olemas, siis maksaks ka kasvõi 25 eurot, rohkemat ei oleks nõus, see oleks selline kriitiline piir
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              pigem tõesti usuks et peamine tegur on siiski enda prioriteedid. kuid kindlasti on oma osa ka sissetulekul, eriti kes alla Eesti keskmise teenib. ja no kui su autoliising ja kodulaen röövib su sissetulekust juba pea poole, siis paneb ehk tõesti mõtlema ka see 7 eurot, kuigi pole kunagi sellistest inimestest aru saanud.
              ise veidi üle Eesti keskmise teenides on see kanal võetud. eks pikalt välismaal elades on kordades suuremaid summasid tasutud, siis see 7 eurot tundub suht tühine. võib olla ongi pigem asi selles, et me ühiskond pole harjunud veel nn. tasuliste kanalitega. endal kanal pigem võetud CL-i tõttu. ja ausalt öeldes vahest õhtuti ja ka nädalavahetuseti on veel üks nn. klõpsimiskanal juures, sest no neid põhipaketi 100 kanalit ei suuda isegi taustaks niisama panna mängima.
              ja no kui tuleks mingi veel parem spordikanal, nagu on paljudes riikides olemas, siis maksaks ka kasvõi 25 eurot, rohkemat ei oleks nõus, see oleks selline kriitiline piir
              Siin on see keiss, et majalaenu maksad selleks, et oleks kuskil elada, autolaenu selleks, et tööle saada/lapsed kooli/lasteaeda viia ja poes käies ei peaks nagu kaamel koju kõndima. 7euri spordipaketi eest maksad aga sisuliselt ainult selle eest, et kord nädalas diivanil lösutades õlle joomisele põhjendus oleks. (Kui me räägime tavalisest pereisast, mitte paadunud spordifännist).

              Ehk minu silmis tuleb eristada kahte sorti tellijaid 1) kelle jaoks on see mingil määral hobi. No hobi korras on 7 euri ikka megasoodne ju. 2) On aga tavaline inimene, kes vahel tahaks euroliigat või meistrite liigat, Eesti kossu vms vaadata. Või siis sai tasuta paketi ning siis hiljem ei näe enam mõtet maksta. Tema jaoks 7 euri on ikka palju.

              Kuigi puhtalt Kruusi ühe kommenteeritud mängu eest võiks juba 7 euri küsida!

              Kommentaar


                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                Siin on see keiss, et majalaenu maksad selleks, et oleks kuskil elada, autolaenu selleks, et tööle saada/lapsed kooli/lasteaeda viia ja poes käies ei peaks nagu kaamel koju kõndima. 7euri spordipaketi eest maksad aga sisuliselt ainult selle eest, et kord nädalas diivanil lösutades õlle joomisele põhjendus oleks. (Kui me räägime tavalisest pereisast, mitte paadunud spordifännist).

                Ehk minu silmis tuleb eristada kahte sorti tellijaid 1) kelle jaoks on see mingil määral hobi. No hobi korras on 7 euri ikka megasoodne ju. 2) On aga tavaline inimene, kes vahel tahaks euroliigat või meistrite liigat, Eesti kossu vms vaadata. Või siis sai tasuta paketi ning siis hiljem ei näe enam mõtet maksta. Tema jaoks 7 euri on ikka palju.

                Kuigi puhtalt Kruusi ühe kommenteeritud mängu eest võiks juba 7 euri küsida!
                siia tuleb lisada sellise fakti, et kui su sissetulek kuus on ütleme 1000 eurot kätte, siis panga silmis on sinu krediidivõimekus umbes 300 eurot kuus. nüüd mõtle ise mis laenu ja liisingut sa omale saad võimaldada. ehk tegelikkuses elatakse tihti üle oma võimete ja panustatakse ainult elamisse ja autosse, ja 7 eurot enam lisaks ei leita
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Jah, aga kui nüüd mõelda, et mitu asja sa toidukaupluses 7 Euro eest saad või palju sul seal kuus kokku läheb (eeldusel, et igapäevamenüüs pole vaid praekartul ja makaronid hakklihaga), siis tundub see number ikka üsna olematu olevat.
                  Eks küsimis olegi selles, et mida tahad. Mõni kimub päevas paki suitsu ja õhtul naudib kaasaga pudelikese veini ning samas mõtleb, et see krdi Viasitt on üks igavene röövimine ja keeldub 7 Euro eest endale seda tellimast.

                  Minul on Viasita pann katusel olnud ligi 10 aastat ja kuigi ma kasutan ära murdosa sellest valikust, mida nad pakuvad, siis valdavalt tänu mõnedele TV1000 Premium filmidele ja Meistrite Liiga mängudele ma isegi pole viitsinud alternatiividele mõelda. Nojah, eks väike põhjus ole ka see, et Telia kaablit pidi kättesaadav pole ja nende läbi õhu variat eriti ei tõmba.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    siia tuleb lisada sellise fakti, et kui su sissetulek kuus on ütleme 1000 eurot kätte, siis panga silmis on sinu krediidivõimekus umbes 500 eurot kuus. nüüd mõtle ise mis laenu ja liisingut sa omale saad võimaldada. ehk tegelikkuses elatakse tihti üle oma võimete ja panustatakse ainult elamisse ja autosse, ja 7 eurot enam lisaks ei leita
                    Fixed. Roughly pool palgast lubatakse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Fixed. Roughly pool palgast lubatakse.
                      1000 euro juures sul poolt ei lubata, umbes 2000 ringis pead teenima, siis lubatakse. üle 1000 siis lubatakse umbes 40%
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Minu jaoks on säästmine põhimõtteline asi. Jah, majalaenu ja autoliisingu peale läheb kõvasti raha, aga ülejäänud raha osas on mul mingisugune ettekujutus ja tulevikuplaan. 7 euri VSB pealt, teine 7 kuskilt mujalt, kolmas veel kuskilt ja nii ta reservkontole vaikselt koguneb. Ma jaksan küll seda maksta, aga suvel, kui ma seda kanalit üldse ei vaata, siis ei ole mõtet. Kas Sa jätad kodus tuled põlema, kui tööle lähed?
                        +1

                        Kas meeldib?

                        Kommentaar


                          Tegelikult on ju täiesti normaalne, et inimene kasutab teenust siis, kui talle seda vaja läheb. Minu esialgne jutt sellest, et sport on väga hooajaline ei olnud mõeldud selleks, et ma kuidagi inimesi kritiseeriks.
                          Minu point oli see, et kanali kulud on jaotunud terve aasta peale, aga tulud tulevad umbes poole aasta pealt. Uue lisakanali lisandumisel läheks kulud automaatselt kui mitte kahekordseks, siis sinna lähedale (spordiõigused ja kanalite saatmine satile, tootmiskulud jne), samas ei usu eluilmas, et kogu see vsb vaatajaskond oleks nõus rahakotti 2x rohkem kergendama, et lisakanalit vaadata ja kui teeks paketi VSB sport, mis maksaks näiteks mingi 12 euri, siis suure tõenäosusega oleks meil pigem tendents kasutajaid kaotada + siis see hooajalisus, suvel on 2 kanali ülalpidamiskulud jne

                          Kommentaar


                            Rääkige parem, mis lümpja aegu saama hakkab. Lisaks VSB-le veel mingid lisakanalid? Eraldi raha eest, kättesaadavad ainult Viasati klientidele?
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Rääkige parem, mis lümpja aegu saama hakkab. Lisaks VSB-le veel mingid lisakanalid? Eraldi raha eest, kättesaadavad ainult Viasati klientidele?
                              Jah, Sat-tv kliendile tulevad siis lisakanalid, üle kantakse kogu rahvusvaheline telepilt, lisaraha minu teada ei küsita, vajalik on spordipaketi olemasolu.
                              Mis puudutab partnereid, siis see sõltub läbirääkimistest, hetkel uudiseid selle koha kohta pole ja kindlasti ametlikud kanalid annavad teada kui midagi uut.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Mis puudutab partnereid, siis see sõltub läbirääkimistest, hetkel uudiseid selle koha kohta pole ja kindlasti ametlikud kanalid annavad teada kui midagi uut.
                                Kas telemaastikul ongi nii, et 4 kuud enne suurturniiri algust ei teata veel, kuidas ülekanded lahendatud on? Tundub sama vussis olevat kui olümpia enda korraldamine hetkel..
                                Arusaadav, et sport on hooajaline, kuid hooajad on vastavalt spordile ka erinevad. Sel ja järgneval aastal sündmusi küll, mis võiks rahvale huvi pakkuda ka suvel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X