320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Aga saatekavas oli Premm sellepärast ka see pettumus. Oleks juba varakult teada olnud, et hoki, siis ei olekski kobinat olnud.
    Kava on selline olnud juba vähemalt alates 24. augustist. Tuleb õigest kohast vaadata.



    See muidugi pole normaalne, et eksisteerivad erinevad versioonid, aga tundub küll, et oma pahameele võiks suunata kava.ee vms tegevjuhtide suunas.

    Teeks veel ka sellise tähelepaneku, et eile algas KHL-i uus hooaeg meistri Ak Barsi ja supertiimi SKA vahelise suure matšiga, mis tuli lindilt kell 21:30. Premist oli kolme vooru peale otseülekandes eetris 20 mängu. Täna tõesti Läti sats jääl ja esimest korda otse ei näe. Kohe kisa lahti.

    Ei tea, mis Läti hokifoorum järgmine nädal teeb, kui Dünni asemel näidatakse MotoGP-d ja laupäeval Rahvuste liiga kordust.

    Kommentaar


      Kava.ee paneb pange jep. Ise ka võtan viasatist otse edaspidi.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Ei tegelt kõik aus kui Läti meeskond mängis, ma panin 2 mintsi ennem käima ... vaatasin hoki, läksin striimi rabama Arse mänguks ja rohkem ei uurinud kohe.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Son mängis aafrika karika mänge koreaga

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Järgmine nädal on mingid mängud.

            Neljapäev, 6. sept.
            16.50 Kasahstan - Gruusia
            21.35 Saksamaa - Prantsusmaa
            21.35 (viaplays) Läti - Andorra

            Reede, 7. sept.
            21.35 Türgi - Venemaa
            21.35 (viaplay) Itaalia - Poola

            Laupäev, 8. sept.
            18.50 Šveits - Island
            21.35 Inglismaa - Hispaania

            Pühapäev, 9. sept.
            18.50 (viaplays) Gruusia - Läti
            21.35 Prantsusmaa - Holland
            Kahjuks pean teile teatama, et taas on põhjust vihaseks saada, sest eetrist langes Gruusia-Kasahstani mäng. Vabandame. Selle asemel on täienduseks.

            Kolmapäev, 5. sept.
            21.35 Slovakkia - Taani

            Laupäev, 8. sept.
            15.50 viaplays Põhja-Iiri - Bosnia ja Hertsegoviina

            Pühapäev, 9. sept.
            15.50 viaplays Ukraina - Slovakkia
            18.50 viaplays Taani - Wales

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kahjuks pean teile teatama, et taas on põhjust vihaseks saada, sest eetrist langes Gruusia-Kasahstani mäng. Vabandame.
              Ma just nägin TVPlaySportsi kanalilt reklaami, et näitate Gruusia - Kasahstan. Samas viasati kavas seda pole.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Läti-Andorra mängu kommenteerimine oli midagi sellist, millest saan lapsele tulevikus õudusjutte rääkida. Null tegevust...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Läti-Andorra mängu kommenteerimine oli midagi sellist, millest saan lapsele tulevikus õudusjutte rääkida. Null tegevust...
                  Aka chelesa-city eelmisel hooajal?
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Seda mängu isegi ei mäleta praegu. Aga kirjutasin FB-sse:

                    Vahel ikka küsitakse, et kuidas jalgpalli kommenteerida on. Üldiselt on tegelikult marulahe ja tore, aga samas on igal kommentaatoril ka mänge, mille ajal tahaks peaga vastu seina taguda. Eile sai see tabel minu jaoks uue esikoha, sest...

                    Mängisid Läti ja Andorra. Tegu siis selle uue ja vinge Rahvuste Liigaga, kus Eesti võõrustab õige pea Kreekat. Esialgu tundus vinge, et vähemalt võiks väravaid tulla, kuna viimane kohtumine lõppes neli 4:0.

                    Aga tutkit, mäng lõppes 0:0. Mis pole alati kõige hullem, kuna ka 0:0 võib lahe olla. Sest samal ajal mängisid Saksamaa-Prantsusmaa 0:0 ja seal löödi näiteks väravaraamidesse 14 korda. Minu mängus oli see 1.

                    Aga ka ilma pealelöökideta võib mäng põnev ja tempokas olla, eks? Jah, võib. Kui Saksamaa-Prantsusmaa mängus tehti kahe peale kokku umbes 17 viga, siis minu mängu statistika näitab vigade arvuks 54. See on ligi kaks korda rohkem, kui sama õhtu vigadearvult järgmine mäng (Norra-Küpros). Lisaks sellele püherdasid Andorra mehed igal võimalusel maas ja mäng lihtsalt seisis minuteid.

                    Ühesõnaga on jalgpall parem kui seks.

                    Kommentaar


                      Veits nagu on kummaline kui kell 21:36 reklaamitakse 21:25 algavat horvaatia-leedu mängu selle asemel, et see ammu alanud mäng lihtsalt peale panna.

                      Kommentaar


                        Tuššel?

                        Kommentaar


                          Kas sa ise ka mõnele klubile pöialt hoiad? Kuidas sa üldse sellesse suhtud, kui kommentaator ise kellegi poolt on?

                          Kalev Kruus: /.../ Olen saanud selle eest kriitikat küllaga. Võtan vastu, aga see ei muuda midagi. Ja kui kommentaator ongi mõne klubi poolt? No olen ise Meistrite liigas pannud ikka Indrek Petersoo Bayerni mänge kommenteerima, ta on padufänn. See on ju omamoodi naljakaski juba, sellepärast ma panengi talle need mängud. Ma ei näe selles probleemi.
                          Armastatud spordikommentaator kasvas üles läbi ja lõhki spordimehena. Saatus tahtis nii, et korvpallurit temast ei saanud, küll aga teleri vahendusel peaaegu iganädalane külaline jalgpallisõbra elutoas.


                          Troll level 100

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                            No see ongi lahe ju! Või, noh, eriti lahe on siin hulluvaid fänne jälgida

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              No see ongi lahe ju! Või, noh, eriti lahe on siin hulluvaid fänne jälgida
                              Sul oli ka mäletamistmööda mingi teema kunagi Manu kommenteerimisega ja tuli teatud määral hate. See on nüüd maha rahunenud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Sul oli ka mäletamistmööda mingi teema kunagi Manu kommenteerimisega ja tuli teatud määral hate. See on nüüd maha rahunenud?
                                Unista edasi. Mõnu on tegelikult kapi Real Madridi fänn aga ta ei julge seda avalikult kellegile öelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X