320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pool tundi pidasin vastu. Zlatani kannatasin ära, aga Putinit enam mitte.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Kas nad on väga erutunud tänase mängu ja skoori peale või neil käibki koguaeg paarisrääkimine?

      Kommentaar


        Ei tea, minumeelest oli päris lõbus. Hakkavad selgelt vormi jõudma. Esimesed korrad (taas, üle pika aja) olid ikka oluliselt rabedamad.
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Tihti läheb lappama (ülerääkimised, kõrvalised teemad, enese parandmised/korrigeerimised, arrogantsus), kuid mängu tajuvad siiski võrdlemisi hästi - paremini, kui suurem enamus kommentaatoritest.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            1. Kuhu Kruus/Vara sel korral jäid?
            2. Mäng vist oli küll kuue peal, aga "meeldis", kuidas Mardisalu/Kannik rääkisid MLS-ist halvustaval toonil, a la et Ibra väravaid ei tasu üle tähtsustada, unustades, et suure ninaga rootslane nende lemmikklubi ees "Maailma parimas liigas" nii muuseas 17 väravat möödunud hooajal kõmmutas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              1. Kuhu Kruus/Vara sel korral jäid?
              Üks neist on puhkusel.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Vara jaoks oleks kellegi teisega kommenteerimine Kruusi petmine?

                Kommentaar


                  Fakk noh, jälle Mardisalu ja see teine kloun kommenteerivad, ei kannata ju...

                  Kommentaar


                    Hea komm, Vints! Ja tänud, et Mardisalu või veel hullem Petersood seda mängu lörtsima ei lastud! Viimati, kui Marseille VSB/TV6 (eile küll korduses) eetris oli (Viaplay kohta ei tea), oligi minu mälu järgi head 4-5 aastat tagasi Bayerni vastu CL-i veerandfinaalis ja siis oli puldis just Petersoo. Eks igaüks, kes teda kuulnud on, teab ise, mis bayerniwankimine sellest kujunes.

                    Aga vastus küsimusele, miks Werner eile ei mänginud, peitub äkki selles:

                    Leipzig's Timo Werner forced off pitch due to noisy Besiktas fans

                    Väljamüüdud Velodrome`i atmosfäär kindlasti Besiktase kodustaadioni omale alla ei jää.

                    Kommentaar


                      Joptvasejuu...tee silmad lahti inimene - mitte käsi seljas ei kukutanud Salahi, vaid jalad läksid kokku - üsna kergelt võtab selline asi pikali.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Joptvasejuu...tee silmad lahti inimene - mitte käsi seljas ei kukutanud Salahi, vaid jalad läksid kokku - üsna kergelt võtab selline asi pikali.
                        Ilmselt ei pannud seda paljud tähele, kaasa arvatud mina.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Vutti tuleb?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Vutti tuleb?
                            Tundub, et ei. Ootasin isegi ja nüüd vahin lolli näoga, sest teine koss hakkab

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MNa Vaata postitust
                              Tundub, et ei. Ootasin isegi ja nüüd vahin lolli näoga, sest teine koss hakkab
                              Täitsa pede kanal ikka. Tra maivõi.

                              Kommentaar


                                spordikanalite kava ikka muutub, see on mõnes mõttes paratamatus. ei ole ka Eurosport kaugeltki trükitud kavas minutipealt kinni. seekord tuli kossus neljas mäng ja nii lükkus jalgpall Viaplaysse. programmiotsused tulevad üldiselt Riiast ja noh, nagu öeldi, siis seekord oli Timma.

                                vaatasin kusjuures päev varem ise ka spetsiaalselt kava.ee'st järele, mis eetris on: kirjas oli korvpall. julgen lugeda normaalseks teavitamiseks.

                                varem on muide olnud ka selliseid probleeme, et kavamuudatustest teavitatakse aegsasti kõiki vajalikke instantse, aga kava.ee või operaatorid või keegi kolmas-neljas ei vii lihtsalt neid muudatusi sisse. ja sinna ei saa kanal ise enam nagu eriti midagi parata. (tasub siinkohal märkida, et minu subjektiivse mulje järgi on konkreetselt kava.ee'ga selles osas juba tükimat aega asjad päris hästi, teliaga seevastu jätkuvalt halvasti, aga ma muidugi ei tea ka, mismoodi neil see kava sisestamine käib ja palju aega võtab.)
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X