320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Kas täna TV6 ka midagi on ja kui jah, siis mis mäng?
    Arsenal-Besiktas.

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      nonii.
      seda euroopa liigat jah ikkagi praeguse seisuga ei ole 21. augusti peal.

      E 25. august
      21.55 Man City - Liverpool

      T 26. august
      18.50 Zenit - Liege
      21.35 BATE Borisov-ŠK Slovan Bratislava
      ja TV6 pealt on ka Porto-Lille mäng kell 21.35, VSBs kordusest 23.45

      K 27. august
      21.35 Arsenal - Besiktas
      23.45 lindilt Athletic Bilbao-Napoli (TV6 otse 21.35)

      L 30. august
      crash in ka 14:40 algavast MD 3. Burnley-Manchester United
      16.55 Man City - Stoke
      4.05 (boonuspunktid ülikõva eetrikellaaja eest...) lindist Everton-Chelsea

      P 31. august
      18.25 Leicester - Arsenal (crash-in)
      0.25 Spurs - Liverpool lindilt

      nädal pärast seda on õnneks koondisemängude aeg ja seega puhas kossupedede paradiis. rutiini lõhume vaid korraks, ülitähtsa ülekandega Leedu ja Ukraina U21 koondiste EM-valikmänguga (reedel 5. septembril kell 18.55).
      Täpsustasin.

      Kommentaar


        Nii, kes nüüd unustas eetrisse minna?

        Kommentaar


          Tundub, et Dannar.

          Kommentaar


            Dannar paneb 2 mängu järjest v

            Kommentaar


              Keegi ei unustanud mitte midagi ära. Asi on palju proosalisem. Nimelt saabus tänane Real-Atletico mängu alles täna keskpäeval. Vincent on kusagil Lõuna-Eestis ja tema ei saanud teha. Pakkusin Epicule vahetustehingut, mida ta ei tahtnud ja siis otsustasin mõlemad ise ära teha. Sellega saabus muidugi väike tagasilöök. Meistrite Liiga mängu järel tuleb teha 10 minutit mingi mängu tipphetki. Seekord oli selleks Kopenhaagen-Leverkusen. Mingil põhjusel ei saanud lätlased seda tükk aega käima ja kui tavaliselt algavad tipphetked 23:50, siis seekord algas 23:55. Ehk ma lugesin tipphetked peale ära (marulahe on vaadata mingit möödalööki nelja nurga alt, kui samal ajal näed, et teine mäng algab) ja siis jooksin teise kabiini, et Madriide kommenteerida.
              Vohh, nii.

              Kommentaar


                ma rääkisin rahvale, et sa olid ilmselt peldikus. Vabandan.

                Kommentaar


                  Besiktas - Arsenal

                  Vau. Vau-vau-vau. Nii halba kommentaari polegi jupp aega kuulnud! Enamus ajast oli Besiktas ühe härra jaoks Galatasaray ja Arsenali meeste nimedega oli ka täielik puzzle. Küll ei saadud aru kumb asju teeb kas Ramsey või Wilshere ning ükskord andis Oxlade-Chamberlain nurgalööki millele ta ise kohe peaaegu pea vahele sai pealelöögiks (mõeldud oli siis Chambersit aga öeldi Chamberlain).
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Tv6 kommijatel kah koht olemas muidu..

                    Kommentaar


                      Üsnagi inimlikud eksimused ju. Ramsey ja Wilshere on kaugelt vaadates sarnased ja mõlemad mängivad keskel. Chambers ja Chamberlain on mõlemad üksteisega sarnased neegrid. Proovi siis teleri vahendusel neil kõigil vahet teha. Nii mõngi televaataja ajaks nad segamini.

                      Vilunud silmaga fänni jaoks on nende tuvastamine muidugi lihtne..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Chambers ja Chamberlain on mõlemad üksteisega sarnased neegrid.

                        Neegrid.

                        Kommentaar




                          Ma millegipärast arvasin et ta on must. Ju siis ajasin tolle 100 m chambersiga segamini. No harm, no foul!

                          Kommentaar


                            Noh see Wilshere'i ja Ramsey segamini ajamisest saab veel aru, kui mängu käigus aga kui näitab kordusest aeglustusest selgelt, et #10 Wilshere lööb ja ikkagi on härrade kommentaatorite jaoks Ramseyga tegemist, siis jah... Nii on. Aga see (mängijate segamini ajamine) ei häirigi väga Petersoo puhul vaid hoopis see pidev kõrvalise jutu/statistika vuramine samal ajal, kui platsil tegelikult midagi huvitavat toimub. Eriti hull oli see UEFA superkarika ajal, kui Kristal pidi pidevalt tema jutule sisse sõitma, kuna mängus oli ohtlik olukord toimumas.

                            Aga Petersood pole vist mõtet kritiseerida. Kasu sest nagunii midagi pole. Kahjuks on viimasel ajal teda väga tihti ka eetrisse lastud. Mitte, et ma nüüd sooviks talle kurja ja ta maha kangutamist aga ta võiks ennast vahel kriitilise pilgiga kuulata ja sellest järeldused teha. Iseenesest on tal hea tämber selle töö jaoks ja jutt jookseb kah.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust


                              Ma millegipärast arvasin et ta on must. Ju siis ajasin tolle 100 m chambersiga segamini. No harm, no foul!
                              kalkun ka arvas


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust

                              Aga Petersood pole vist mõtet kritiseerida. Kasu sest nagunii midagi pole. Kahjuks on viimasel ajal teda väga tihti ka eetrisse lastud. Mitte, et ma nüüd sooviks talle kurja ja ta maha kangutamist aga ta võiks ennast vahel kriitilise pilgiga kuulata ja sellest järeldused teha. Iseenesest on tal hea tämber selle töö jaoks ja jutt jookseb kah.

                              Word!
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Mõnnarile ka öised mängud vist ei sobi. Kroos saab söödu ja M007 teatab et söödu sain Modric, kes oli selleks hetkeks juba välja vahetatud. Aga no mõttetu ulumine, kommentaar oli üldjoontes ikka korralik, kuigi Bale ja tema peavõru vääriksid ikka selgemalt rohkem mõnitamist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X