320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaks kommentaatorit on ka päris hea. Aastaid üksi kommenteerimist kuulata oli päris halb.

    Kommentaar


      Pildikvaliteet on sel uue nimega viasatil varasemast hullem. Nii kui pall või mees kiirema liigutuse teeb, hakkab võbisema.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Pildikvaliteet on sel uue nimega viasatil varasemast hullem. Nii kui pall või mees kiirema liigutuse teeb, hakkab võbisema.
        Kindlasti mitte, vaata oma tehnika üle. Aktiveerisin eile kanali ja pilt on täiesti talutaval tasemel.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Pildikvaliteet on sel uue nimega viasatil varasemast hullem. Nii kui pall või mees kiirema liigutuse teeb, hakkab võbisema.
          Kui sul on mingi vanem digiboks või muu vidin, siis võib HD-ga hätta jääda.

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Pildikvaliteet on sel uue nimega viasatil varasemast hullem. Nii kui pall või mees kiirema liigutuse teeb, hakkab võbisema.
            Sul jahh peab mingi tehniline jama olema,pilt on ikka väga okei.

            Kommentaar


              Uue logo suurusega on vähe üle pingutatud tho, nagu Kalev Sport kunagi.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kui sul on mingi vanem digiboks või muu vidin, siis võib HD-ga hätta jääda.
                Seda kanalit vanamoodi ei pakuta? Mujal sellist jama pole.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Seda kanalit vanamoodi ei pakuta? Mujal sellist jama pole.
                  Ma ei oska öelda, aga mingid digiboksid vananevad hästi kiirelt. Mul oli Starmani digiboks, mis jooksis pidevalt kinni. Käisin jauramas ja öeldi viisakalt, et digiboks ei vea lihtsalt kogu andmemahtu läbi. Räägi enda teenusepakkujaga ja äkki vahetavad uue vastu.

                  Ja kui sa elad kuskil mustamäe paneelikas, siis võivad ka kaablid vahetust vajada. Ehk nad lihtsalt ei kanna nii palju infot läbi.

                  Kommentaar


                    kineskoobiga teleris võib ka asi olla

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Herr Vaata postitust
                      7 euri nagu ikka. Mida on ühe kanali eest ajuvabalt palju
                      Hmm, mulle paistab et 10€ kuu tuleb taguda nüüd miinimum, kõikide variantidega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Hmm, mulle paistab et 10€ kuu tuleb taguda nüüd miinimum, kõikide variantidega.
                        Mugavus maksabki, ma inglise jalgpalli fännina olen pigem ikka nõus maksma. Kaks õlut väljas jääb joomata, liiga lihtne.
                        Algselt postitas Stok
                        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                        Kommentaar


                          Ega olegi kahju maksta - lihtsalt tahaks teenust, mis seda väärt
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Võiks teema nime ka ära muuta.
                            ..ja nii ongi

                            Kommentaar


                              Treeningu ülekandmisest saan ma veel kuidagi aru, aga et seda peab ka kommenteerima.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Treeningu ülekandmisest saan ma veel kuidagi aru, aga et seda peab ka kommenteerima.
                                Väga naljakas kogemus oli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X