320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hakka mürki võtma,sest Braga-Sioni korduskohtumine tundub olevat 24.02.2016,kui muidugi lugupeetav kanal 25.02.2016 Liv-Aug teist mängu näitab(äkki on mõni põnev Euroliiga koss samal ajal)

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      ma ei oleks küll pahane kui nüüd selline otsus tuleks. Omab ju suuremat edasipääsulootust + suurem auditoorium.

      Mõnu, kas sa tead, kas watfordi mängudel on lätis suurem vaatajaskond võrrelduna nt mõnel teisel mängupäeval samale ajale sattuvale mängule kus mängib a la manchester united või mõni teine top klubi?

      Oletame, et raku mängiks a la norwichis ja samal ajal on mõni prestiizikam mäng nt. manu osalusel, siis vaataks kindlalt manu mängu. Eriti kui oma poiss suurem osa aega pingil...
      Ma ei oska raudkindlaid numbreid näidata, aga ilmselt on, kui nii järjekindlalt Whatfori näidatakse.

      Kommentaar


        Ma ei tea, miks mulle hetkel nii naljakas tundub, et näidatakse ML ja EL loosi. Kordusena.
        Ma saan aru selle otse vaatamisest, aga kas keegi on tõesti loosimise puhul praeguseni põnevust hoidnud ja vaatab nüüd kordusest? Või siis vaatab ikkagi juba tulemust ette teades? Tundub uskumatu.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Ma ei tea, miks mulle hetkel nii naljakas tundub, et näidatakse ML ja EL loosi. Kordusena.
          Ma saan aru selle otse vaatamisest, aga kas keegi on tõesti loosimise puhul praeguseni põnevust hoidnud ja vaatab nüüd kordusest? Või siis vaatab ikkagi juba tulemust ette teades? Tundub uskumatu.
          Ega seda ei peagi vaatama, mina näiteks ei vaadanud, sest mul polegi seda kanalit. Tulnuks lihtsalt kanalit vahetada ja korras.

          Kommentaar


            Tuleb meelde kunagine Ärapanija sketš: "Keno Loto Best Of"

            Kommentaar


              Petersool jälle kodutöö tegemata. PSG ei loobunud Comanist vaid noormehel sai lihtsalt leping klubiga läbi ja ta ei tahtnud uut sõlmuda ning nii ta jalutasgi kaks kätt taskus vaba mehena minema. PSG oli vägagi huvitatud Comani jätkamisest.

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Ma ei tea, miks mulle hetkel nii naljakas tundub, et näidatakse ML ja EL loosi. Kordusena.
                Ma saan aru selle otse vaatamisest, aga kas keegi on tõesti loosimise puhul praeguseni põnevust hoidnud ja vaatab nüüd kordusest? Või siis vaatab ikkagi juba tulemust ette teades? Tundub uskumatu.
                Tulistan puusalt aga ehk oli seal mingi show element ka juures ning selle nurga alt lükatakse kordus. Noh umbes nagu Aasta sportlase, Aasta tegija jms galad ja värgid. Või siis lihtsalt tuim eetritäide, imo mõtekam kui mingit nädala vanust mängu 3 korda näidata.

                Kommentaar


                  Tra Petersoo, Bayerni mäng oli eile! Lõpeta see võrdlemine ja jama juba, oi Alonso lõi vat sellise värava, kes järgi ei tee, on juut.

                  Kommentaar


                    "No ma ei hakka ütlema nagu mis, no ma ütlen ikkagist, nagu eit kohati."
                    @Everton vs Leicester, kui Deulofeu jonnis.

                    Kommentaar


                      Nii-nii. Uus aasta hakkab pihta.

                      05.01. Teisip.
                      Liigakarika poolfinaal 22.00 Stoke-Liverpool
                      06.01. kolmap
                      Liigakarikas PF 22.00 Everton - Man City
                      09.01
                      3 mängu FA cupi kolmandat ringi. Mänge ei oska veel öelda.
                      10.01
                      2 mängu FA cupi kolmandat ringi, münge ei oska ka veel öelda.

                      Vaatasin järgi, et vähemalt peaksid telemängud olema järgmised:
                      Wycombe - Aston Villa
                      ManU - Sheffield United
                      Oxford - Swansea
                      Chelsea - Scunthorpe
                      Tottenham - Leicester

                      11.01.
                      Antakse Messile Kuldne Muna. Ronaldo nutab.
                      12.01
                      21.45 Newcastle - ManU
                      Videost Bournemouth - West Ham (õujee)
                      13.01.
                      VideostMan City - Everton
                      21.55 Liverpool - Arsenal
                      16.01.
                      14.45 Tottenham - Sunderland
                      16.55 Chelsea - Everton
                      Videost Man City - Crystal Palace
                      19.25 Aston Villa - Leicester
                      17.01.
                      16.00 Liverpool - ManU
                      18.10 Stoke - Arsenal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        29. dets.
                        21.40 Leicester-ManCity

                        30. dets
                        kunagi delayga Sunderland-Liverpool

                        1. jaanuaril polegi jalkat!

                        Aga 2. jaanuaril on!
                        14.40 West Ham - Liverpool
                        16.55 ManU - Swansea
                        mingi hetk videost Arsenal-Toon või Leicester-Bournemouth
                        19.25 Watford - Man City

                        3. jaanuar
                        15.25 Crystal Palace - Chelsea
                        17.55 Everton - Tottenham.
                        Sain uue nädala kava ja kui ma õigesti näen, siis Leicester-ManCityt polegi. Selle asemel on mingid vihased kossumängud, böö. Sunderland-Liverpool ei jää ka hetkel silma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Sain uue nädala kava ja kui ma õigesti näen, siis Leicester-ManCityt polegi. Selle asemel on mingid vihased kossumängud, böö. Sunderland-Liverpool ei jää ka hetkel silma.
                          no aga watford ei lange . see on tähtis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            no aga watford ei lange . see on tähtis.
                            Paluks ilma irooniata. Järgmised kaks nädalat on täitsa ilma Watfordita. Leedus on rahvuslik paanika.

                            Kommentaar


                              leedukast väravavaht mängib ilmselt siis oma ainsad mängud.

                              Kommentaar


                                Miks isegi lindilt Leicester-Man C pole?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X