320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võibolla asi minus aga tänane kommentaar küll üsna kehva. Vuristati ruttu algkoosseisud ette, meestel vahet ei tehta, üritatakse mingeid "Kruusi sarnaseid" nalju teha ja vahel "targutavad" üksteisest üle. Minu arvamus.

    Kommentaar


      See pole veel midagi, aasta kõige hullem football-related möödapanek oli Shakira ja Christina Aguilera segamini ajamine.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        See pole veel midagi, aasta kõige hullem football-related möödapanek oli Shakira ja Christina Aguilera segamini ajamine.
        Võta ùks ja viska teist. Vahet pole.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          See pole veel midagi, aasta kõige hullem football-related möödapanek oli Shakira ja Christina Aguilera segamini ajamine.
          Üldse eesti kommentaatoritel mingi loll komme alati Shakirast rääkida, võiks nüüd järele jätta. Teame kõik, et ilus naine on ilus naine ja kui tore Gerardil pärast koju minna on.
          You need people who score goals, that's how you win games.

          Kommentaar


            Ma kiidan sooja tundeavaldusega eilset PSV - Atletico mängu kommentaator duot. Ettevalmistus korralik ja proffessionaalne, eeltöö tehtud, osati mõlemast meeskonnast rääkida ja vähemalt Atletico kohta olulist ja teemakohast infot( PSV kohapealt ei ole ise väga kursis).
            Kuna mõned meeskonnad jõuavad lihtsalt harvemini eesti vaataja teleriekraanile, kui teised on väga oluline, et ülekande lõppedes on ka (hispaania) jalgpalli kohta väiksemaid teadmisi omav inimene targemaks saanud. Jäi mulje, et mõningast abi oli tulnud ka soccerneti Atletico foorumi osakonnast.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Ma kiidan sooja tundeavaldusega eilset PSV - Atletico mängu kommentaator duot. Ettevalmistus korralik ja proffessionaalne, eeltöö tehtud, osati mõlemast meeskonnast rääkida ja vähemalt Atletico kohta olulist ja teemakohast infot( PSV kohapealt ei ole ise väga kursis).
              Kuna mõned meeskonnad jõuavad lihtsalt harvemini eesti vaataja teleriekraanile, kui teised on väga oluline, et ülekande lõppedes on ka (hispaania) jalgpalli kohta väiksemaid teadmisi omav inimene targemaks saanud. Jäi mulje, et mõningast abi oli tulnud ka soccerneti Atletico foorumi osakonnast.
              jep.Kristjan Jaak Kangur ja Jonas Grauberg - endale ka see duo vägagi meeldima hakanud, kui Kruus&Vara kõrvale jätta, kes iganädalased ei kommi just, siis kindlasti uued lemmikud võinii. Lihtsalt on põnevam kuulata kahte häält, mitte ühte.

              Kommentaar


                Eile Mustamäe Keskuse Mackis kandis laivis üle mingi Viasati kanal Getafe vs Celta de Vigo mängu. Mis kanal see sihuke on?

                Kommentaar


                  Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                  Eile Mustamäe Keskuse Mackis kandis laivis üle mingi Viasati kanal Getafe vs Celta de Vigo mängu. Mis kanal see sihuke on?
                  Ilmselt Viasat Fotball (Norra)

                  Kommentaar


                    Viasat Nordicul (ehk siis Põhjamaadel) on La Liga õigused täiesti olemas. Eestis seda sellegipoolest näidata ei tohiks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                      Eile Mustamäe Keskuse Mackis kandis laivis üle mingi Viasati kanal Getafe vs Celta de Vigo mängu. Mis kanal see sihuke on?
                      Nüüd tõmbasid Mackile jama kaela...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Nüüd tõmbasid Mackile jama kaela...
                        Oh seda õnnetust..
                        Sinine Viasati logo oli küll muidu üleval.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Viasat Nordicul (ehk siis Põhjamaadel) on La Liga õigused täiesti olemas. Eestis seda sellegipoolest näidata ei tohiks.
                          Kuidas see täpsemalt on, et avalikus kohas ei või näidata aga endal kodus võin "näidata"?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                            Kuidas see täpsemalt on, et avalikus kohas ei või näidata aga endal kodus võin "näidata"?
                            Need 2 on jah eraldiseisvad asjad. Avaliku esitamise jaoks peab baaril olema tehtud leping. Aga minu teada ei tohiks sellist kanalit üldse Eestis vaadata, niiet tegu on põhimõtteliselt piraatlusega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Need 2 on jah eraldiseisvad asjad. Avaliku esitamise jaoks peab baaril olema tehtud leping. Aga minu teada ei tohiks sellist kanalit üldse Eestis vaadata, niiet tegu on põhimõtteliselt piraatlusega.
                              Kas ma olen ainus keda seda nö. Piraatluse jutt närvi ajab, seda et meil ei ole voimalik vaadata "legaalselt" BT sporti, Sky sporti ega muid toredaid kanaleid - suhteliselt kurb ikka aastal 2016.

                              Polegi lihtsalt loodud "legaalset" optsiooni ju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Kas ma olen ainus keda seda nö. Piraatluse jutt närvi ajab, seda et meil ei ole voimalik vaadata "legaalselt" BT sporti, Sky sporti ega muid toredaid kanaleid - suhteliselt kurb ikka aastal 2016.

                                Polegi lihtsalt loodud "legaalset" optsiooni ju.
                                Ansip võitleb selle nimel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X