320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seletaga või viidake nüüd rumalale lahti puust ja punaselt. Ma saan aru, et Eesti pinnal pole luba mingeid kanaleid näidata/vaadata?. Ehk kui lükkan tipptasemel panni koos kõige vajaliku mudruga endale üles, korjan satelliidilt xx hulk kanaleid, siis kas a) teatud kanalid ei olegi mulle saadavad (ilma seadusega pahuksisse minemist) b)kanalid on saadavad, aga ma neid vaadata ei tohi ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Seletaga või viidake nüüd rumalale lahti puust ja punaselt. Ma saan aru, et Eesti pinnal pole luba mingeid kanaleid näidata/vaadata?. Ehk kui lükkan tipptasemel panni koos kõige vajaliku mudruga endale üles, korjan satelliidilt xx hulk kanaleid, siis kas a) teatud kanalid ei olegi mulle saadavad (ilma seadusega pahuksisse minemist) b)kanalid on saadavad, aga ma neid vaadata ei tohi ?
      Need kanalid pole niisama saadaval. Ehk näiteks VSB võib näidata jalkat baltikumis. Selleks on litsents. Näiteks tekkis suur jama, kui mingi 5 aastat tagasi müüsid leedukad VSB kaarte Šotimaa pubidele, kuna nii sai odavamalt jalksi näidata, kuna seal oli kohalikule piirkonnale pakutav Premieri pilt kallimast kanalist.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Need kanalid pole niisama saadaval.
        Aga kuidas siis ülaltoodu koht seda näidata sai? Mudisid midagi kuskil?

        Kommentaar


          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
          Aga kuidas siis ülaltoodu koht seda näidata sai? Mudisid midagi kuskil?
          Ilmselt ostsid Skandinaavia kaardi.

          Kommentaar


            Tuuningut tehes kanalid leiad üles satiga, aga neid näha ei anna. Selleks tarvis CAMi kaardiga mis descrambliks sul need kanalid lahti. Ideepoolest saab need kanalid kätte ka Eestis kui vajalik CAM olemas (neid muidugi Eestis küll ei müüda). kui lähed inglismaale, tellid endal seal CAMi kaardiga ära ning siis tuled Eestisse sellega, lükkad oma teleka/boksi külge ja peaks toimima kuna neil mingit regioonilukku minu teada ei ole.

            Kommentaar


              Minuteada on olemas diilerid, kes müüvad igasugu CAM-kanaleid edasi. Teoorias on võimalik Eestis tabada igasugu kanaleid.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                Seletaga või viidake nüüd rumalale lahti puust ja punaselt. Ma saan aru, et Eesti pinnal pole luba mingeid kanaleid näidata/vaadata?. Ehk kui lükkan tipptasemel panni koos kõige vajaliku mudruga endale üles, korjan satelliidilt xx hulk kanaleid, siis kas a) teatud kanalid ei olegi mulle saadavad (ilma seadusega pahuksisse minemist) b)kanalid on saadavad, aga ma neid vaadata ei tohi ?
                Ideeliselt koju sulle keegi ei tule ega vaata mis kanalid sul pannist tulevad
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Suht hea samm muidugi hankida endale piraat-kaart ja hakata seda siis pubis näitama. See ei kõla küll kõige targema teona.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Suht hea samm muidugi hankida endale piraat-kaart ja hakata seda siis pubis näitama. See ei kõla küll kõige targema teona.
                    Kas NTV+ spordikanalid on mingist otsast legaalsed siin? Ei tohiks ju olla. 75% pubidest näitavad neid.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Kas NTV+ spordikanalid on mingist otsast legaalsed siin? Ei tohiks ju olla. 75% pubidest näitavad neid.
                      Ma ei oska nende kohta öelda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Kas NTV+ spordikanalid on mingist otsast legaalsed siin? Ei tohiks ju olla. 75% pubidest näitavad neid.
                        Kohe kindlasti ei ole.

                        Kommentaar


                          Montpellier ja 2012.

                          Kommentaar


                            Heil!
                            Järgmine nädal
                            8. märts
                            21.45 naistepäeva erimäng Real Madrid - AS Roma
                            23.45 (otse TV6-s) Wolfsburg - Gent

                            9. märts
                            18.50 naistepäeva vaeguste erimäng Zeniit - Benfica
                            21.45 Chelsea - PSG

                            10. märts
                            kunagi öösel senitundmatu Euroopa Liiga mäng (ehk pole otse)

                            12. märts
                            14.40 Norwich - ManCity
                            16.55 Aston Villa - Tottenham
                            19.25 Arsenal - WBA

                            13. märts
                            Siin on kirjas kaks mängu FA Cupi
                            15.25 aga ma ei suuda leida, et mis mäng seal olema peaks
                            17.55 ManUtd - West Ham

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              13. märts

                              15.25 aga ma ei suuda leida, et mis mäng seal olema peaks
                              Arsenal või Hull vs Watford.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Kas ma olen ainus keda seda nö. Piraatluse jutt närvi ajab, seda et meil ei ole voimalik vaadata "legaalselt" BT sporti, Sky sporti ega muid toredaid kanaleid - suhteliselt kurb ikka aastal 2016.

                                Polegi lihtsalt loodud "legaalset" optsiooni ju.
                                Usun et isegi kui selline legaalne võimalus oleks, siis mingi 50 euri kuus ei oleks väga paljud nõus välja käima selle eest

                                Kommentaar

                                Working...
                                X