320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Napoli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
    Kuidas need uued reeglid nüüd ütlevadki? Sulu oleks saanud vilistada, kui Higuain oleks puutunud? Et kõik korrektne?
    Ma pakun, et selle küsimuse võiks edastada Tofoale, las eesti kohtunike kogu inspekteerib seda ja annab pädeva vastuse.

    Minumeelest natuke absurdne, kuna Higuain liikus pallile selgelt ja samas olukorrad kus ründajad nillivad kaitseliinide vahel ja teevad sammu ette, siis on kohe lipud püsti, juba ennem kui pall jõuab kedagi (vastasmängijat langedes puutuda).Sööduhetkel oli Higuain ju tglt selgelt suluseisu tsoonis.

    Naljakas, et selliseid asju pole lõpuni ja üheselt selgeks tehtud, peaks nagu kuuluma jalgpalli reeglite kullafondi.
    sigpic

    Kommentaar


      Mängust aga niipalju, et lust on tglt vaadata Napoli meeste söödulükkamist ja kvaliteeti, lausa uskumatu tundub, et Benitez sobib sinna tiimi nagu rusikas silmaauku ja on mehed meeskonnana mängima pannud.Hetke hinnangul tundub, et Benitez jääb siia väga pikaks.

      Insigne on muidugi kahtlemata üks viimaste aastate tõsiseid pärle, pakun, et üks andekamaid itaallastest noori jalgpallureid, kellel tundub olema Del Pierolikke vanakoolivõimeid.
      sigpic

      Kommentaar


        Videot ka.

        Kommentaar


          Passiivne suluseis, kõik õige. Küll aga kalastas äärekohtunik ning see kogu selle pasa käima ka tõmbas. Yepesile aga soovitus - mängi olukorrad lõpuni
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Ma küll jalkast midagi ei tea, aga minu arust ei ole õige. Higuain oli vist see, kes sulus (vene keelt ka ei oska)? Talle tuli sulgu sööt ja ta vedas kaitsja endaga kaasa, justkui ei olnud enam passiivselt sulus, vaid mõjutas mängukäiku. Insigne poleks saanud vabalt lüüa, kui kaitsja poleks Higuaini sissejooksuga kaasa läinud. Tegelikult poleks Insigne palligi saanud, kui kaitsja poleks seljaga olnud. Aga nüüd tuli küll pikk jutt ütlemaks, et ma pole Tofoaga nõus. :P
            Minu vastusega nõustub Eesti kohtunike kolleegium, seega
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar




              Kommentaar


                "Äge" särk.....umbes samasugune kaunike nagu need milani staadionitööliste omad...või krt olid hoopis mängijatele mõeldud.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust


                  Kui te pole märganud, siis särkide teemadel ma väga kaasa ei räägi, kuna pole eriline moeguru , aga mis kuradi põrandalapp see veel on??? Ma mõtlesin et seda Bilaanotaride uut kaltsu ei ületa miski, aga wtf see veel on???
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Ilmselgelt pühenduvad Macroni peadisainerid vaid Laziole ja mingid internid ja koristajad tegelevad harjade ja moppide kõrvalt Napoli särkidega......pildil olev "särk" oleks justkui tehtudki nagu erinevate vesivärvide sisse kastetud põrandamopp.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Väga haige huumoriga on need Macroni mehed igaljuhul, noh kui nad juba Laziole särke teevad, siis arvata on et neid vorbitaksegi kokku kuskil suvalises kopitanud keldris kus "moeloojateks" on need samad parmud kes selle keldripoe ees õlut trimpavad.
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Tegu on Itaalia kõrgmõega te va barbarid sellised!
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Varrukad võiks veits paremini lahendatud olla, muidu päris boss särk.
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            Kui Lazio särgid tulevad kuskilt Bockikeldrist siis kustkohast teie(rioma) särgid tulevad? Zoomisin ma seda särki, aga brandi kohe üldse ei leia?
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Ma ütleks, et arenguruumi veel on

                              Kommentaar


                                Tundub et Napoli võtab Coppat päris tõsiselt ja tuvikesi võetakse vastu päris tugeva koosseisuga. Põhimeeste väsitamine selles mängus on küll täiesti otstarbetu , sest teadupärast peaksid linnukesed andma loobumisvõidu, et pääseda kolmest järjestikust kaotusest Rooma vastu - see oleks liigne alandus niigi (linnu-)sitasele hooajale.

                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X