320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mahajäetud kohad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas DoubleStuffing Vaata postitust
    Jällegi näide, et suursündmus nagu olümpiamängud käivad riikidele üle jõu http://sport.postimees.ee/3978431/fo...ja-mahajaeetud
    Eks see oleneb ikka riigist ka. Saksamaal või Inglismaal ei saaks kuidagi juhtuda, et riigi tähtsaim staadion on kasutu ja räämas.
    Muide, Maracana on sellises või hullemas seisus olnud ka varem. Ma mäletan, et Spordileht juba kuskil 25 aastat tagasi kirjutas sellest.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Paistab, et ligi kuu pikkuse delayga jõudis see ka eesti meediasse siis.
      tsiteeritud uudis ongi kuu aega vana.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Loodaks, et Eestis A.le.coq arenaga ei juhtuks midagi siukest peale seda UEFA Superkarikat

        Kommentaar


          Algselt postitas DoubleStuffing Vaata postitust
          Loodaks, et Eestis A.le.coq arenaga ei juhtuks midagi siukest peale seda UEFA
          Superkarikat
          Mis krdi moodi saaks sama asi juhtuda A Le Coq Arenaga? Päriselt nagu?
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Ma nimetaks seda Post-Consumer Apocalypse ehk siis mahajäetud kaubamajad
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              huvitav, et Eesti on ikka veel faasis, kus neid muudkui juurde tehakse iga nurga peale. eriti veel kui välja toodi põhjusena onlain kaubanduse võidukäik. Meie polegi siis e- riik?


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Ma nimetaks seda Post-Consumer Apocalypse ehk siis mahajäetud kaubamajad
              http://www.businessinsider.com/the-a...0-locations-30
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                Algselt postitas mg Vaata postitust
                huvitav, et Eesti on ikka veel faasis, kus neid muudkui juurde tehakse iga nurga peale. eriti veel kui välja toodi põhjusena onlain kaubanduse võidukäik. Meie polegi siis e- riik?
                Meil pole veel online kaubandust. Sa võid tellida kaugelt, aga meie enda e-poed ei oma veel sama efekti ja sattub sekka ka pettureid. Aga kindlasti varsti on ka meil neid mahajäetult.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Pärnu Masinatehas





                  Jalutasin täna mööda. Lammutatakse lõpuks.

                  Kommentaar


                    Teema üles!

                    Kommentaar


                      Peaaegu mahajäetud The last town in Sovietland – in pictures

                      Up above the Arctic Circle, 40 hours by train from Moscow, sits Vorkuta. It was built by gulag inmates but was given purpose by the coal industry that used to be the region’s lifeblood. Now mining has disappeared, leaving its outposts abandoned
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar




                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Raadiku õppehoone

                          Nostalgiline koht minu jaoks. Pühapäeviti viis treener meid Mustamäelt Lasnamäe päraperse vutti mängima teiste piirkondade satside vastu. Oli uhke tunne tõmmata selga mingi rootslaste abipakist saadud FC Pantrite särk. Hooaja lõpus öeldi, et jäime kokkuvõttes kolmandaks. Autasuks saime diplomi ja Milky Way shokolaadi!
                          Nendest võstlustest meenub ka Aavo Sarap, kes seal alati tabloole tulemusi ette kruttis ja valjuhäälselt nalju loopis.
                          Siis seal oli ühes võistkonnas überäss mängija. Seal sai alati palli see võistkond, kelle kapten rohkem kõksida suutis. Juttude järgi kõksis see tüüp sada korda ja siis paluti tal lõpetada. Absolute fucking legend!
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                            Raadiku õppehoone

                            Nostalgiline koht minu jaoks. Pühapäeviti viis treener meid Mustamäelt Lasnamäe päraperse vutti mängima teiste piirkondade satside vastu. Oli uhke tunne tõmmata selga mingi rootslaste abipakist saadud FC Pantrite särk. Hooaja lõpus öeldi, et jäime kokkuvõttes kolmandaks. Autasuks saime diplomi ja Milky Way shokolaadi!
                            Nendest võstlustest meenub ka Aavo Sarap, kes seal alati tabloole tulemusi ette kruttis ja valjuhäälselt nalju loopis.
                            Siis seal oli ühes võistkonnas überäss mängija. Seal sai alati palli see võistkond, kelle kapten rohkem kõksida suutis. Juttude järgi kõksis see tüüp sada korda ja siis paluti tal lõpetada. Absolute fucking legend!
                            Mis aasta nr sa Pantrites käisid? Sai omal ajal samas kohas sama treeneri all vaeva nähtud.
                            grill ja mina käime ühte sammu .....
                            edasi grill.....

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sarvedega eesti mees Vaata postitust
                              Mis aasta nr sa Pantrites käisid? Sai omal ajal samas kohas sama treeneri all vaeva nähtud.
                              Aastad olid siis äkki 93-95. Treeneriteks oli minul Alari ja Ove.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Ma olin veits varem
                                grill ja mina käime ühte sammu .....
                                edasi grill.....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X