320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Armeenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti väravavhi poolt väga hea töö, mitmeid häid tõrjeid. Kokkuvõttes tähtsam ikkagi see, et tuli võit ikkagi ära.
    sigpic

    Kommentaar


      Õnne oli. Roppumoodi. Mängu ise oli väga kahvatu ja kole. Aga õnneks suutsime siiski ühe värava ära lüüa ja 3 punkti tabelisse kirjutada

      Kommentaar


        Kas kuskil on kirjas palju publiku ka mängul oli ?

        Kommentaar


          Algselt postitas fizth Vaata postitust
          Kas kuskil on kirjas palju publiku ka mängul oli ?

          Kas nad ei maininud seal, et mingi 6400...?
          Või on mul valesti meeles see arv...

          Kommentaar


            ametlikku protokolli pole veel, aga tundus et päris palju rahvast oli, eks see viik laupäeval ikka mõjutas.
            LFC

            Kommentaar


              ... paistab et bosnjakid on tõsiselt plaani võtnud MMile jõudmise... esimese 15 minsaga juba juhivad belgalste vastu 2:0!!!! Selle ja laupäevse võõrsil belglaste üle võidu 2:4 taustal tundub et meie 0:7 ei olnudki väga hull
              Türgi - Hisp hetkel 1 :0 türkidele.

              Vosko oli täna mu arust väga OK!
              RummaBastards!

              Kommentaar


                kurat, bosnia kohe nii lausa, ma ise veel lootsin et ehk Eesti mingi imetrikiga võidab kodus bosniat 1:0 kui kättemaksuna aga teised saavad samamoodi nii kus tolmab (no muidugi mitte 7:0 just.) Eesti võiks kodus Belgiat võida, see on tehtav.
                LFC

                Kommentaar


                  Pärast tänast mängu on minu arvates Vosko ja Viikmäe koha pealt küll küsitav, kas need mehed ikkagi väärivad koondise kutset.

                  Kommentaar


                    no vosko ehk kosub kui mänge ja trenne saab. tal pole just lihtsamad ajad seljataga. aga viikmäe on ju eluaeg sihuke puujalg old, nyyd on ta veel aeglasem ja jõuetu nagu mõni eti. ainus koht kus oleks võinud täna murule tulla oleks olnud kihnumemmedega hymni laulma. kuigi ta oleks ka sinna hiljaks jäänud sõnad sassi ajanud ja mikrofonid pikali ajanud.

                    Kommentaar


                      viikmäel pole aega, peab facebookis chillima: http://www.facebook.com/people/Krist...kmae/534274647
                      LFC

                      Kommentaar


                        ja tahtsin lisada et nyyd peaks vist selge olema miks paljud kisasid varem et pareiko on vaja koondisesse kutsuda!!

                        Kommentaar


                          Viikmäel oli tegelikult super võimalus ka kangelaseks tõusta, kuid ilmselge on see, et siseküljega ikka nii väravaid ei lööda. Ei saa aru, miks mees küll sealt pealsega lati alla ei üritanud lüüa.

                          Kommentaar


                            Kihnu memmed olid ka head!

                            Kommentaar


                              Ma ei tea, mis jalgpalli teie vaatate, et aga mees, kes peaageu kõik õhutvõitlused võidab ja palli ees alla saab, ei saa olla kehv.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jansa Vaata postitust
                                ... paistab et bosnjakid on tõsiselt plaani võtnud MMile jõudmise... esimese 15 minsaga juba juhivad belgalste vastu 2:0!!!! Selle ja laupäevse võõrsil belglaste üle võidu 2:4 taustal tundub et meie 0:7 ei olnudki väga hull
                                Türgi - Hisp hetkel 1 :0 türkidele.

                                Vosko oli täna mu arust väga OK!
                                Dzeko on totaalne loom. Poleks midagi selle vastu, et ta Milani koliks.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X