320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teie "kiiksud"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arvuti desktopil võimalikult vähe ikoone.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Arvuti desktopil võimalikult vähe ikoone.
      + 1
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Alates sellest ajast kui keskas kossutrennis käies sain särginumbriks nr 14, näen seda numbrit igal pool. Majanumbrid, filmides suvalised numbrid, autonumbreid liidanlahutankorrutanjagan saamaks 14 kokku jne jne... Õnneks on 14 viimastel aastatel väsimas ja ei häiri enam nii palju.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Vaheta avatar ära siis
          holy shit!

          Kommentaar


            Peaaegu iga kord (99,9% kordadest) kui ma ütlen miskit mis võib potensiaalse jinxi kallale tuua, sülitan 3x üle vasaku õla. See algas vaikselt, aga viimasel aastal olen teinud seda waaaay liiga palju

            Kommentaar


              Kui ma veekeedukannu sisse lülitan siis pean sinna alati enne vett juurde panema. Isegi siis, kui kann on juba täis käib see korraks kraani juurest läbi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Kui ma veekeedukannu sisse lülitan siis pean sinna alati enne vett juurde panema. Isegi siis, kui kann on juba täis käib see korraks kraani juurest läbi.
                Holy shit. +1

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Holy shit. +1
                  Mina ka aga võtan seda rohkem, kui positiivse harjumusena, et kogemata tühja kannu tööl ei paneks.
                  Minu puhul on selline asi - poes kipun kõike paari kaupa ostma.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Kui ma veekeedukannu sisse lülitan siis pean sinna alati enne vett juurde panema. Isegi siis, kui kann on juba täis käib see korraks kraani juurest läbi.
                    Mul pigem vastupidine kiiks. Ideaalne on siis, kui vesi keeb ära ja saan kannu tassi tühjaks valada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas billybob Vaata postitust
                      Mul pigem vastupidine kiiks. Ideaalne on siis, kui vesi keeb ära ja saan kannu tassi tühjaks valada.
                      katlakiviga probleeme pole?
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Must kass üle tee läheb,siis kas keeran otsa ringi,või sülitan 3x üle õla.
                        Võõra pakutud lahtist jooki ei puudu!
                        Ja kummitavad mind kaks numbrikobinatsiooni 6.06 ja 12.06. Päris tihti satud sel ajal kella vaatama,või kuskil suvalises filmis jääb see silma jne
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Millegipärast meeldib väga lendamine. Isegi kohati ebaloogiliselt palju. Mitte ainult lendamine üksinda vaid kogu sinna juurde käiv protseduur lennujaamas. Näiteks kui pole ammu kuskil käinud, siis olen korduvalt läinud kuhugi tripile peamiselt sellepärast, et saaks lennata sinna. Muu kohapealne tegevus (kontsert, jalkamängud jne) tuleb sinna teises järgus juurde.

                          Ilmselt pole lihtsalt ka tööga seoses piisavalt palju lähetusi olnud veel, et see asi oleks jõudnud praeguseks ära tüüdata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Millegipärast meeldib väga lendamine. Isegi kohati ebaloogiliselt palju. Mitte ainult lendamine üksinda vaid kogu sinna juurde käiv protseduur lennujaamas. Näiteks kui pole ammu kuskil käinud, siis olen korduvalt läinud kuhugi tripile peamiselt sellepärast, et saaks lennata sinna. Muu kohapealne tegevus (kontsert, jalkamängud jne) tuleb sinna teises järgus juurde.

                            Ilmselt pole lihtsalt ka tööga seoses piisavalt palju lähetusi olnud veel, et see asi oleks jõudnud praeguseks ära tüüdata.
                            Noh, ma lähen nüüd paari tunni pärast lennukile. Julgustusõlled sees, googlemapsiga teekond hotelli ka. Ehk lennukiga Manchesteri, seal öö, siis rongiga Liverpooli. Homme Foxygeni kontsert, reedel vabakava ja laupäeval tagasi.

                            Ehk teemasse. Ma kipun välismaal kontserdil käima, see on üsna loll kiiks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ehk teemasse. Ma kipun välismaal kontserdil käima, see on üsna loll kiiks.
                              Noh, kui bänd on selline, mida Eestis lootustki näha pole, siis nii loll kiiks ju ei olegi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Noh, kui bänd on selline, mida Eestis lootustki näha pole, siis nii loll kiiks ju ei olegi.
                                Noh, meil on pmst variant näha festivalidel. Samas mulle väga festarid ei meeldi, kuna on selline rootsi laua fenomen, kus pead justkui kõike vaatama ja pärast ajab öökima.

                                Sisuline eelarve on siis:
                                - lennupilet Manchesteri ja tagasi 46 euri.
                                - öö Manchesteris 35 naela.
                                - rong Liverpooli ja tagasi 20 naela.
                                - kaks ööd Liverpoolis 104 naela.
                                - kontserdipilet 10 naela.
                                - õlu ja söök, võibolla ka emmal kummal staadionil käimine - prognoosimatu.

                                festivali (positivus või Flow) eelarve:
                                - Pilet mingi 50-100 euri?
                                - ööbimine tohhuijaa kui palju. mingis faking telgis ka enamasti ja alati on mingi purjus türapea kõrvaltelgi juures, kes tahab öö läbi Eminemi kuulata.
                                - õlu on kallim, söök kallim.
                                - kõik on koguaeg purjus, ise oled ka koguaeg purjus.
                                - telefon upub vihmaga telki ära.
                                - pärast pead ilgelt väsimusega tööle minema.

                                Ma pigem võtan Inglismaa (või Saksamaa).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X