320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Portugal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jätke mehed see jauramine siin. Raivo 19 ütles õigesti ,et Eesti jalgpall on praegu tõusuteel ja seda ta tõesti on ,kui vaatame ,kas või U-21 kahte viimast mängu. Siia võiks ka U-19 poiste Eliitringi jõudmise lisada. Aina rohkem mehi siirdub ilmselt välismaale ,kus juba praegu mängib koondise jagu mehi. Ja isegi Sepp Blatter ennustas oma intervjuus eile ,et Eesti teeb Portu vastu hea tulemuse
    FCF Forever

    Kommentaar


      Ei tea kas välisklubide scoudid ka seda mängu kuskilt jälgisid. Eilse mängu põhjal julgeks küll arvata, et mõned koondislased hakkavad suvel pakkumisis saama.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sunderland Vaata postitust
        Ei tea kas välisklubide scoudid ka seda mängu kuskilt jälgisid. Eilse mängu põhjal julgeks küll arvata, et mõned koondislased hakkavad suvel pakkumisis saama.
        Jäi nagu kommentaatorite jutust kõrvu, et pilti edastati nii Portugali kui ka Brasiiliasse. Ilmselt on siis üsna suur tõenäosus, et ka mõni skaut seda mängu jälgima juhtus.

        Edit: Väravalöömise koha pealt. Eesti on viimases 21. mängus löönud 21 väravat

        Kommentaar


          Mõned galeriid ka FotoShoot.pri.ee poolt siin ja siin!
          "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

          http://runplus.wordpress.com

          "Fitness is a battle, welcome to the front line"

          Kommentaar


            Koha peal polnud ühtegi skauti?

            Kommentaar


              Algselt postitas allarn Vaata postitust
              Jäi nagu kommentaatorite jutust kõrvu, et pilti edastati nii Portugali kui ka Brasiiliasse. Ilmselt on siis üsna suur tõenäosus, et ka mõni skaut seda mängu jälgima juhtus.

              Edit: Väravalöömise koha pealt. Eesti on viimases 21. mängus löönud 21 väravat
              Ma usun, et neid riike ikka jagus veel, kuhu pilt läks - mul õnnestus isegi Dubai peamiselt spordikanalilt pilt ekraanila manada, kommentaarid olid loomulikult araabiakeelsed. Aga soovitus ka EJL-ile - kui vist valikmängudes pole nimed seljal lubatud, siis sõprusmängudes võiks need ikkagi trükkida. Nii palju, kui ma kommentaatori jutust aru sain, nimetas ta õige nimega ainult Poomi ja Pareikot. Kõik keskväljamehed olid Vassildzevid ja kõik ründajad olid mängu lõpuni Zendzovid, vaatamata sellele, et nimetatud noorsand juba pikemat aega pingil puhkas.

              Mängust rääkides pean nõustuma üldsuse arvamusega, et teine poolaeg oli ilmselt Eesti parim läbi aegade, kena oli lausa vaadata. Ja kui Poom välja jätta, siis mina nimetaks mängu parimaks oma sokid jalast ära töötanud Ats Purje.
              Jube Tige Kala

              Kommentaar


                Algselt postitas Miq Vaata postitust
                kui vist valikmängudes pole nimed seljal lubatud
                Selle sa mõtlesid nüüd küll ise välja.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar

                Working...
                X